Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Slaytın Tamamına Müzik Eklemek?
1 den 7´e kadar. Toplam 7 Sayfa bulundu

Konu: Slaytın Tamamına Müzik Eklemek?

 1. #1
  Seyma
  Guest

  Standart Slaytın Tamamına Müzik Eklemek?  Bla bla bla sayfaya tek olarak müzik eklemek değil de tamamına müzik nasıl ekleyebilirim

 2. #2

  Standart

  Slayta Ekleye Giriyorsun ya Orada Müzik Yazıyor.Tıkla.[Bende Bilmiyorum.Öyle Söylemişlerdi]

 3. #3
  Seyma
  Guest

  Standart

  İşte o tek sayfa oluyor

 4. #4

  Standart

  Slaytlarımıza müzik eklemek için aşağıdaki yolları takip ediyoruz.

  Öncelikle müzik eklemediğimiz istediğimiz slayt daha önceden hazırlanmış hazır bir slayt ise değiştirmek için dosyanın üzerinde sağ tıklayıp yeni diyoruz ve microsoft power point programında sayfa sayfa slaytı açmış oluyoruz. ve işlemimizi birinci sayfasında yapacağımız için birinci sayfaya tıklıyoruz.

  Eğer slaytı baştan kendiniz yaptıysak resim ve yazı düzenleri animasyonlar bittikten sonra yine birinci sayfamıza geliyoruz ve daha sonra da sırasıyla:

  1- EKLE sekmesinden FİLM VE SESLER butonunu yan açtığımızda DOSYADAN SES diyoruz:


  2- Eklemek istediğiniz müzik ne ise açılacak olan kutucukta yerini bulup onu seçiyorsunuz ve TAMAM diyorsunuz:


  3- Tamam dedikten hemen sonra size aşağıdaki gibi bir soru penceresi [sesin slayt gösterisinde nasıl başlamasını istiyorsunuz] çıkaracak. ordan da OTOMATİK OLARAK seçeneğini tıklıyorsunuz:


  4- Bu işlemden sonra resmimizin ortasında minik bir HOPARLÖR resmi çıkacak. Onun üzerine gelip sağ tıklıyoruz ve resimdeki gibi ÖZEL ANİMASYON seçeneğine tıklıyoruz:


  5- Tıkladığımızda sayfanın sağında özel animasyon penceresi açılacak. ve seçtiğimiz müziğin ismi de orda görünecek tıpkı ersimdeki gibi. Müzik isminin sağ yanındaki ok işaretine tıklayıp aşağıya doğru açılan pencereden EFEKT SEÇENEKLERİ ni seçiyoruz:


  6- Resmin ortasına SES YÜRÜT penceresi açılacak. birinci sekmesinde [EFEKT] aşağıda olduğu gibi tek bir ayara dokunuyoruz. Kaç tane slayt sayfamız varsa gösterdiğim yere yazıyorsunuz ve kutucuğa da işaret koyuyorsunuz.


  7- İkinci sekmeye geçiyoruz: ZAMANLAMA..burda da YİNELE seçeneği var yanındaki ok işaretine basıp aşağı açılan pencerede en altta SLAYDIN SONUNA KADAR seçeneğine tıklıyoruz:


  8- ve üçüncü sekme: SES AYARLARI... burda da az önce resim ekranına çıkan hoparlör işaretini tüm slayt boyunca görünmez yapmak için kutucuk var işaretliyoruz:


  tüm bu işlemlerden sonra TAMAM diyoruz..

  Ana işlemimiz budur. Slaytımızı kaydet diyoruz ve eğerki direk gösteri şeklinde açılmasını istiyorsak farklı kaydet dedikten sonra önümüze gelen pencerede dosyanıza isim verip hemen altında KAYIT TÜRÜ var. ordan POWER POİNT GÖSTERİSİ ni seçerseniz tıkladığınızda direkt gösteri başlayacaktır.

  9-ve en son adımımız. slaydımız gösteri olarak başladı. ilk sayfada o hoparlör resmi gelecek. ona bir kez tıklamamız gerekecek. müzik duyulacaktır

  -alıntı-


 5. #5
  Seyma
  Guest

  Standart

  Teşekkürler

 6. #6
 7. #7
  TWEETY
  Guest

  Standart

  Konu kilitlendi.

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 0
  Bölüm Listesi: 08-25-2010, 01:25 AM
 2. Html dosyasına müzik eklemek?
  By Pentagram in forum UslanmaM Yardım
  Cevaplar: 7
  Bölüm Listesi: 07-08-2010, 07:33 PM
 3. Atatürk'ün Ülkenin Tamamına Gönderdiği "TBMM Açılış Bildirisi"
  By ABYSS in forum Ulu Önderimiz M.Kemal Atatürk
  Cevaplar: 0
  Bölüm Listesi: 01-06-2007, 01:38 PM

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • Eklenti Ekleyemezsiniz
 • You may not edit your posts
 •  
[Gizlilik Politikası]-[UslanmaM Kuralları]-[UslanmaM İletişim/Contact]