Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Aşk Mektubu
1 den 5´e kadar. Toplam 5 Sayfa bulundu

Konu: Aşk Mektubu

 1. #1

  new2 Aşk Mektubu  İMKANSIZ AŞK

  Merhaba İmkansız Aşkım.
  Masumiyet sana yazılmış ay yüzlüm. Kalbinin, ruhunun en ücra noktasında var olan bu ışığın dışarı yansıması bu masumiyetin.
  Tabiatın tüm güzellikleri sende toplanmış ceylan gözlüm, eminimki cennetin melekleri kıskanacaktır bu güzelliğini. Bu aşk o kadar zamansız buldu ki beni, o kadar şaşkın, bi o kadar da çaresizim.
  Nedendir bilmiyorum seni her düşündüğümde içimden birşeyler kopuyor, kopup giden bu şeylerin yerini hep sen dolduruyorsun ve bu yüzden tüm bedenimi ruhumu hapsetmiş durumdasın.
  Yürüdüğüm yollarda adımlarım hep sana koşuyor, yağmurun her damlasında boğuluyorum sanki.
  Senin karşında olduğum zamanlarda, o ceylan gibi bakan gözlerine baktığım anlarda, sana bir şeyler söylemek istediğimde, nutkum tutulup sanki kelepçeler vuruluyor tüm bedenim ve düşüncelerime.
  İşte o anlarda sana söylemek istediğim her şeyi yarının ne getireceğini bilemediğim için, su gibi saf, tertemiz en samimi düşüncelerimle bu mektubu yazmak istedim.
  Sen, aşka sürgüne uğramış duygu ve düşüncelerimle yazmış olduğum bu mektubu okurken, ben buralardan çoktan ceylan gibi güzel bakan, gözlerinin cennetinden ayrılmış olacağım.
  Ayrılmış olacağım çünkü seni gördüğüm her an benim acılara düğümlendiğim, ızdırabın çemberinden çıkamadığım andır.
  Çünkü senin nefesinin akıp gittiği bu cennet yerde, aynı havayı teneffüs etmek, bana yıldızlar kadar uzak olan seninle aşk şerbetini beraber içemeyeceğimizi bile bile, etrafında bulunmak bana acıların en büyüğüdür.
  Ben seninle beraber olamadığım, aşk şerbetini beraber içemediğim cennetin her köşesini, cehennemden kat kat acı veren mekan bilirim.
  Seni tanımış olduğum bu kısa süre içerisinde, bil ki sen benim cennetim, otuz beş yıla yakın çektiğim acıların ödülüsün.
  Sen öyle bir ödülsün ki bana; ne zaman ki bana bakıyosun, ne zaman ki bir şey söylüyorsun sanki tüm dünyanın yükü üzerime biner.
  Ağırlığınca altını yüklenmiş bir korsan gibi öylesine bir yük koydun ki yüreğime, bu yükü ancak ve ancak son nefesimi vereceğim güne kadar kendim taşımaya çalışacağım.
  Bu mektuptaki yazdıklarımı, kesinlikle karşına geçerek söyleyeceğimi sanmıyorum, söyleyemem de zaten buna kesinlikle hakkım yok.
  Öylesine zor durumdayım ki, senin yokluğunla havasızım, boğulacak gibiyim.
  Öyle zamansız girdin ki hayatıma, tamamıyla eli kolu bağlı hiç bir şekilde sana olan sevgimi aşkımı anlatabilecek durumda değilim.
  Hayatına girdiğimi düşündüğümde sana ve kendime zarardan başka birşey veremeyeceğimi biliyorum. Bu yükü bu acıları sadece kendim çekmeye mecburum.
  Çünkü kavuşamayacağımızı bile bile senin hayatına girerek yaşamak, sana zarar vererek yaşamak ve hayal ettiğin güzel günlerini senden çalmak benim en yakışıksız durumum olur.
  Seni de kendim gibi bu aşkın sonunda mutsuz edeceksem geleceğinin karanlık günleri olacaksam öyleyse kendimizi mutlu sanacağımız bu süreçte vakit kaybetmek olmaz.
  Sana karşı çok zayıf hissediyorum kendimi. Senin için yapamayacağım şey yok aslında, senin için masal dünyasından fırlayıp karşıma dikilen devlerle savaşırım, okyanusları yırtar üzerinden geçebileceğin güllerle donatılmış yollar yapabilirim sana.
  Lakin senin karşında çok mu çok zayıfım. Seni yüreğimde taşıyacak ne gücüm var ne de takatim. O yüzden başlamadan bitmeli diyorum ve bitsin artık bu sonu görünmeyen, sana ve bana acıdan başka bir şey vermeyecek bu imkansız aşk.
  İşte benim çaresizlikten tükendiğim, sonsuzluğa gidişimin ardında kalan sen masumca okumuş olduğun bu mektubumun satırlarına hırçın dalgalardan fırlayan damla olup, sevdiğin en güzel güllerin kokusu olup, samanyolundan düşen bir yıldız olup düşeceğim ellerine. Ay yüzüne ve Ceylan gözlerine.
  Seni zamansız sevdim, sana çok teşekkür ediyorum ki, bana sensiz seni sevmeyi öğrettin imkansız aşkım.


 2. #2

  Standart

  Güzzzellllllll Deeeğğğğğiiiilooo Lüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüütttttttttttfeeeen Ddaaaaahhaaaaaa Ggüüüzzeeelll Yaaaaaaaaaaaz............

 3. #3
 4. #4

 5. #5

Benzer Konular

 1. er mektubu
  By cerrah46 in forum Türk Askerinin Güçü ve Mehmetciğimiz
  Cevaplar: 1
  Bölüm Listesi: 04-03-2008, 02:08 PM

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • Eklenti Ekleyemezsiniz
 • You may not edit your posts
 •  
[Gizlilik Politikası]-[UslanmaM Kuralları]-[UslanmaM İletişim/Contact]