Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Ayağı Topal Olanlar Evlenmesin - Topal Savcı Ünal Arık
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu

Konu: Ayağı Topal Olanlar Evlenmesin - Topal Savcı Ünal Arık

 1. #1

  Standart Ayağı Topal Olanlar Evlenmesin - Topal Savcı Ünal Arık
  AYAĞI TOPAL OLANLAR EVLENMESİN

  Ben 17 Haziran 1949 Kahraman Maraş-Pazarcık doğumluyum. Benim ayağımın birisi doğuştan sakattı. ASKERLİKTEN ÇÜRÜK RAPORU ALDIM. Askerlik yapmadığım için arkadaşlarım bana her zaman"Çürük Ünal" diyerek alay ederlerdi. Topal olduğum için hep benimle dalga geçerlerdi. Bana her zaman ve her yerde "topal savcı" derlerdi. Bunun verdiği eziklik ve kompleskten dolayı insanlar hep benimle dalga geçerlerdi.

  Evlendikten sonra eşim bile benimle sürekli alay ederdi. 1968 de daha 19 yaşımdayken evlendiğim ilk eşim Ayşe hep benimle dalga geçerdi. Bir gün eşimle cinsel ilişkiye girerken topal olduğumdan dolayı başarılı olamadım. Eşim benimle hep alay ederdi. Onunda çocuğu olmadığı için 1973 te ikinci eşim Sakine ile evlendim. Onunla yatarken yine başarılı olamadım o da benimle sürekli " Becersiksiz Topal" diye dalga geçerdi.

  Bende sonra gittiğim yerlerde bir yalan uydurdum dedim ki " Ben doğuştan topal değilim Hakkari'de görev yaparken beni bacağımdan vurdular ben gaziyim dedim." Ama sonra eşlerimin doğruları anlatmaları üzerine herkes doğuştan topal olduğumu ve askerlik yapmadığımı öğrenince toplumda iyice rezil ve kepaze oldum. Şimdi size son sözümü söylüyorum.

  "DOĞUŞTAN AYAĞI TOPAL OLANLAR SİZ SİZ OLUN SAKIN EVLENMEYİN"

 2. #2

  Standart

  Bu size ait bir hikaye mi? Üzücüymüş.

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 0
  Bölüm Listesi: 05-21-2011, 04:20 PM

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • Eklenti Ekleyemezsiniz
 • You may not edit your posts
 •  
[Gizlilik Politikası]-[UslanmaM Kuralları]-[UslanmaM İletişim/Contact]