Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Merhabalar.
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu

Konu: Merhabalar.

Standart Merhabalar.

Merhaba Dostlarım.
    Gerçekten özledim ya. Burayı özledim. Buraya konu açmayı özledim. Çocukluğumu özledim. Aradan yıllar geçse bile yine dönüp dolaşıp geldiğim yer. Kimler kalmış? dahalen aktif mi? Umarım kapanmamıştır. gibi kafamda bir sürü soru ile korkarak girdiğim tek mecra. Şimdi 20 yaşındayım. Şu nickime imzama felan bakın. 10 yaşında çocukken yaptığım şeyler İnsanlara anlatıyorum bazen. Bir forum adresi vardı ismi Uslanmam işte hep konu açardım vs. hiç anlamıyorlar nerdeyse. Abi hep onursal üye olmak istemişimdir çocukken hep yarışmalara katılırdım. okuldan gelince ---- konu açardım ki kazanayım. ama hiç olmadı. Sonrasındada zaman geçti ve forumdan uzaklaştım. Şuanda Üniversite okuyorum ve keşke bu forum eskisi kadar aktif olsa diyorum. Zamanımın çoğunu buraya harcamaya razıyım.

Sadece şunu söylemek istiyorum. Özledim be abi.

Forumu mu özledin evladım duyan da insandan behsediyosun sanacak

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin