Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Eski üyelerden müsait olan varsa uzunca bir sorum olacak
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 12 Sayfa bulundu

Konu: Eski üyelerden müsait olan varsa uzunca bir sorum olacak

new2 Eski üyelerden müsait olan varsa uzunca bir sorum olacak

Öncelikle merhaba herkese ismim Sercan yaş 24 forumda yeniyim... Peki neden yeniyim?
    15 yaşımdan beri internetteki herhangi bir topluluk ya da forum sitelerini asosyallik olarak gördüğümden midir bilmem ama aslında tam tersi olduğunun farkına yeni varıyorum sanırım. Zaten o yaşta bunu ne bilirdim ki. Neyse şunu merak ediyorum inci, ekşi, uludağ, frmtr, uslanmam, shiftdelete gibi bu tarz sitelere 10 senedir hep işim düştüğü zaman girdim içeriği görmek için rastgele emaille kayıtlar açıp açıp unuttum ama yine bu zamana kadar bi gözüm içerdeki muhabbette kaldı yan sekmeden sitenin anasayfasına girip incelerdim tanışmalar sohbetler acıları sevinçleri paylaşmalar bi çok şeye göz ucuyla baktım ama hiç birine dahil olmak istemedim nedendir bilmem ama şimdi eksik hissettiriyor bu bana ama hala anlamış değilim burada yüzlerce başlık altında binlerce konu arasında nasıl vakit geçiriyorsunuz ve buna nasıl dahil olabilirim yani nasıl anlatayım özgüven eksiliği kendini beğendirme çabası olan biri olsam hiç uğraşmayıp instagrama bi resim atar illaki birileri beğenir derim -selam bu benim beni beğenin yoksa ben de sizi beğenmem- fakat burda o şansın olmaması güzel o açıdan buradaki ortamın daha gerçekçi olduğuna inanıyorum yazdığını herkes değil okumak isteyenler okur sadece ki şuraya kadar benim yazdığımı kim okur bilemem ama gerçekten anlamış değilim şu forumların mantığını karmaşasını büyüklüğünü zenginliğini eğer buraya kadar okuduysan foruma nasıl girilir ne amaçla konu açılır neler konuşulur nasıl oturulur kalkılır hani buralarda adet nedir ne değildir uzunca bi özet geçebilir misin güzel kardeşim eski bi üyeysen bana 2005-2015 yıllarında nasıldı buralar ondan da bahsedersen sevinirim. (:

güzel zamanlardı, genelde çocukken oyun hileleri(AQW) için gelirdim buraya. burda güzel oyun içi arkadaşlıklar ve keyifli saatler geçirdim. şimdi can sıkıntısında aklıma geldi bakayım dedim.

Sadece oyunlar için üye olmuştum (darkorbit,aqw,df) sonra diğer konular falan ilgimi çekmişti bir iki sene sonra girmeyi bıraktım o zamanlar forum çok canlıydı şu sıralar ayda bir konu açılıyor

Valla ben de niye geliyorum hala anlamış değilim kendi kendine çalıp kendi kendine söyleyen köyün delısi gibiyim. Şu an forumdaki bu normal mesaja ulaşana kadar forumun neler oluyor kısmından bir sürü sahte hesaplarla açılmış reklam içerikli mesajlara bakmak durumunda kaldım Ama vakit kaybı olup benim için hiç bir kazancı olmasa da konu açmayı seviyorum

Kendimden konuşacak olursam asosyal olduğum için, insanlarla gerçek hayatta iletişim kuramadığım için forum ortamını ve sohbetini sevdim. Burada da gerçek hayattaki/çevremdeki gibi sevmediğim insanlar oldu fakat çevremde kuramadığım samimiyet ve sohbeti burada bulduğum için forumu sevdim.

geçti aga bu isler. zaten tek mesajlık üyesin muhtemelen okumayacaksın bunu ama sosyal medya forum kültürünü kucakladı resmen. eskiden güzeldi, dünyanın en zevkli şeyiydi ama artık thrash, hayalet kasaba.

Sosyal Medya bence gereksiz ve saçma bir şey hiç bir sosyal paylaşım hesabım yok belki sosyallik bana göre değildir

Mesela 2008 yıllarında kayıt olduğumda bir çocuktum daha yüzlerce binlerce konu açtım neden açtım bilmiyorum ama şuan yıllar sonra bir internet driveri sorunum için başlık açtım ve yıllar sonra buraya yazdım.Farklı ortam buralar.Farkındalık iyidir.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu