Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Dedim Dedim İnanmadınız ¯\_(ツ)_/¯
1 den 4´e kadar. Toplam 4 Sayfa bulundu

Konu: Dedim Dedim İnanmadınız ¯\_(ツ)_/¯

Standart Dedim Dedim İnanmadınız ¯\_(ツ)_/¯

Bugün bi anda aklıma burası geldi bi bakayım dedim. Eskiler bilir, şu benim sürekli saçma sapan kapışıp durduğum PowderBoy diye bi çocuk vardı, bazen muzçocuk bilmem ne oldu falan hani. O zamanlar 15-16 yaşlarındaydım heralde lisede simple present tense falan görüyodum şimdi ege üniversitesinde english based romanları okuyup üzerine 11 sayfalık makale yazıyorum (o zamanlar forumda yazdıklarımın şimdi bana ne kadar salakça ve gereksiz geldiğini siz anlayın).
    Fakat şöyle bir durum var ki, şimdi bi dönüp baktığım zaman bence haklıymışım yani adam gelip forumun bütün ciddiyetini ve samimiyetini alt üst edip gitmiş ve forum yavaşça çökmeye başlamış. Hay benim şu anki kafam o zaman olsaydı da böyle aptalca yorumlar yazarak konular açarak batırmadan güzelce anlatabilseydim ama napalım çocukluk işte. İnsan 7'sinde neyse 70'inde de o galiba forum ölmüş bitmiş ben hala powdera sallıyorum. Yakalıcam olm seni işimiz bitmedi dfşlsgksdfşlg
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  powder ss.png
Görüntüleme: 9
Büyüklüğü:  120,2 KB (Kilobyte)  

Ne güzel işte gençliğini yaşamışsın hocam yoksa ilerde yapamıyoruz bu kavgaları

heyt be az mı dubstep yapardı da dinlerdik JIAWEŞFOAJDFASOŞFJIOAWEŞFSDJIOŞAFD
    ulan geriye dönüp bakıyorum da forumda geçmişi olan bütün kişiler konu foruma geldiğinde nasıl saçmaladıklarını gözler önüne seriyorlar. bu sadece sana özgü bir durum değil. sen hatta cürret etmişsin eski konuşmalarına bakmışsın bende o cesaret de yok. kimimiz bu forumda garip de olsa yaşanmışlıklar olduğunu inkar edebilir? delinin teki.

yılbaşında forumda yeni yıla girmek için geriden sayarken aldığımız zevki başka hiçbir zevk veremezdi. sahi eski sayfalardan aldığım zevki şimdi alamıyorum.