Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Arabaya Çarpıp Kaçtım :(
1 den 8´e kadar. Toplam 8 Sayfa bulundu

Konu: Arabaya Çarpıp Kaçtım :(

Unhappy Arabaya Çarpıp Kaçtım :(

Bugün akşam annemle ve kardeşimle mahalledeki Migros'a gitmiştik.Önü çok dolu olduğundan arabalar için yapılan kaldırımda dik park yerine çıktım oraya park etmiştim. Alışverişi yapıp çıktıktan sonra arabaya bindik geri geri çıkıyordum sokağın karşısınada minibüs parketmiş. Ben çıkarken biraz zorlandım (araba baya uzun) bizim arkamızdan marketten çıkan çocuklu bir adamda bana yardım etmeye çalıştı geri geri çıkarken bende biraz hızlı çıktım karşıdaki mininbüse dokundurdum yani bence o kadar sert dokunmadı...Ama iki arabada biraz sarsıldı. Bişey olmamıştır diye yoluma devam ettim ama aynadan da bakmaya devam ediyordum bana yardım eden adam hemen minibüsün yanına gitti eliyle biraz yokladı arabanın üstünü sonra arabanın kapısını açtı içeri biniyor gibiydi bende bişey olmamıştır diye devam ettim. İnmedim diye çok pişmanım buraya yazıp kendimi rahatlatmak istedim.

Adamcağız bana yardım ederken ben ona naptım çarpıp kaçtım resmen sldjnfsdlf ):
    Neyse bişey varsa plakamı almıştır kasko karşılar diye kendimi rahatlatıyorum ama o an bi kal geldi bana devam ettim. İnsem ve hasar olsa bile bişey diyecek bir adama benzemiyordu çok üzülüyorum. Minibüsün birkaç yerinde çizik vardı zaten dokundurunca aynadan baktığımda bizim arabanın seviyesinden yukarıda bir kaç çizik gördüm. Keşke inseydim bir özür dileseydim lanet olsun..... Vicdan azabı çekiyorum.

Kendimi rahatlatmak için buraya yazayım dedim anneme soruyorum şimdi birşey olmamıştır diyor o da ama pek emin değil yani. Ama giderken in bi bak demişti keşke dinleseydimm .s.s

Alıntı Evgeny Grinko´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Osurdum
    Juliet hesabımı çalmış lanet olası hackerlar

Alıntı Evgeny Grinko´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Osurdum
    Juliet hesab�m� �alm�� lanet olas� hackerlar

of ben ne diyorum sen ne diyorsun flood yapıyorsun bide banned.... .s. .s

Benim başıma gelse büyük vicdan azabı çekerim.. Bir an önce adama ulaşıp yapilacak ne varsa onun yapilmasi gerek, külüstür olsa bile..