Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2968

Kimler Hala Burada? - Sayfa 4
Sayfa 4 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu
31 den 40´e kadar. Toplam 51 Sayfa bulundu

Konu: Kimler Hala Burada?

Ben niye hala onur üyesiyim beni üstad yapın pls dsfglşkdsfşlg

6 ay girmemiştim, girdim ve çıkıyorum. Ama bilinsin ki hiç bir zaman daimi gidici değilim, biz hep burdaydık; olmayada devam edeceğiz. O gün eski belgelerimi karıştırırken 8 yıl önce (10.5 yaşındayken) Uslanmam’da gezinirken çekilmiş fotoğrafımı buldum, şimdi 19 yaşındayım, sakallı ve eşşek kadar oldum tabiri caizse. İnsan duygulanmıyor değil.

Ah, o eski forum yıllarında az mı vakit geçirdik burada? Uslanmam iyisiyle kötüsüyle çoğu İnternet çocuğunun zihninde bir yer edindi. Aylar, yıllar sonra şu mesajı atmak dahi çok mutlu ediyor insanı.

Edebiyat mı okuyosunuz çocuğum açtığın konulara baktımda

ben burdayım sadece kendimi ON görünce cıkıp giresim gelmiyor foruma =(

Whatsapp grubu kurdum gelin boşverin forumu

OHA HARBİDEN YAPMIŞLAR DFSŞLHKSDFŞLG teşekkür ederim kim yaptıysa

facebooktan daha iyi arkadaş ortamı vardı orta okuldaydım buraya kayıt oldugumda şimdi üni bitti çalışıyorum

Sayfa 4 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin