Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

İlk buluşmada bana sevgili istemiyorum dedi?
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 11 Sayfa bulundu

Konu: İlk buluşmada bana sevgili istemiyorum dedi?

new2 İlk buluşmada bana sevgili istemiyorum dedi?

İlk bulusmada kiz daha ben konusunu acmadan ben su siralsr sevgili dusunmuyorum daha cok arkadaslik taraftariyim sıkıldım bna karisilmasindan falan dedi bide fotografta daha toplu duruyosun fotodakindan daha zayif gozukuyosun dedi ben daha mi iyi daha mi kotu dedim tipe onem vermem dedi begenmedigini dusunup az sonra kalkmak istedim bana daha zamanim var ya dedi biraz daha konustuk hep o anlatti ben dinledim sizce ne sonuc cikarmaliyim bu bulusmadan?

Meali ;

''
    Sevgili düşünmüyorum dediysem şekillendiremeyeceğim adam istemiyorum demek istiyorum.
    Fena değilsin. Tipe elbette önem veririm, ama önce bana karışamayacağını bil. Yine de ikna yöntemlerini görmeliyim. Dominantım ve bunu bilmeni istiyorum. Buna rağmen uğraşabileceksen hadi öyleyse. Ayrıca ben kalk demeden kalkamazsın (Zamanım var) Sana dominant olduğumu söylemiştim ! Neyse, yine de bana hükmedilmesi fikrine kapılmadan edemiyorum. Şartlarım bunlar. Ne düşünüyorsun ?''

Çevirisi: Beş para etmez bir insanım. Üzerime hakimiyet kurulmasını sevmem. O yüzden sevgili olmayalım ama flörtleşelim. Böylesi daha kolay hem millete sevgilim yok derim.

Çevirisi: Beş para etmez bir insanım. Üzerime hakimiyet kurulmasını sevmem. O yüzden sevgili olmayalım ama flörtleşelim. Böylesi daha kolay hem millete sevgilim yok derim.
    İki cümleden bir insanın beş para edip etmeyeceğini ya da kaç para edeceğini söylemek??

Bence kız yeterince beğenmemiş, sevgili düşünmüyomuş da çocukla niye buluşmuş

Kız fotoğrafından farklı olduğunu bir şekilde söylüyorsa beğenmedim, ve söyleyebileceğim en ince şekli bu diyordur. Buluşmadan önce bazı şeyleri kafasında kurmuş ki sen sormadan açmış bu ilişki mevzuunu da.
    Şahsi görüşüm bu şekilde dostum

- En basit taktiği uygulamaya sokuyosun o zaman kardeşim; Herhangi bi şeylerinle hava at > Yüz verme > Süründür > Dalga geç > Final !

Edit: Daha zevklidir

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu