Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Üniversiteye devam etmeme kararı aldım.
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu

Konu: Üniversiteye devam etmeme kararı aldım.

Standart Üniversiteye devam etmeme kararı aldım.

Arkadaşlar halihazırda Ankara / Hacettepe Üniversitesi - Bilgisayar Mühendisliği kazandım yani 2. senem bu. Derslerim fena değil genel olarak programlamanın mantığını da anladım. Babam emekli çalışmıyor bana para vs. de yollamıyor devletten 400 TL civarı kredi alıyorum. Bu da benim yurt masrafıma mı , kıyafetime mi , ulaşıma mı , beslenmeme mi , ıvır zıvır kitap o şu bu parasına mı , bölüm için gerekli ekipmanlarıma mı yetecek ? Evet part time vs çalışmayı düşündüm yani ama bölümüm çok ağır olduğu için yürümüyor notlarım çok düşmeye başlamıştı o yüzden bıraktım yani part time iş değil de bir zaman sonra part time okula döndü neredeyse. O yüzden üniversiteyi bırakma kararı aldım. Sanırım bu dönem sonu bırakırım tecilimi bozup hemen askere gidip gelip kendi başıma ya bir yerde çalışırım kendimi yazılım alanında geliştiririm ya da yazılım kitabını tamamen kapatır bir esnaf vs. işine başlar ticarete atılırım çırak olarak. Başka bir çarem kalmadı. Diğer burs vs. olaylarını da düşündüm , başvurdum fakat geri dönen olmadı genelde öğrenci arkadaşlar bu işlerin %80 torpille döndüğünü bilir.

Buraya yazma amacım da sizlere kendimi acındırmak veya yardım dilenmek değil 7-8 senedir bu forumdayım neredeyse burayla beraber büyüdüm o yüzden paylaşayım dedim. Okuyanlara , okumayanlara herkese teşekkürler.

üniversite senin önünü açar bence devam et

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin