1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu

Konu: Yeğenimle farklı bir macera

Standart Yeğenimle farklı bir macera

Arkadaşlar merhaba,
    Hala olmak da başka meziyet derlerdi de inanmazdım. Yeğenim oldu olalı her hafta sonu mutlaka onu görmeye gidiyorum. Hava güzelse şöyle bir parka çıkıyoruz birlikte. Evet güzel bir meditasyon oluyor doğrusu. Ama onunla geçen bir kaç saat içinde o kadar koşturuyor, öyle enerjik davranıyor ki hızına yetişmek de zorlanıyorum. Bir de kendime gencim derim. Biz galiba gerçekten artık yaşlanıyoruz
    Yeğenimle geçen bir kaç saatten sonra eve gerçekten yorgun geliyorum hafta sonu. İnanın çalışırken o kadar yorulmuyorumdur ): Bu yüzden çocuk sahibi olacaklara tavsiyem; bir daha düşünün! Geçen gün gittim yine ziyarete hava güzel gibiydi ama biz yine de ince bi çocuk kaban aldık yanımıza. Bende de vardı ince bir şey. Tam oldu. Parka gittik yine hoplama zıplama derken bizimki su birikintisinin olduğu bir çukura çat diye atladı. Allah ım üstü başı, her yeri sırıksıklam. Bir şey de diyemiyorsun emanet sonuçta. Evlerinin anahtarı da yoktu annesi gelene kadar parkta oynayacaktık ve annesinbin gelemsine daha 1 saat vardıu. Bu çocuk böyle duramaz diyip hemen başladım bi çocuk giyim mağazası aramaya. Koca fınfıklı sahili tarafında her yere gittik yok. En son taksiye binip taksime gittik de ordan aldık üst baş bir şeyler. Valla bir kaç haftanın yorgunluğunu atmak için haftaya evde dinlenmeye karar verdim. İnsan para kazanırken bu kadar yorulmuyor. Çocuğa harcarken kşi yorgunluk en ağırı valla benden söylemedi. Aklınızda bulunsun diye anlattım bu anımı.

Çocuklar düşe kalka büyüyor sonuçta ama sizin için biraz beklenmedik bir durum olmuş ki bunlar daha iyi zamanları varsın şimdi üstü başı çamur oldu diye dert olsun