1 den 3´e kadar. Toplam 3 Sayfa bulundu

Konu: Supernatural 13. Sezon Ne Zaman?

new Supernatural 13. Sezon Ne Zaman?

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Supernatural-13.-Sezon-Ne-Zaman-950x527.jpg
Görüntüleme: 54
Büyüklüğü:  81,4 KB (Kilobyte)

12 senelik macera devam edecek mi Supernatural 13. Sezon Ne Zaman?
    2005’den bu yana devam eden ve gerek yurt dışında gerekse ülkemizde izlenimleri oldukça fazla olan Supernatural için tehlike çanları çalıyor gibi. Son zamanlarda popülerliğini iyiden iyiye kaybetmekte olan yapım için bazı dizi fanları artık dizinin bitmesi gerektiğini düşünmekte. 12 senelik bir serüven halinde ilerleyen dizi için 12. sezon finalinden sonra merak edilen soru Supernatural 13. Sezon Ne Zaman? oldu. Ülkemizde Doğaüstü ismi ile bilinen dizi kanalından 13. sezon için onayı aldı. Ancak işler sezon arasından sonra sanki pek iyi gitmiyor.
    Supernatural 12. Sezon Özeti
    Her sezonu uzun uza diye tam 23 bölümden oluşan dizi 6. ve 7. sezondan sonra konusunu ağırlaştırdı diyebiliriz. Yabancı dizilerde gördüğümüz hızlı ilerleyişi artık görmüyoruz hatta diziyi izleyen ve eleştirenler arasında Arka Sokakların ingiliz hali diyenler bile var. Yaratıcılıkta son zamanlarda zor anlar yaşayan senaristler dizinin 2 – 3 sezon daha devam edebileceğini söylerken bir çok dizi fanı dizinin efsanelikten çıkacağını düşünmekte.
    Tüm sezonlarını uçuk kaçık konular ile bezeyen dizi sürekli üzerine koyarak ilerledi ve artık fantastikliğin zirve noktasına doğru ilerlediler. Bu sezonda da bir çok konuyu işleyen dizi Amerikan başkanının ortaya çıkışını, tesislerde bulunma olayları falan yine dolu dolu bir sezon geçirdi. Ancak konu sürekli böyle uzun uza diye devam edecek mi?
    Cevap verelim böyle giderse gidecek gibi. Popüleritesi her geçen gün azalan dizinin ne kadar azalsa da kemik kitlesini çok iyi bir şekilde korumaktadır. Bu kemik kitle için yeni sezonların gelmesi de tabi ki heyecanlandırıcı olacaktır. O zaman şöyle söyleyelim onlara bir müjde dizi daha 3 sezon sunacak gibi duruyor. Ancak dizi sektörü bu ne olur ne biter bilinmez. Kanal izlenime göre devam kararı alır bilirsiniz. Esas konuya geri dönüyoruz.
    Supernatural 13. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
    Esas merak edilen sorunun yanıtına yavaş yavaş yaklaşalım. Yeni sezonda bir çok oyunun diziye katılması ve her sezonda yeni isimlerin dizi de yer alması gelecekte gelecek isimlerin de merakla beklenmesine mahal veriyor. Şuan için yeni sezonda hangi isimlerin diziye dahil olacağı bilinmemekte ancak dizi bize 2017’nin sonunu göstermekte. Peki Supernatural 13. Sezon Ne Zaman? ;
    2017 Ekim ayı‘nın ortasında yayın hayatına başlanacağı düşünülen Supernatural...

inanırmısınız benim için ilk sezondan beridir çok keyf ile izlediğim bir dizi şimdi biriktiriyorum nerelere geldiler bilmiyorum en son 1 çocuk doğacaktı ne oldu bir bilgim yok 12. sezon da su an biriktirmedeyim bir anda hepsini izlemesi benim için daha da güzel ve keyf verici bir durum umarım bitmez çok üzülürüm açıkcası

Alıntı DJENERJY´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    inanırmısınız benim için ilk sezondan beridir çok keyf ile izlediğim bir dizi şimdi biriktiriyorum nerelere geldiler bilmiyorum en son 1 çocuk doğacaktı ne oldu bir bilgim yok 12. sezon da su an biriktirmedeyim bir anda hepsini izlemesi benim için daha da güzel ve keyf verici bir durum umarım bitmez çok üzülürüm açıkcası
    Çocuk doğdu canım nefil