Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 24 Sayfa bulundu

Konu: Eskiler

Alıntı WouNDeD MaN´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu an duygulandım ağlamk istiyorum a.S:AA aynen ben o class'ı ilk alanlardan olan heroya ortaktım. PANDLCK charın adı. hey gidi günler. baya baya 20-30 kişilik friend listesi felan vardı
    He aynen aynen hatırladım PANDLCK'i Forumun efsanelerindendi
    bende bırakalı olmuştu bayağı. 6-8 sene önce bıraktım. 2-4 yıl önce de charı biri almak istedi sattım bende. Dediğim gibi cocuk bi şeye tıklamış felan keyloggerla charı boşaltmışlar. token toplaya toplaya aldığım VOT class , Dual Primal of Saw felan birsürü emek verip aldığım şeyler bi anda silinip gitti. ...... adamı kalan ac'leri de bitirmek için charı kıza felan çevirmiş :ASD:ADA
    Valla yazık olmuş Ölüyor resmen artık bu browser oyunları lol , cs go , h1z1 falan oyunlar çıktığı için o oyunlar da bu tadı vermiyor zaten yani arkadaş ortamı vs pek yok. Giriyorsun paso çoluk cocuk ana bacı söven veletler. Cemre vardı bi tane birianimemidedi , woobay (okan) , emre vardı Yusuf abi vardı zabulyona ortaktı sonra o char açmıştı beraber ortak olmuştuk baya kasmıştım falan sonra o sattı mı ben mi ayrıldım bir şey oldu o hala forumda da artık takılmıyor buralarda daha kimler kimler Valla güzel günlerdi.

Alıntı Elektürük´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    He aynen aynen hatırladım PANDLCK'i Forumun efsanelerindendi
    Valla yazık olmuş Ölüyor resmen artık bu browser oyunları lol , cs go , h1z1 falan oyunlar çıktığı için o oyunlar da bu tadı vermiyor zaten yani arkadaş ortamı vs pek yok. Giriyorsun paso çoluk cocuk ana bacı söven veletler. Cemre vardı bi tane birianimemidedi , woobay (okan) , emre vardı Yusuf abi vardı zabulyona ortaktı sonra o char açmıştı beraber ortak olmuştuk baya kasmıştım falan sonra o sattı mı ben mi ayrıldım bir şey oldu o hala forumda da artık takılmıyor buralarda daha kimler kimler Valla güzel günlerdi.
    İnsan oyunu değil ortamı özlüyor. Okul muhabbeti gibi. Aynı dediğin gibi yeni gelen oyunları artık bu tip şeyleri geride bıraktı. Bende şahsen ---- geri döndüm diyemem. Sadece charın bu boş görüntüsü kanıma dokundu. Göze az hoş gözüksün diye uğraşıyorum şimdi

valla gençler biz hala oynuyoruz bizle oynamak isteyen varsa buyursun

cemre yi bilirdim garip bi çocuktu

hatırladığım bi kaç fırlama bebe de vardı gerisi mülayim çocuklardı çoğunun adını unuttum yalan yok ama kendini hatırlatanlar oldu yani

Ben oynuyom yine /gerci okullar acılınca bırakcam heralde :b

Hala oynayan turkler var ya ara ara da olsa rastlıyorum oyunda. Bende pek oyuna şey etmiyorum aslında ama olurda bi Guild felan kurulursa gelirim yani. Hoş guild'de ne işe yarıyor anlamış değilim ama ASAD:A

bende tekrardan başladım ya aşırı zevkli gelmeye başladı

(eskilerdenim eski nickim:i luv katy'di ) ne kadar saçma nickmiş

Alıntı Elektürük´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay be sen şey değil misin aga yanlış hatırlamıyorsam forumda ya da Türkler de ilk Chromo mu chrono mu ne o tip bir şey vardı onu alan yok sen onunla ortaktın galba asıl sahibin adı B ile başlıyordu vay be unutmuşum paso. Ben _DarkWarlock_ Ulan ya var ya harbi diyorum o günlere dönmeyi isterdim forum paso aktift , bir boss vs. kesilemiyorsa 3-5 kişi toplanıp hemen giderdik. Sarıyordu da o zamanlar. Şimdi kalmadı hiçbiri , eski ortam , oyunun eski tadı vs. kalmadı hiçbiri keşke bu tip bir oyun daha çıksa da tekrar başlasak. Ben oyuna ve forum başlarken 5'e gidiyordum şimdi eşek kadar olduk uni 2 ye geçicem hayırlısıyla
    la o benim

Alıntı Ibuki´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende tekrardan başladım ya aşırı zevkli gelmeye başladı

(eskilerdenim eski nickim:i luv katy'di ) ne kadar saçma nickmiş
    kandırıkçı seni yok öyle bi nick sahtekarsın sen adi

kandırıkçı seni yok öyle bi nick sahtekarsın sen adi
    niye yalan söylim la

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu