Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2968

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
1 Sene daha ?

Anketimiz: 1 Sene boyunca hazırlanayım mı ?

Katılımcı sayısı
6. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Bence hazırlan sevdiğin iş için 2-3 sene kaybetmen sorun olmaz

3 50,00%
  • Hayır , hali hazırda iyi bir üniversitede mühendislik okuyorsun belki de anlık bir hevestir.

0 0%
  • Nasıl biliyorsan öyle yap.

3 50,00%
1 den 8´e kadar. Toplam 8 Sayfa bulundu

Konu: 1 Sene daha ?

Standart 1 Sene daha ?

Arkadaşlar şuan hali hazır da zaten bilgisayar müh. okuyorum iyi güzel seviyorum dersleri fakat bir yanım hep pilotaj , pilotluk vs taraflarını çekiyor acaba diyoruz üniversiteyi bırakıp 1 sene cok iyi bir şekilde hazırlanıp pilotaj için kassam mı ? Bi yandan kaç kere dünyaya gelicez sevdiğin şeyi yap diyorum bi taraftanda çok fazla sene kaybederim hem de 1 sene o yoğun tempoya tekrar dayanabilecek miyim diye soruyorum kendime çok kararsızım yerleşme puanım pilotaj ile arasında çok fazla fark yoktu zaten 40-50 puan kadar. 1 senede 40-50 puan arttırabilir miyim bilmiyorum valla cok kararsız kaldım yardımcı olur musunuz yani en azından bir fikir ?

1 sene kayba büyük diyorsan ozaman kaybedeceğin 30-35 senen daha var...

Alıntı Shovery´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 sene kayba büyük diyorsan ozaman kaybedeceğin 30-35 senen daha var...
    Aynen haklısın.
    Alıntı Müşkülpesent´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi üni
    Hacettepe.

Puanları çok yüksek kazanamazsın 40-50 puan az m ısanıyorsun sen o işi unut sen hayatta olmaz ... zaten şu an okuduğun için ekstrapuan kaybın olucak bölümümde süpermiş üzme kendini

Alıntı Koloni_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Puanları çok yüksek kazanamazsın 40-50 puan az m ısanıyorsun sen o işi unut sen hayatta olmaz ... zaten şu an okuduğun için ekstrapuan kaybın olucak bölümümde süpermiş üzme kendini
    Az sanmıyorum tabi ki ama zaten bölümümdeki arkadaşlar olsun şuanki çevrem vs olsun bana 1 senede 40-50 puan arttıracak kadar yardımcı olabilecek düzeydeler o yüzden düşünmüştüm ve ben hacettepeyi kazanmayı amaçlarkende herkes " ohoo hacettepe bir de bilgisayar müh ? boşver " gibi tepkiler almıştım ama kazandım yani anladım ki çalışınca oluyor yani bütün hayatımın 23 inçlik bir ekranda kod yazarak geçmesini şimdiden düşündükçe sıkıyor beni o yüzden açmıştım bu konuyu ama girmem heralde tekrar teşekkürler

Alıntı Koloni_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl çocuğa kazanamazsın dersin abla. Kazanılamayacak hiçbir şey yok. Sadece öfke ve inat lazım.. Ya istediğin iş ya ölüm. Benim anlayışım budur

Puan kaybı oluyo evladım size de yazık okuduğu bölüm gayet güzel zaten her sene sınava girenler azalmıyor ki katlanarak artıyor

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin