Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 23 Sayfa bulundu

Konu: Hamilelik riski

Standart Hamilelik riski

Kız arkadaşımla en son 11 hafta önce ilişkiye girdik ve bir daha hiç girmedik. İlişkide kondom kullandık ve kondomla beraber geri çekilme yolunu da uyguladık. Kız arkadaşım 11 haftadan beri bugüne kadar 2 defa regl oldu. Son reglinden yani ikinci reglinden sonra iyileşince gebelik testi yaptık negatif çıktı. Mide bulantısı, kusma, sürekli tuvalete çıkma, bel ağrısı gibi hiçbir belirtisi de bulunmuyor. Sizce artık hamile olabilme ihtimali kalmış mıdır? Bu durum bende büyük bir korku yaşattı. Akranlarım o kızdan bu kıza koşarken ben yemin ettim Allah 'a evlenene kadar ilişkiye girmeyeceğim diye. Lütfen yardımcı olun. Bilgisi olmayanlar yorum atmasın lütfen

Alıntı Son Numune´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hamile değil merak etme, icin rahat olsun.
    Ben de bu şekil düşünüyorum. Çünkü çok titiz bir şekilde ilişkiye girdik ve en son 10 hafta önce yani eğer hamile olsa anlaşılırdı herhalde karnında en ufak bir şişkinlik dahi yok şuanda. Bir de ilk kanaması rahime düşme kanaması olsa ikincisi ne olacak ki? Ayrıca iki kanamanın da regl olduğundan emin gibiyiz her zamanki gibi geçmiş reglleri kız arkadaşımın. Test de negatif çıktı. Eğer böyle bir şey olursa kendimi asarım valla millet korunmadan aylarca ilişkiye giriyor bir şey olmuyor ben korunuyorum ve ona rağmen geri çekiliyorum

Alıntı Haydut1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de bu şekil düşünüyorum. Çünkü çok titiz bir şekilde ilişkiye girdik ve en son 10 hafta önce yani eğer hamile olsa anlaşılırdı herhalde karnında en ufak bir şişkinlik dahi yok şuanda. Bir de ilk kanaması rahime düşme kanaması olsa ikincisi ne olacak ki? Ayrıca iki kanamanın da regl olduğundan emin gibiyiz her zamanki gibi geçmiş reglleri kız arkadaşımın. Test de negatif çıktı. Eğer böyle bir şey olursa kendimi asarım valla millet korunmadan aylarca ilişkiye giriyor bir şey olmuyor ben korunuyorum ve ona rağmen geri çekiliyorum
    bu kadar korkaksan niye girdin kardesim. olmaz dedik iste abartma vesveseden ölecek cocuk

Alıntı Shovery´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla bu konulara maxhonroyan bakıyor bekleyin.
    teşekkürler
    Alıntı Son Numune´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu kadar korkaksan niye girdin kardesim. olmaz dedik iste abartma vesveseden ölecek cocuk
    hayatımda ilk defa yaptım ki

Hayır hamile değil konuyla ile ilgili gelişmeleri konuya bekliyorum.

Doç. Dr. Max..

Alıntı MaXJoHNRoYaN´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır hamile değil konuyla ile ilgili gelişmeleri konuya bekliyorum.

Doç. Dr. Max..
    Ahaha haftaya kontroldeyiz abi
    Arkadaşın dediği gibi bayağı bi vesvese oldu galiba. 13 hafta oldu ilişkiye girmekten uzağım ve girmeyeceğim de. Herhalde hamile olsa kokusu çıkardı bu zamana kadar?

Alıntı DaLGa KıRan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah hamiledir
    niye böyle dedin

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu