Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 13 Sayfa bulundu

Konu: Dalgalı Seneler

Standart Dalgalı Seneler

Mutlu huzurlu saglikli bi yil olmasi dilegi ile..

Ote yandan 2016 bizi 2017 yilina elektriksiz sokacak.

Mutlu yıllar, 2016 çok şey alıp götürdü 2017'nin bu kadar kötü geçmemesi dileğiyle.

Alıntı Hancıoğlu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı noeller.
    noel gecti kardeş

Hayırlı noeller.
    profil resmi ile yaptığı yorumu karşılaştırdığımda üç sonuç ön görüyorum:
    1- Ya ideoloji karmaşası yaşıyorsun.
    2- Noel kelimesinin ne anlama geldiğini bilmeyecek kadar veyahut bilsen dahi inandığın dinde noeli kutlamanın hükmünün ne olduğunu bilmeyecek kadar cahilsin.
    3- Her kalıba girerim hesabı sana selam, ona kelam haesabı takılıyorsun.

Üç durum içinde vah sana

Alıntı VincertLamarCar´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    profil resmi ile yaptığı yorumu karşılaştırdığımda üç sonuç ön görüyorum:
    1- Ya ideoloji karmaşası yaşıyorsun.
    2- Noel kelimesinin ne anlama geldiğini bilmeyecek kadar veyahut bilsen dahi inandığın dinde noeli kutlamanın hükmünün ne olduğunu bilmeyecek kadar cahilsin.
    3- Her kalıba girerim hesabı sana selam, ona kelam haesabı takılıyorsun.

Üç durum içinde vah sana
    1- İdeoloji karmaşası içindeyim.
    2- Noel kelimesiyle yılbaşının aynı şeyler olduğunu sanıyorum ve dinim hakkında çok cahilim.
    3- Her kalıba girmek en büyük hobimdir.

Bu yüzden üç kere vah bana.

Edit ve yanlış anlaşılmamak için not: Bi dalgalamaca yaptırtmadınız be. Noeli zaten bir müslüman olarak kutlamak dediğin gibi çok büyük bir ideoloji karmaşası olur. ki kaldı ki yılbaşını dahi kutlamakta tereddüt ediyorum çünkü dinimin yılbaşı hakkında kesin bir hükmü yok ya da ben bilmiyorum, sadece sağlıklı ve huzurlu bir yıl diliyorum etrafımdakilere. Yanlış anlaşılmamalara sebebiyet vermeyelim
    Konu Hancıoğlu tarafından (01-02-2017 Saat 06:06 PM ) değiştirilmiştir.

1- İdeoloji karmaşası içindeyim.
    2- Noel kelimesiyle yılbaşının aynı şeyler olduğunu sanıyorum ve dinim hakkında çok cahilim.
    3- Her kalıba girmek en büyük hobimdir.

Bu yüzden üç kere vah bana.

Edit ve yanlış anlaşılmamak için not: Bi dalgalamaca yaptırtmadınız be. Noeli zaten bir müslüman olarak kutlamak dediğin gibi çok büyük bir ideoloji karmaşası olur. ki kaldı ki yılbaşını dahi kutlamakta tereddüt ediyorum çünkü dinimin yılbaşı hakkında kesin bir hükmü yok ya da ben bilmiyorum, sadece sağlıklı ve huzurlu bir yıl diliyorum etrafımdakilere. Yanlış anlaşılmamalara sebebiyet vermeyelim
    Bilemedim kardeşim, bana biraz "çevir kazı yanmasın" yaptın gibi geldi ama biz hüsnü zan ederiz sen öyle diyorsan öyledir, hakkını helal edesin site bu tür hükümleri duymaya alışkın olmadığı için şimdi bunları söyleyip ergenleri tepeme üşüştürmeyeceğim ama sana şu kadarını söyleyebilirim: 1- Kesinlikle kimsenin noelini kutlama. 2- Yılbaşını da tamamen uydurmalar üzerine kurulu bir tarih başlangıcı olduğu ve bununla övünüldüğü için kutlama. Eğer istersen sana özelden bu sözlerimin fıkhi hükümlerini delilleri ile atarım inşaAllah, profil resmine koyduğun zat-ı muhterem benim ATAM'dır, ATA'mı profil resmi yapanın bizim için hürmete layıktır. Dolayısıyla ben senin iyiliğin için konuştum, bilesin yanlış algılamayasın

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu