Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
11 den 20´e kadar. Toplam 20 Sayfa bulundu

Konu: İtiraf Ediyorum: İntihar

Alıntı Son Numune´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lütfen hayat devam ediyor size verilen can bir emanettir unutmayın, siz kendi iradenizle alamazsınız. Umarım tez zamanda toparlarsınız.
    Teşekkürler . Toparlamaya çalışıyorum ama olmuyor maalesef

Bende istiyorum ama günahını kaldıramam o yüzden devam.

Aslında istediğim ne biliyormusun ? Ani bir ölüm. Herhangi bir şekilde olabilir sadece kesin olarak can çıksın benden yeter.

Alıntı sevecen kartal´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende istiyorum ama günahını kaldıramam o yüzden devam.

Aslında istediğim ne biliyormusun ? Ani bir ölüm. Herhangi bir şekilde olabilir sadece kesin olarak can çıksın benden yeter.
    Günahını ben de düşündüm. Ani ölüm tam ihtiyacım olan şey. Ama henüz gerçekleşmedi . Dua ediyorum ölmek için ama ne zaman kabul olur ? O belli değil. O yüzden süreci hızlandırmak istiyorum

Bu tarz düşüncelerden kurtulabilmeniz için dünyadan kendinizi biraz soyutlamanız gerekiyor. Var olan sadece ortalama olarak 60-70 yılınız var. Ahiret gibi bir inanca sahipseniz zaten ( İyi - kötü amelleri bir yana ) sonsuz bir yaşam sizinle olacak. İmanı sağlam olan insanlara ne denli huzurlu bir sonsuz olacağı ortadadır.

Kısmi olarak soyutlamalısın hayattan kendini. Fakat intihar vs. bir çözüm değil. İnancın doğrultusunda bir inanca sahipsen intihar sonucu ahiret yaşantında senin sonsuzluk kavramında ki değişiklikleri de göz ardı etmemen gerek.

Sevgiler.

Her gecenin ardından güneş doğar bun unutma

Alıntı MaXJoHNRoYaN´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tarz düşüncelerden kurtulabilmeniz için dünyadan kendinizi biraz soyutlamanız gerekiyor. Var olan sadece ortalama olarak 60-70 yılınız var. Ahiret gibi bir inanca sahipseniz zaten ( İyi - kötü amelleri bir yana ) sonsuz bir yaşam sizinle olacak. İmanı sağlam olan insanlara ne denli huzurlu bir sonsuz olacağı ortadadır.

Kısmi olarak soyutlamalısın hayattan kendini. Fakat intihar vs. bir çözüm değil. İnancın doğrultusunda bir inanca sahipsen intihar sonucu ahiret yaşantında senin sonsuzluk kavramında ki değişiklikleri de göz ardı etmemen gerek.

Sevgiler.
    Inancim var. Ahirete de inanıyorum . Neyle intihar edersem onunla cezalandirilacagim bunu da biliyorum. Ama bu dünyada bana yer yokmuş gibi geliyor

Alıntı Koloni_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her gecenin ardından güneş doğar bun unutma
    O güneşin doğmasını 7 yıldır bekliyorum.

Hangi gece ki o ardından güneş doğmuş. Ben görmedim hiç

öl kurtul kardeş yaşamaya değer bir dünya yok

sımdı okuyorum boyle bı konuyu hayatta ne yasanırsa yasansın ıntıhara HAYIR...

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12