1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu

Konu: Çocuklarımız ile neler yapabiliriz

Standart Çocuklarımız ile neler yapabiliriz

Çocukken bayram kıyafeti alındığında ne mutlu olurduk hatırlarsınız. O zamandan bu zamana değişen bir şey yok. Oğlum Arda da aynı benim gibi bayramlıklarını başucunda tutuyor ve bende o kıyafetlerle fotoğraflarını çekiyorum. Hepsinde de çok güzel canım oğlum. Geçenlerde Facebook da bir yarışmaya denk geldim. Çocuk yarışması. GAP markası düzenliyor ve 0-12 yaş grubundan çocuklar katılabiliyor. Yapmanız gereken tek şey güzel çocuklarınızın fotoğrafını çekip facebook üzerinden yüklemek. Ön elemeyi geçen yarışmacılar 6 Eylül tarihinde halk oylamasına kalıyor ve kazanan belirleniyor. Kazanan çocuğun fotoğrafları Instyle dergisinde yaynlanıyor aynı zamanda kazanan kişi 500 tllik hediye çekinin sahibi oluyor. Sadece
    birinci olan kazanmıyor bu yarışmada. Her 500. kişi de hediye çekinin sahibi oluyor. Bence siz de çocuğunuzun fotoğraflarını yükleyin derim. Bu sayede çocuğunuzun çok güzel bir anısı olabilir Yarışmanın linkini de ileteyim sizlere http://bit.ly/2aWcpl0

Bence onlarla birlikte aile oyunları oynayabilirsiniz. Eğitici oyuncaklar alabilirsiniz. Biz öyle yapıyoruz Neco toys ve Zelyumdan alıyoruz. Güzel ve eğlenceli vakitlerimiz oluyor sizlere öneririm. Çok küçükse çocuğunuz eğitici oyuncaklara bakabilirsiniz.