Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Lisede Dövme Yaptırmak Yasak mı? - Sayfa 2
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
11 den 20´e kadar. Toplam 20 Sayfa bulundu

Konu: Lisede Dövme Yaptırmak Yasak mı?

Archtuarek
    Guest

bizim okulda çocuk boynunda nazi sembolüyle dolaşıyor resmen hiçbir şey diyeni görmedim

MaNYeTiCKaRPuZ
    Guest

Okullarda yüzü açık bulunur; siyasî sembol içeren simge, şekil ve yazıların yer aldığı fular, bere, şapka, çanta ve benzeri materyalleri kullanamaz; saç boyama, vücuda dövme ve makyaj yapamaz, pirsing takamaz, bıyık ve sakal bırakamaz, MEĞERSE HİÇ HİSSETİRMEDİLER

Shovery
    Guest

Günahtır olum günah

Valla kardeşim disiplin olaylarım nedeniyle 5 kere okumuşumdur yönetmeliği öyle bir şey görmedim birde kılık kıyafet yönetmeliğini okudum yok yani öyle bişi. Ama elime cart curt yaptırıcam demişsin bir ara bende koluma yaptırmayı düşünüyodum sonrasında sıkılırım diye yaptırmadım. Tavsiyem iyi karar ver

okulun yapısıyla alakalı bence de , eğer yaptıran varsa ya da idare izin vericek ses çıkarmayacak yapıdaysa yaptır ama eğer etek diz altı olacak makyaj asla olmayacak tarzı uyarılar yapan bir idareyse hiç bulaşma lise bitene kadar

yasak diye bişey yoktur.sen dövmeyi yaptırdıktan sonra dövme sildirmek için okul sana laser parası verecek değildir. Lakin dövme yaptırdığın anda direk mimleneceksin ve tepki alacaksınızdır. bir öğrencinin yapmaması gereken bir davranış sergilemiş olacaksın.

Bazı okullarda yasak ama bazı okullarda değilmiş ama yaptırdıktan sonra zorla kazıtacak halleri yok. Eğer emin değilseniz okul yönetmeliğiyle konuşmanızı öneriyorum. (Bizim okulda yasak değilmiş)

Konu kilit.

Yasak değil, bazı öğretmenlerin gereksiz öğütleri dışında bir tepki almazsın.

Ben İzmir'de yaşıyorum. Bizim okulda dövme yaptırmak yasak değildi. Bende yaptırmıştım bir tane fakat lise de dövme yapmamanı tavsiye ederim çünkü o anki ruh haliyle üniversitedeki ruh halin aynı olmuyor. Yaptıracağın dövmeyi iyice düşün, gelecekte pişmanlık duyma. En büyük tavsiye vücudunun görünen yerlerine hiç yaptırma.

- Lisede dövme serbest, ancak tabi düşünce ve fikir yapın tam olarak o zamanlarda oturmuş olmadığından ve ayrıca öğrenciliğin getirdiği maddi darlıktan dolayı özgün ve doğru karar veremiyosun. Paran az oluyor, heves olduğundan aceleye getiriyosun vs. derken üzerinde çöp adam olan unicornlar felan çıkıyor sonra ortaya. O yüzden en iyisi şu lise illetini bitir üniversiteye adımını at ortamın genişler çevren genişler yaptıran arkadaşların olur vs. onların tanıdığı felan derken az da para biriktirir yaptırırsın. Kasmana gerek yok daha lisede acelen ne birader !

Edit: Gereksiz yükseldim özr.

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12