Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

En Trend Kısa Saç Modelleri
1 den 10´e kadar. Toplam 10 Sayfa bulundu

Konu: En Trend Kısa Saç Modelleri

new En Trend Kısa Saç Modelleri

En Trend Kısa Saç Modelleri

Sık sık değiştirmekten çekindiğimiz ama psikolojimizi en çok yansıttığımız şeylerden biri şüphesiz saçlarımız. Uzun zamandır uzattığın saçlarından sıkıldıysan ve bir değişikliğe ihtiyacın varsa yapman gereken şey basit. Yüz tipine uygun kısa saç modellerinden kendine göre olanı seçmek. Saç modelimiz stilimizin en önemli detaylarından biridir. Kısa saç denildiğinde aklımıza gelen bob kesim ve pixie kesim saçlarında modası geçmiyor.

Dalgalı ara makas atılmış hacimli saçlar veya dümdüz kesilen kahküller, omuzda biten düz kesimli saçlar ile daha trend bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Senin için seçtiğimiz 6 farklı kısa saç modeli ile kendi zevkine göre olanı saçıp stilini oluşturabilirsin. İster sarı, ister kumral istersen siyah saçlı ol her stile uyacak saç modellerine göz atmadan geçme.

Uzun ve oval yüz tipine sahip kişilerin rahatlıkla tercih edebileceği kahküllü ve perçemli saç kesimleri bu sezon da en trend kısa saç modelleri arasında yerini alıyor. Ayrıca tüm saçınızın aynı uzunlukta olduğu kesimler de yine en beğenilen modeller arasında

Kestirdiğin kahküller uzadı ama nasıl kullanacağına karar veremiyor musun? Bizim önerimiz uzayan kahküllerini iki yana ayırarak son zamanların en trend görünümlerinden birine kavuşman. Hafif dalga verdiğin saçlarına hacim vererek çok trend görüneceksin. Katlı saçtan hoşlananlar ise ikinci görselde ki gibi saçlarına şekil verebilirler. Gür saçlılara çok yakışacak modellerden biri de omuzlarda düz kesilmiş dalgalı saçlar. Her stile ve trende çok yakışan zamansız bir model. Tarzını değiştirmekten çekinme!

Sonuncu modeli çok seviyorum benimkisi az kıvırcık öyle durmuyo

Ben kısa saçı pek tercih etmiyorum cesaret edemiyorum saçlarımı kestirmeye en son modeli tercih ederim eğer kestirmeye karar verirsem ama suan uzun saclarimla biraz olsun mutluyum

Alıntı Koloni_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazın sıcakta zor be canım
    Ablacım o konuda çok haklısın ama normal sırt hizamda olsaydı belki keserdim ama ince belime kadar uzanan saçlarımı kesersem çok üzülürüm formül üretiyorum topuz falan idare ediyorum

Alıntı HiLsideR´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ablacım o konuda çok haklısın ama normal sırt hizamda olsaydı belki keserdim ama ince belime kadar uzanan saçlarımı kesersem çok üzülürüm formül üretiyorum topuz falan idare ediyorum
    Sen mutluysan kesme yıkaması şekil vermesi ayrı dert

Belimin altında olan saçlarımı direk omuz hizamda kestirdim. Önceden uçlarından bile aldiramazdim. Bir anda karar verip uyguladım. Çok kısa durur pişman olurum filan diye korkardım da öyle olmadı. Birkaç senedir kullanıyorum. Çok memnunum. Hatta şuan uzadı bir ara gidip yine kestiricem.

Ya evet kiyamiyorum dediğim saçlarıma bir çırpıda kestiren ben pişman değilim yakistigini düşünüyorum