Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Nikola Tesla dan Güzel Söz
1 den 5´e kadar. Toplam 5 Sayfa bulundu

Konu: Nikola Tesla dan Güzel Söz

Standart Nikola Tesla dan Güzel Söz

Angehängte Grafiken  

Güzel..Fakat bu zaman da paranın söz konusu olmadığı yerde lafın bir değeri de kalmıyor ne yazık ki ..
    Paylaşım için teşekkür ederim

Fikrimi çalmaları mühim değil… Asıl mühim olan kendi fikirlerinin olmaması. Söz ola kese savaşı, Söz ola kestire başı

Yalnız olun. Keşfetmenin sırrı yalnız olmaktadır. Ancak yalnız kaldığınızda yeni fikirler bulabilirsiniz.

Düşünmek için aklı başında, derin düşünmek için oldukça deli olmalısın. Zorlama altında gösterilen her türlü çaba yaşam enerjisinden feda etmeyi gerektirir. Ben asla böyle bir bedel ödemedim. Tam tersine ben düşüncelerimle beslendim, geliştim. Yirmi birinci yüzyılda robotlar, antik medeniyetlerdeki kölelerin yerini alacaktır. Her şeyden çok kitapları seviyordum. Babamın büyük bir kütüphanesi vardı ve becerebildiğim her an okuma tutkumu tatmin etmeye çalışıyordum.

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin