1 den 9´e kadar. Toplam 9 Sayfa bulundu

Konu: En İyi Ben Tarif Ederim! (2)

new En İyi Ben Tarif Ederim! (2)

Hayatı en iyi ben tarif ederim?

Haydi biraz felsefe gençler : )

Katılan arkadaşlar konuya katılıyorum yazıp tariflerini yazmalılar. Tarifler dışında olan yorumlar silinecektir.

Yakın zamanda yapacağımız,
    Takı ve Oyun hediyeli yarışmalarımız öncesi biraz alıştırma yapma zamanı.

Son katılım tarihimiz 24.01.2016'dir arkadaşlar.

Yaratıcı ve eğlenceli fikirlerinizi bekliyoruz.

Anket sonucunda ;

1.Üye Şampiyon Üyelik
    2.Üye 700.000 Rep
    3.Üye 500.000 Rep

Katılan her üyeye Max kontenjanından 90.000 Rep

Southblues
    Guest

bu repler ne maxi....

hayat kimine göre bayat maxa göre "hi AT"
    sayılıyosa katılıyorum amaç 90.000 rep
    Konu Southblues tarafından (01-17-2016 Saat 08:29 PM ) değiştirilmiştir.

Bende katılıyorum buraya mı tarif ediyoruz

Katılıyorum.
    Soyle düşündüğünüz oldu mu hic ; rüyalarda asla ölmeyiz, ölecegimiz anda uyaniriz. Acaba suan ben rüyada mıyım?. Hayatta hersey olabilir bknz: 30 killi leblanc (ruh gomlegi olan mundoya tek atan lb) oyun kaybetmesi gibi.... Simdi kendimize soralim neden yasiyoruz ? Evet duydum bile maxtan o kelimeleri " ölmek icin tabiki " diyor.... Kadir ordan atladi " kanka ban yemek icin tabiki diyor " Forumda bircok Eminem hastasi arkadas var. Eminem hayati nasil acikliyor? iki sarkisinda bundan bahsetmis Rap god ve kings never die. Ben sözleri paylasayim anlayan anlar anlamayanda araştırsın hazır lokma olmasin ) Why be a king when u can be a God? - Rap God. Cuz they say " Kings never die". - kings never die. Neyse gene saçmalamaya basladim gibi zaten boyle yazilari iyi yazamam. Ama son birsey daha ekliyim. Kendi yolunuzdan gidin ki pesinizden gelenler olsun, herkes yeni bi yol acmaya cesaret edemez. Rockydende alinti yapmadan olmaz. Kimse hayat kadar sert vuramaz. Mesele sert vurmak degil mesele aldigin darbelere ragmen ilerleyebilmendir. İste hayat budur

eren1983
    Guest

Katılıyorum, Anlatımlaz yaşanır...

Alıntı Koloni_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende katılıyorum buraya mı tarif ediyoruz
    Abla evet.

Hayatı tarif edemeyiz. Çünkü herkes farklı bir hayatı yaşar, gerek maddi gerek maneviyat açısından. Doğuştan gelme zenginlikle büyüyen bir çocuğun hayatı ile, sokakta mendil satarak büyüyen bir çocuğun hayatı aynı mıdır? Siz söyleyin, hangisini tarif edeyim. Veya günümüz gençlerinin tabiriyle sivilceli, tipsiz, gözlüklü, diş telli, asosyal bir çocukla, azıcık tipi olan, sosyal birinin hayatı da aynı değildir. Benim şu hayatta inandığım tek şey ne yaşattıysan onu yaşayacağın, ha bu Dünya'da ha diğerinde, benim için hiç önemli değil. Ben sadece hayata karşı olan tutumumun karşılığını almak isterim. Ama bu yarışmaya göre başka bir bakış açısıyla bakmak gerek, elbette hayatın insanlara karşı genel bir tutumu var, bir nesnellik söz konusu. Hayat her insana aşkı ve aşk acısını tattırır, hayatta bir defa olsa bile hiç unutamayacağı bir gün yaşatır, zamanı gelir hayat okyanusunda kayboldum derken karşına bir rehber çıkarır ömrünü 'o'na adarsın, zamanı gelir o okyanus sevdiklerini teker teker alıp götürür. Hayat kimseye proton veya elektron değildir, hayat herkese nötrondur. Bu kadar felsefe yeter sanırım, birde 2006-2007-2008 yıllarında Uslanmam ile tanışan birinin lise ve gençlik hayatının nasıl olacağından bahsedelim. O zamanlar kimsede düzgün yazmaz, şekilli şukullu yazılar vardı bi siteye giriyordun yazdıklarının şekilli halini sana veriyordu sende oradan Copy Paste yapıp doğruca foruma tabii ki. O zamanlar forum resmen çalkalanan bir ayran misali yerinde durmazdı, şimdi yoğurt ama neyse. Efsanevi aşklar, efsanevi oyun hileleri, efsanevi entrikalar hepsi bu forumun geçmişinde. Onursal sayısı çok azmış eskiden, 500 konu 3 aylığa onursallık verme getirilince forum istatistiklerinde baya bir dalgalanma olmuştu tabii. Hayatın bana karşı tutumu demiştim, yeri gelmişken örnek verelim: 500 konuya ulaştığım gün onursallık şartının 3000 konuya çekilmesi. Evet bu da böyle bi anımdır. Her neyse o zaman deneme mod oldu mu insanın bi egosu tavan yapardı. Hatta tavanı delip geçerdi, dün αşÎº αcı$ı çεκιψøƦuʍ ulεψπ yazan kişi şimdi gelmiş bana Lütfen daha açık bir üslup kullanınız diye ahkam kesiyordu, hiç gelemezdim böyle şeylere. Neyse, bakın 3 kişi beni aynı anda pataklasa bu kadar acıtmazdı, bir günde 1700 konu açmıştım ve şu an bu yarışmayı düzenleyen nicki M ile bitip N ile sonlanan zat ı muhterem aynı gün hepsini tek konu altında birleştirdi! Birleştirmesi iki tıka bakıyo, açması üç bin dört yüz tıka! Vay bee dedim. Forumu bırakmıştım ve 1 hafta sonra geri dönmüştüm. Yani bu olay hayatın bana karşı olan tutumu muydu yoksa MaX'ın bana karşı olan tutumumu anlayamamıştım.

Her neyse toparlamak gerekirse hayat adaletli ve eşit değildir ama nesnel olduğu konularda vardır. Benden hayat şudur hayat budur diyerek ---- mizahi bir yazı yazmamı beklemeyin. Ben bildiğim hayatı öznel bir şekilde anlattım. Haydi rastgele.

Ortalama bir sayıya ulaşamadık. Yorumlayan arkadaşlara teşekkürler. 100.000'er rep atıyorum bu arkadaşlara.

Yarışma iptal.