Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Anime Günlüğüm. - Sayfa 113
Sayfa 113 Toplam 113 Sayfadan BirinciBirinci ... 1363103111112113
1.121 den 1.124´e kadar. Toplam 1124 Sayfa bulundu

Konu: Anime Günlüğüm.

Günlük tutmayı bırakıyorum. Konu kilitlenebilir.

Vallahi azminize hayrandım, hiç çizginizi bozmadan itinayla gidiyordunuz ama izleyecek anime kalmadı sanıyorum, malum 113 sayfa, bunun öncesi de vardır. Konu açık kalsın bence,
    animelerle ilgili soru öneri falan yazılırsa ne bileyim aydınlatmak adına, siz de eklersiniz belki bişeyler. İyi günler efeniim. (Yazamadan edemedim.)

Alıntı Cırlaksiyah´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallahi azminize hayrandım, hiç çizginizi bozmadan itinayla gidiyordunuz ama izleyecek anime kalmadı sanıyorum, malum 113 sayfa, bunun öncesi de vardır. Konu açık kalsın bence,
    animelerle ilgili soru öneri falan yazılırsa ne bileyim aydınlatmak adına, siz de eklersiniz belki bişeyler. İyi günler efeniim. (Yazamadan edemedim.)
    Teşekkürler.
    İzleyecek daha çook anime var. Asıl bırakma nedenim, günlük tutmaktan sıkıldığım için.
    Ve konu kapanacağa benzemiyor zaten. 1 aydır foruma hiç moderatör girmemiş olacak ki kilitlenmemiş hala.

[QUOTE=Kamikaze;6885491]Teşekkürler.
    İzleyecek daha çook anime var. Asıl bırakma nedenim, günlük tutmaktan sıkıldığım için.
    Ve konu kapanacağa benzemiyor zaten. 1 aydır foruma hiç moderatör girmemiş olacak ki kilitlenmemiş hala.[/QUOTE]

Öldü buralar, şu an sövsem sanırım beş ay sonra banlanırım:d
    Şaka bir yana, böylesi daha iyi demek ki konunun açık kalması gerekiyormuş, güzel rastlantıı.

Sayfa 113 Toplam 113 Sayfadan BirinciBirinci ... 1363103111112113