Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu
31 den 40´e kadar. Toplam 46 Sayfa bulundu

Konu: Her gün Bir Film İsmi

cong Kırılma Noktası (2015) Point Break

Yönetmen Ericson Core
    Oyuncular: Édgar Ramírez, Luke Bracey, Ray Winstone
    Tür Aksiyon
    Ülke Abd

Johnny Utah genç bir FBI ajanıdır. Gizli bir görevle elit sporculardan oluşturulmuş ve başında Bodhi adındaki bir adamın yer aldığı bir hırsızlık çetesine sızar. Pek çok yeteneğe sahip olan bu sporcular polis güçlerinin dikkatini çekmektedir; zira sıra dışı yöntemlerle birçok suç işlemektedirler; şüpheler üzerlerindedir. Utah kimliğini gizleyerek bu ekip ile suç odaklarının bağını ispatlamaya çalışır.

Yüksek adrenalinli ve aksiyon dolu film pek çok cesur atletik sahneye sahip. 1991 yapımı Keanu Reeves ve Patrick Swayze'nin rol aldığı Point Break filminin yeniden çevrimi olan yapımın başrollerinde Luke Bracey ve Gerard Butler yer alıyor. Yönetmen ise Ericson Core.

Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  389688.jpg
Görüntüleme: 53
Büyüklüğü:  169,9 KB (Kilobyte)   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  spl1029190_019.jpg
Görüntüleme: 37
Büyüklüğü:  120,5 KB (Kilobyte)   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  PB-Bracey-Ramirez.jpg
Görüntüleme: 39
Büyüklüğü:  150,0 KB (Kilobyte)  
    Angehängte Grafiken    

Merhaba Arkadaşlar,

Bir çoğumuz hemen hemen her gün yeni bir film izlemekteyiz. Tüm izleyiciler reklamsız bir film sitesini tercih ederler. http://www.evdefilmseyret.com/ adresinde aradığınız tüm filmleri bulabilmeniz mümkündür. Daha fazlası için film izle aksiyon filmi izle romantik film izle korku filmi izle komedi film izle

whiplash teki çocuğun oyunculuğu gerçekten çok iyi. benim de pek tarzım değil ama sevmiştim.

Alıntı zeynepingo´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    whiplash teki çocuğun oyunculuğu gerçekten çok iyi. benim de pek tarzım değil ama sevmiştim.
    onusevdiysenonabenzerbirfilmdahaizledimkonufarklıa maaynıhisleriyaşatıyorizlerkenebenimaratuşumniyeça lışmıyorimdat
    High Strung (2016)

Konu Koloni_ tarafından (01-13-2017 Saat 10:38 PM ) değiştirilmiştir.

Standart High Strung (2016)

High Strung (2016)

New York metrosunda tanışacağı bir adamla aşk yaşayacak olan bir burslu dansçı, onunla beraber kıvılcımlanan aşkıyla beraber hip hop dansları yapacak ve çok güzel bir konuma gelmeye çalışacaklardır..
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  6c1d2d8c7a798ff6.jpg
Görüntüleme: 48
Büyüklüğü:  116,1 KB (Kilobyte)   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  high_strung_still.jpg
Görüntüleme: 42
Büyüklüğü:  162,0 KB (Kilobyte)  
    Angehängte Grafiken  
    Konu Koloni_ tarafından (01-13-2017 Saat 10:38 PM ) değiştirilmiştir.

Zombi filmleriyle aranız varsa eğer Cargo bayağı iyidir.Youtube'dan izleyebilirsiniz

Alıntı sibelarikan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zombi filmleriyle aranız varsa eğer Cargo bayağı iyidir.Youtube'dan izleyebilirsiniz
    Kısa
    film

Vezir parmağını izledim, gerçekten güzel bir film değil.

Ölümcül Deney 6 - Resident Evil The Final Chapter Ölümcül Deney 6 - Resident Evil The Final Chapter izlemek istiyorum ama hala sinema çekim
    Angehängte Grafiken  

Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu