1 den 7´e kadar. Toplam 7 Sayfa bulundu

Konu: Video Paylaşımı Yapacakların Dikkatine!

Exclamation Video Paylaşımı Yapacakların Dikkatine!

Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz ki Oyun kulübümüzde paylaşım yapmayan ve kulüpte boşa duran arkadaşlarımız vardı video gameplay / rewiew yüklenme aşamalarında kanal şifrelerimiz ortaktı ve bu durumdan dolayı video yüklemeyen biri bile kanala girip bizi zorluyordu. Bu duruma sebebiyet vermemek için MaXJohNRoyaN adminiz ilede görüşülmüş olup sadece videolu inceleme yapacak arkadaşlarımıza kanal şifreleri bu sayfa üzerinden P.M (Özel Mesaj Yolu İle) verilecektir. *Ayrıyetten Skype ses testleride yapılması bugünden itibaren zorunlu kılınmıştır ve bu kulüpte olan arkadaşlarımızın Skype ses testleri yapılacaktır.

*Skype ses testleriniz bizzat benim tarafından gerçekleştirilecektir Skype ses testi yaptırmak için konu altına mesaj atmanız yeterlidir ve sesleriniz cihaza kaydedilip bilgisayarda test edilecektir.(Sesinizin iyi çıkıp çıkmaması vs..)

*Değiştirilen Kanal şifremiz yine benim tarafımdan kulüp yöneticilerine gönderilmiştir.Oyun Kulübü Kanalımıza video yüklemek isteyenlere Skype testini yaptırdıktan sonra bu konu altına istediklerini yazmaları durumunda, sizlere P.M (Özel Mesaj) yolu ile gönderilecektir. Şifre istekleriniz içinde bu konuyu kullanmanız gerekmektedir !

Youtube Kanal Şifresini istemek için bu konuya yazılacak örnek mesaj
    Nick: DüşünenPalyaço
    Şifre Alma Sebebi:Videolu Gameplay ve inceleme yapacağım vb.
    Hangi oyun: Battlefield 3 vb.
    Skype ses testinizi yaptırdınızmı ?: (Belirtmeniz gereklidir Skype ses testlerinizi mutlaka yaptırmak zorundasınız arkadaşlar)

Uslanmam'ın Resmi Video Kanalına Video Yüklerken Yapmanız Gereken

*Arkadaşlarımızın video yüklerken madur olmaması ve yüklenen videoların youtube tarafından iptal edilmemesi için video yükleyen kişinin video yüklenirken bu konu altına ''Video atıyorum kanala girmeyin'' tarzı yorum atması gereklidir. Bittiği zaman ''Tamam bitti'' gibi yazılar yazıp işinin bittiğini göstermelidir.

*Bu yazdıklarım yalnızca Uslanmam Oyun Kulübü'nün kanalını kullanacaklar için geçerlidir! Eğer kendi ayrı kanalınızı kullanacaksanız bu yazdıklarımı dikkate almayın.
    *** ŞİFREYİ 6 AYDAN ESKİ ÜYELER ALAMAZLAR! ONURSAL OLANLARA ÖNCELİK VERİLECEKTİR***
    ~İyi Forumlar~

Alıntı düşünenpalyaço´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    youtube kanal şifresini istemek için bu konuya yazılacak örnek mesaj
    nick: Düşünenpalyaço
    şifre alma sebebi:videolu gameplay ve inceleme yapacağım vb.
    Hangi oyun: Battlefield 3 vb.
    Skype ses testinizi yaptırdınızmı ?: (belirtmeniz gereklidir skype ses testlerinizi mutlaka yaptırmak zorundasınız arkadaşlar)

arkadaşlar bu kısım sadece uslanmam kanalı için değil kendi kanalınız içinde geçerlidir!

Ben şu an kendi kanalıma yüklüyorum ama internetim sağolsun 1 gb lık videoyu yaklaşık 10 saattir atamadı

Alıntı sevecen kartal´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben şu an kendi kanalıma yüklüyorum ama internetim sağolsun 1 gb lık videoyu yaklaşık 10 saattir atamadı
    Skype testi yaptırmıştın sanırım tuxsla. Sorun yok. Dolunca atarsın.

attım ama bu konu benim konumu kapattı bile bi yorum yapta upla

Şuan ben video yüklüyorum girmezseniz sevinirim.
    EDİT: İşim bitti girebilirsiniz.
    Konu KayFunk tarafından (02-20-2014 Saat 10:17 PM ) değiştirilmiştir.