Sayfa 53 Toplam 53 Sayfadan BirinciBirinci ... 343515253
521 den 526´e kadar. Toplam 526 Sayfa bulundu

Konu: Tüm fotoğraflarım

Alıntı Son Numune´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş helal olsun hala burada güncelleme yapiyorsun
    eski kaybolan fotoğraflarımı hala burdan buluyorum denk geldikçe. biyerde toplamakta fayda var. öyle değil mi?

herkese açık yerde toplamak yerine hard diske atmayı denerdim maalesef uslanmam da kapanıyor

herkese açık yerde toplamak yerine hard diske atmayı denerdim maalesef uslanmam da kapanıyor
    ne harddiskim ne de bilgisayarım var. burayı uygun gördüm niye battı ki şimdi sana

belki de güven sorunların var fotoğraf paylaşmakla işhili başkasından görünce kıskandın mı naptın seda konuşturma şimdi beni

şu an dediklerim asıl sana müthiş batmış ki yazdiklarina bak. espiri seviyen zeka seviyeni belli etti ac bi kitap oku ufkun açılsın. hayır fakirsen ben napayim var sandim da söyledim. ne halt yersen ye forum kapanacak diye demistim ben onu

şu an dediklerim asıl sana müthiş batmış ki yazdiklarina bak. espiri seviyen zeka seviyeni belli etti ac bi kitap oku ufkun açılsın. hayır fakirsen ben napayim var sandim da söyledim. ne halt yersen ye forum kapanacak diye demistim ben onu
    4 senedir bu konuda paylaşıyorum fotoğraflarımı. şuana kadar aklın neredeydi de şimdi bunları söyleme zahmetine girdin? bırak forum kapanacaksa ben düşüneyim sen aklını yorma. fakirliğime de laf edecek son kişisin sanırım hem espiri yapmadan espiri seviyemi nasıl farkettin la

Sayfa 53 Toplam 53 Sayfadan BirinciBirinci ... 343515253