Sayfa 323 Toplam 325 Sayfadan BirinciBirinci ... 223273313321322323324325 SonuncuSonuncu
3.221 den 3.230´e kadar. Toplam 3242 Sayfa bulundu

Konu: AQW Yardım HattI ( KÜFÜR-ARGO KULLANMAYALIM..KULLANANLARI İHBAR EDELİM..)

Kardeş boş yapma uzaklaş burdan. Sevilmiyorsun hade hade

Sağolasın Blue :ASD:A

beyler elimde bir hesap var şu şekilde;

http://www.aq.com/character.asp?id=PsikoKatil

itemlar da şöyle

şimdi bunları nasıl beyler diye göstermek için koymadım, malum olan söyleyemediğim şey dolayısı ile koydum, ilgilenenler mesajlasın, gayet makuldür. hesap 9 yaşındadır ve buyback te 9 sayfa item var 8 sayfası rare. param olmadığı için geri alamıyorum. ayrıca zamanım olmadığı için hesabı kasamıyorum. bazı değerli nulgath bagleri duruyor. çok az class var ve sadece 2 tanesi rare. eski legenddır bazı şeylerden faydalanabilir. pm atarak ulaşabilirsiniz saygılarla.

oğlum resimler çıkmamış yaa neyse zaten aqw sohbet kısmında var aynı mesaj, resimelri de oradan bulabilirsiniz en son yorum zaten

İtem kasarak ( dcs, Diamond, totem vs) void highlord alan var mı. Aldıysa ne kadar sürede aldı. Hızlı dcs ve tainted kasmanın bi yolu var mı? Hatta botu var mı diyim ����

Alıntı WouNDeD MaN´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtem kasarak ( dcs, Diamond, totem vs) void highlord alan var mı. Aldıysa ne kadar sürede aldı. Hızlı dcs ve tainted kasmanın bi yolu var mı? Hatta botu var mı diyim ����
    eğer mem değilsen botla void crsytal A ve B'yi 1buçuk haftada bitirirsin ama classın merge'i iöin ekstra Roentgenium of Nulgath istiyo 15 tane alması mem değilsen çok sıkıntı 15 günde felan 15 tane Roentgenium of Nulgath geliyo

http://aqwwiki.wikidot.com/void-highlord-class
    Konu Ibuki tarafından (09-02-2017 Saat 08:05 PM ) değiştirilmiştir.

Hatta daha açıklayıcı olsun 1 Roentgenium of Nulgath için http://aqwwiki.wikidot.com/void-highlord-s-quest bu questi bitirmen gerek buda senden quest başına 1 tane Elder's Blood istiyor bunu alabileceğgin tek yer ise Arcangrove'daki ismi aklıma gelmedi ordaki iksircinin daily quest'i var ve günde sadece 1 kez yapabiliyosun.

Eğer mem değilsen:
    2 tane Elder's Blood zaten Void Crystal B için gerekli yani 2 gün gitti
    onun dışında 15 tanede Roentgenium of Nulgath lazım olduğu için ve bunu almanın tek questi var ve questinde quest başına 1 tane Elder's Blood istediginden ekstra 15 Elders blood'a daha ihtiaycın olacak yani 15 günde burdan eklesen

17 gün eder

member isen:elder blood için ekstra mem görevi var ama o görevi almak için 2 pet lazım birincisi Crag & Bamboozle ( 5k AC fiyatı var) diğeri ise Tendurrr The Assistant u pet ise dark makai'leredn düşüyor
    eğer bunların hepsi avarsa görev bu: http://aqwwiki.wikidot.com/tendurrr-...stant-s-quests

Uğraaştırıyo yani toplamda1 ayda alırsın

NOT: bu arada pet'in görevleri için quest id felan sökmez petin envanterinde olması gerek

Void A ve B yi bitirmek üzereyim işte 80 DCS 10 Blood gem gibi eksiklerim kaldı. Roentgenium olana daha başladım diyemem çünkü eksiği çok ve aynen bayağı mastaflı olacak gibi duruyor bakalım işte uğraşıyorum zaten o class'tan sonra da aqw ile pek ilgilenmem sanırım

Oyunda şöyle bi bug var ki bankaya item koyup atıyorum Elder'in çanta limiti 3 fakat sen bunu 10-15 yapabiliyorsn. Bende günlük elder toplamaya simdi basladim ki Roent kasarken pek sıkıntı yaratmasın bana ^^

Sayfa 323 Toplam 325 Sayfadan BirinciBirinci ... 223273313321322323324325 SonuncuSonuncu