Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 456
51 den 59´e kadar. Toplam 59 Sayfa bulundu

Konu: Konular Moderator Onayından Geçerken Nelere Dikkat Ediliyor?

Alıntı İvginiyGrinki´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi kere konular onaylanıyor mu o da var tabi
    Konular onaylanıyor tarafımdan günde 3 kere kontrol ediliyor.(SonKraL)

Alıntı SonKraL´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kurallarımız Bellidir her bölümde geçerlidir.Konunuz Uygunsa onaylanır ayrıca server tanıtımı yasaktır link veriyorsunuz reklama giriyor bu sebeple yasaktır.
    Yok ben link vermedim yani oyunda zaten Türkler ve İngilizler vb. gibi serverlar var ben İngiliz serverına gidebilirsiniz gibi bir ifade kullandım . Bu arada teşekkür ederim .

Alıntı ELvedamı AsLa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konular onaylanıyor tarafımdan günde 3 kere kontrol ediliyor.(SonKraL)
    Anlıyorum krdş

Anlıyorum krdş
    Sizede ne yapsak yaranamıyoruz zaten bildiğini okumaya devam et

Sizede ne yapsak yaranamıyoruz zaten bildiğini okumaya devam et
    Siz de kendi bildiğinizi okuyorsunuz. Bizi sınırsız banlamak için kurallar yazdığınızı unutmuyorum belleğimde kazılı.

Siz de kendi bildiğinizi okuyorsunuz. Bizi sınırsız banlamak için kurallar yazdığınızı unutmuyorum belleğimde kazılı.
    Evet zamanında hatalar oldu ama kimse suçsuz diye bir kanun yok 2 tarafta suçluydu eski mevzuları tekrar açmaya kalkarsak neler olur bir düşün bakalım sanki tek suçlu bizmişiz gibi davranmaktan vazgeç sende hatalısın bende hatalıyım sonuç sen üyeliğini sildirdin kendi isteğinle biz hala devam ediyoruz ? Ee ne geçti eline şimdi harcadığın emekleri kaybetmekten başka?Konuyu amacından saptırmayalım lütfen.

Emekleriniz için teşekkür ederiz vaktinizi emeğinizi buraya vermeniz bize verdiğiniz değeri gösteriyor şahsen ben açtığım konularla hiç ilgilenilmemesinden ziyade konularımı düzenlemenizi hatamız varsa düzeltmenizi tercih ederim.. kolaya kaçıp silmek yerine düzenleme yapmanız oldukça takdire şayan

Alıntı Koloni_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emekleriniz için teşekkür ederiz vaktinizi emeğinizi buraya vermeniz bize verdiğiniz değeri gösteriyor şahsen ben açtığım konularla hiç ilgilenilmemesinden ziyade konularımı düzenlemenizi hatamız varsa düzeltmenizi tercih ederim.. kolaya kaçıp silmek yerine düzenleme yapmanız oldukça takdire şayan
    Görevimiz bu rica ederim iyi forumlar dilerim efendim

Evet zamanında hatalar oldu ama kimse suçsuz diye bir kanun yok 2 tarafta suçluydu eski mevzuları tekrar açmaya kalkarsak neler olur bir düşün bakalım sanki tek suçlu bizmişiz gibi davranmaktan vazgeç sende hatalısın bende hatalıyım sonuç sen üyeliğini sildirdin kendi isteğinle biz hala devam ediyoruz ? Ee ne geçti eline şimdi harcadığın emekleri kaybetmekten başka?Konuyu amacından saptırmayalım lütfen.
    Benim iki hatam vardı. Julieti gökaya karşı savunmak ve Ayaz hakkında şüphelenmem.
    Ayrıca ben emeklerimi kaybetmedim. Ben burada ortam yaptım kendime. Çok da seviyorum arkadaşları

Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 456