Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
'Çektiysen Kahrımı, Helal Et Hakkını.. Zorlu Sevdam Hoşçakal...
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu

Konu: 'Çektiysen Kahrımı, Helal Et Hakkını.. Zorlu Sevdam Hoşçakal...

 1. #1

  Standart 'Çektiysen Kahrımı, Helal Et Hakkını.. Zorlu Sevdam Hoşçakal...  Şu anda içimin ezildiğini hissedebiliyorum.Kalbimin paramparça olduğunu da..ne kadar umutlanmıştım oysa elimi tuttuğunda.Hiç bırakmayacaksın sanmıştım.Artık yitirmeye başladığım senli hayallerimi canlandırmıştın.

  Bilerek mi yaptın bilmiyorum.Kim bilir belki de amacın beni böyle öldürmek !! Ne de olsa sana küsemem öyle değil mi ? Canımı ne kadar yakarsan yak senden vazgeçemeyeceğimi düşündüğün için bu umursamaz hallerin.En büyük silahında seni görmemi engellemek ! İşte bunu yaptığın zaman yıkılıyorum, biliyorsun.İçten içe yüreğimi öldürüyorsun..Hani desen ki 'Ben seni asla sevmeyeceğim, benden umudu kes! Yolun açık olsun..' belki bu kadar zor gelmeyecek vazgeçmek senden,hayallerimden..Ama sen ışıkları bir kapatıp bir açınca çıldırıyorum !Anlamıyor musun sen sustukça daha çok bağırıyor umutlarım !! Sen benden gittikçe daha çok kanıyor yaralarım..Seni görmemekte tuzu oluyor yaralarımın !

  Ama artık dayanacak gücüm kalmadı..Artık sevgini yenmeliyim..Çünkü bu aşka vereceğim bir yudum gururum kalmadı.Hepsini senin uğruna tükettim.Peki Sonuç ? Kendi yüzüme bakamaz oldum..Oysa bir damlacık sevgiydi senden istediğim..Olmadı ve olmayacak..

  Senin için bir şey değiştirir mi bilmiyorum ama ben gidiyorum.Zaten olmadığım hayatından çıkıyorum..Elveda demeden önce bir şeyi bilmeni isterim.Ben seni gerçekten sevmiştim.

  ' Çektiysen Kahrımı, Helal Et Hakkını.. Zorlu Sevdam Hoşçakal...

 2. #2

  Standart

  hmmm Bayaa Hatta Çoooook GÜsel OlmuŞ Elİne, EmeĞİne SaĞlik

Benzer Konular

 1. ANNEM Hakkını Helal Et
  By ABYSS in forum Dini Bilgiler
  Cevaplar: 0
  Bölüm Listesi: 04-19-2007, 01:36 AM
 2. Ey Filistin'li kardeşim Hakkını Helal et!!
  By HeLiN in forum Dini Bilgiler
  Cevaplar: 0
  Bölüm Listesi: 04-01-2007, 01:03 PM

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • Eklenti Ekleyemezsiniz
 • You may not edit your posts
 •  
[Gizlilik Politikası]-[UslanmaM Kuralları]-[UslanmaM İletişim/Contact]