Merhabalar Korsanlar,

Bildiğiniz Gibi Artık Güzel bir sisteme Geçmiş bulunuyoruz ve hesabınız çalınsa bile şifrenizi değiştemiyolar tabi Kayıtlı email adresinizide Çalmadıkları taktirde.Aşşağıda Size Nic değişimi anlatacağım.

İlk Öncelikle Hesabınızı Bir Gmail Hesabına Sabitlemelisiniz Aksi Taktirde Güvenli Hesap olmuş olmaz.Sabitlemek içinde Oyununuza girdikten sonra Ana sayfadan "Kişisel Bilgilerim"
Seçeneğiniz tıklayınız.Daha Sonra Kutucuğa Kayıtlı email adresini giriniz Ve Gönderiniz.Kutucuğun Aşşağıki Kısmında Zaten Başarı uyarısı Vericek.Daha sonra emaille Gelen Genel duyurularda Duyurduğum Gibi En üst Kısımdaki Linke tıklayınız.Tıkladığınız Andan İtibaren artık Hesabınız Güvenli Hale Gelmiş olacak.

İkinci kısım İse Şifre değiştirmesi.Sabitlemeyi yaptıktan sonra Tekrar oyuna Giriş yapınız Ve Ana sayfadaki "Kişisel Bilgilerim" Kısmına Tıklayın Ve Kutucuları Bilgilerle Doldurun(Nicname,Şifre, Eski Şifreniz, Email Adresi) Doldurduktan sonra Değiştire tıklayınız.Ve Aşşağıda Gene bir uyarı verecektir."Bilgilerinizi Değiştirmek için Emailteki linki .. " diye bir uyarı.


Daha Sonra Emailinizi Açın Ve Gelen Maildeki en üstteki linki Tıklayın Şifreleriniz Değişmiş Olacak.(Değiştirdiğiniz Bilgiler ise Linkin Yeme alıtdadır Yeni Kullanıcı Adı ve Şifre olarak yazar)

İyi oyunlar Bol Şanslar.


alıntıdır