Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
BURCUNUZUN GÜZELLİK ÖNERİLERİ+koç burcunun özellikleri
1 den 3´e kadar. Toplam 3 Sayfa bulundu

Konu: BURCUNUZUN GÜZELLİK ÖNERİLERİ+koç burcunun özellikleri

 1. #1

  Thumbs down BURCUNUZUN GÜZELLİK ÖNERİLERİ+koç burcunun özellikleri  BURCUNUZUN GÜZELLİK ÖNERİLERİ+koç burcunun özellikleri  Sevgili koç
  Yaşadığınız en şanslı dönem 2007 olacak diyebilirim. Bundan önceki seneler özellikle 2006 da çektiğiniz onca eziyet ve sıkıntıyı göz önüne alırsak artık fırtına dinecek ve hayatınızda dinginlik hakim olacak. Beklentiler gerçeğe dönüşecek,hayallerinize kavuşacaksınız. Sürüncemede kalmış bütün sorunlarınız bu yıl teker teker çözüme kavuşacak. Bu arada sizi üzen moralinizi bozan kişiler hayatınızdan uzaklaşacaklar.
  Yaşadığınız ortamla ve evle ilgili sorunları yıllardır erteliyordunuz. Çözüm vakti geldi.ev ve şehir değişikliği söz konusu olacak,hem de sizi germeden, kolayca. Hayatınıza yepyeni fırsatlar özlediğiniz huzur geri gelecek. Yeni bir çevre uzun zamandır özlemini çektiğiniz bir şeydi. Artık tadını çıkarabilirsiniz. Şanslı bir dönemde olduğunuz için yeni olan her şeyi çekinmeden deneyebilirsiniz. Biraz cesaretle üzerine gidin,kazanan siz olacaksınız.
  Sağlığınız moraliniz düzelmesi ile birlikte harika bir grafik çizecek.
  Asla sakatat yemeyin,yeşile ve bol sıvı tüketmeye yönelin,beyaz ekmek yerine çavdar veya kepek ekmeği tüketin daha iyi olur. Yürüyüş ve bol oksijen size doping gibi gelecek.ayran ve yoğurt sizin 2 panzehiriniz.
  Sağlıklı ve mutlu seneler

  BURCUNUZUN GÜZELLİK ÖNERİLERİ


  ATEŞ ELEMENTİ(koç,aslan,yay)

  Eğer Koç, Aslan veya Yay burcuysanız, ateş elementisiniz.

  Mizacınız icabıyla da sıcak sayıldığınızdan, bu dinamik ve kendinden emin tutumlarınızı ön plana getirecek bir makyaj stiline ihtiyacınız var. Sizin için ayrıca güzellik bakımının pratik ve etkili olması gerekir. Sonuçta siz yoğun bir yaşam sürmektesiniz ve cildinizi tazeleyecek kremlerin veya kozmetik ürünlerin hayatınızda birer mecburiyet olduklarını eninde sonunda idrak edersiniz. Ancak çeşit çeşit krem kutuları size karışıklığı çağrıştırır. Sizin için önemli olan, herkesten farklı görünmektir. Makyaj yapmak size göre en eğlenceli uğraştır. Parlak ve ışıldayan renklerle gözlerinizi vurgularsınız. Ayrıca kopkoyu kırmızı dudaklar tam size göre. Tabi ki, makyajınızı ortamına göre uygularsınız, örneğin ofiste oldukça ciddi gözükmeli, akşam randevunuzda ise parlamalısınız. Sizin için en uygun saç modeli, yüz şeklinize uyacak sportif kısa saç modelidir.

  Renkleriniz:

  Kırmızı, orange, altın sarısı, antrasit gri ile kombine edilmiş bakır rengi gibi parlak renkler tercihinizdir. Çünkü bu renkler ateşli ve sıcak kişiliğinize uymaktadır.

  Makyajınız:

  Göz kapaklarınızın üzerini altın veya orange renkleriyle canlandırabilirsiniz. Göz kapaklarınızın üst kısmını içten dışa doğru antrasit rengi ile gölgelendirin. Siyah veya koyu kahverengi göz kalemi ile gözlerinizin çevresini belirleyin. Yine siyah veya koyu kahverengi rimel kullanabilirsiniz. Yanaklarınızı bakır tonunda allık ile vurgulayabilirsiniz. Dudaklar ve tırnaklar pas veya parlak tonda kırmızı olmalı.

  Değerli taşınız:

  Yakut, süleyman taşı (Granat), elmas

  TOPRAK ELEMENTİ(Boğa,Başak,Oğlak)

  Boğa, Başak veya Oğlak burcu olarak toprak elementisiniz ve ayakları yere emin basan bir kişilik sergiliyorsunuz. Yaşamın iyi ve manalı yönlerinin kıymetini bilirsiniz. Baştan sona kadar bakımlı olmak sizin için tartışılmaması gereken bir konudur. Dişiliğinizi ve tipinizi makyaj ve parfüm ile daha anlamlı hale getirmeyi seversiniz. Bu esnada da kozmetik ürünlerinizle hiç tasarruflu değilsinizdir, az krem almak yerine fazla almayı yeğlersiniz. Sizin için mükemmel ve bakımlı görünmek çok önemlidir. Buna rağmen yine doğal bir hava sergilersiniz, çünkü tipinizi (kişiliğinizi) yabancılaştırmayı hiç sevmezsiniz. Keskin veya sivri bir tarz sizin için düşünülemez, tam tersine daha ciddi bir görünüşten yanasınız. Saç şekliniz rahat ve basit olmalı. Klasik at kuyruğu veya açık taşıyacağınız orta uzunluktaki saç tipi size uygun olur.

  Renkleriniz:

  Bej, kahverengi, bakır rengi veya toprak sarısı gibi toprak tonları sizin elementinize hitap etmektedir. Ayrıca bunları mısır sarısı veya koyu yeşil ile kombine edebilirsiniz.

  Makyajınız:

  Toprak bayanına, özellikle gözleri vurgulayan etkileyici bir makyaj tarzı uymaktadır. Bunun için göz kapaklarınızı koyu kahverengi ile renklendirin. Kaşlarınızın ve göz kapaklarınızın alt kısmına bakır tonunda far uygulayabilirsiniz. Siyah rimel kullanın. Yanaklarınızı pas rengine yakın kahverengi ruj ile vurgulayın. Dudaklar bej tonunda olmalı. Tırnaklarınıza bakır rengine yakın bej oje kullanabilirsiniz.

  Değerli taşınız :

  Safir, alaca akik, Citrin, topaz (sarı yakut).

  HAVA ELEMENTİ(İkizler,terazi,kova)

  İkizler , Terazi veya Kova burçları hava elementinin, yani gökyüzünün burçlarıdır. Bulutlar üzerinde uçmayı ve kendinizi yükseklerde hissetmeyi seversiniz. Geniş bir uygulama alanına ve değişikliğe ihtiyaç duyarsınız. Cildiniz çoğunlukla yumuşak, ince ve genelde hassastır. Bu yüzden de düzenli bakıma ihtiyacı vardır, ancak “bakım” konusu hiç de size göre değildir, çünkü siz daha çok fikirleriniz ve planlarınızla uğraşmayı tercih edersiniz. Ayrıca her zaman güzelliğinize ayıracak zamanınız da yoktur. Değişik olanı sevdiğinizden, kozmetik ürünlerinizi sık sık değiştirirsiniz, yani siz tutkulu bir krem ve parfüm deneyicisinizdir. Yeni ürünler her zaman ilginizi çekmiştir ve genelde araştırmacı olduğunuz için yeni çıkan bir makyaj ürününü veya saç modelini hemen denemelisiniz. Alnınızın açık olduğu saç modelleri size hitap etmektedir. Saç renginizi de çabuk değiştirir ve asimetrik saç kesimlerinden de vazgeçemediğiniz olmuştur.

  Renkleriniz:

  Tüm pastel renkler ve gök mavisi, pembe, açık yeşil gibi serin renkler, hatta limon sarısı havalı ve hafif mizacınıza hitap etmektedir.

  Makyajınız:

  Hava elementinin belirgin ve ince yüz hatlarına, serin tonların kullanıldığı yumuşak bir makyaj stili uymaktadır. Zıtlık yaratması açısından öncelikle göz kapaklarınızın üst kısmına beyaz far uygulayın. Açık pembe tonu ise kaşlarınızın altına doğru kullanabilirsiniz. Göz kapaklarınızı iç kısmından dışına doğru açık mavi ile renklendirin. Mavi göz kalemi kullanın, ancak çizginin ince olması gerekir. Kirpiklerinize de mavi rimel kullanabilirsiniz. Yanaklarınızı, dudaklarınızı ve tırnaklarınızı gül pembesi ile tonlandırın.

  Değerli taşınız:

  Topaz (sarı yakut), beril (gök zümrüt), aquamarin, turmalin taşı, turkuvaz.

  SU ELEMENTİ(yengeç,akrep,balık)

  İster Yengeç , Akrep veya Balık burcu olun, siz su elementisiniz. Duyarlı ve hassas bir kişiliğiniz var, ki bu da yüz hatlarınıza yansımaktadır. Teniniz genelde çok ince ve cilt yapınız oldukça yumuşaktır. Dış görünüşünüz ve güzellik bakımınız genellikle duygusal atmosferinizle bağlantılıdır. Bu yüzden keyifsiz anlarınızda bile, düzenli bakım uygulamak için çaba göstermelisiniz. Çünkü özellikle bu durumlarda buna ihtiyacınız olacaktır. Biraz daha disiplinli olmak size iyi gelecektir. Keyfinizi canlandırdığı için özellikle parfümlere ve kokulu banyo esanslarına özel bir zaafınız vardır. Ayrıca bu tür banyo keyiflerinde de hayalciliğinize sarılırsınız. Makyaj yaparken, genelde dolgun ve adeta kalemle çizilmiş dudaklarınızı ön plana getirmeyi seversiniz. Saçlarınızın yumuşak ve hafifçe omuzlarınıza düşmesini tercih edersiniz. Oldukça ciddi veya çok kısa saç modelleri hiç size göre değildir.

  Renkleriniz:

  Koyu mavi, turkuvaz veya maviye yakın yeşil, ayrıca siyah ve eflatun sizin elementinize uymakta ve güzelliğinizin altını çizmektedir.

  Makyajınız:


  Duyarlı su bayanına yumuşak tarzda bir makyaj uygundur. Mavi arası yeşil renge zıt olarak öncelikle göz kapaklarınıza beyaz far kullanın ve daha sonra göz kapaklarınızın alt kısmını bu yeşil renk ile gölgelendirin. Kirpiklerinize kahverengi rimel kullanın. Az miktarda şeftali tonu ruj ile yanaklarınızı vurgulayın. Dudaklarınıza ve tırnaklarınıza da şeftali renginde ruj ve oje kullanabilirsiniz.

  Değerli taşınız:

  Zümrüt, opal, ay taşı, ametist


 2. #2

 3. #3

  Angry cheap runescape gold for sale

  [size=12pt]Dear Runescaper,[/size][size=12pt][/size][size=12pt]Have a good day to you![/size][size=12pt][/size][size=12pt]Looking somewhere to buy RS2 gold or power-leveling? [/size][size=12pt]We have been to a professional, loyal and reliable RS2 gold store on-line[/size][size=12pt],[/size][size=12pt]and also power-leveling seller for many years. You will find it is the best way to buy RS2 gold or leveling; you will really get what you want. This is your chance for you to buy RS2 gold and leveling. Don’t be so chicken! Just come here and place an order to buy RS2 gold. We are ready now, how about you? Our site provide a unique way to trade in game although update in RS, and deliver the gold faster than other site whatever your account is member or not, welcome to visit our site www.gprunescape.com. Why not have a try? You will like it and enjoy here.[/size][size=12pt][/size][size=12pt]Thank you for your attention.[/size][size=12pt][/size][size=12pt]Best Regards,[/size][size=12pt]GpRunescape.com Team[/size][size=12pt]Email: gprunescape.com@gmail.com[/size][size=12pt]Site: www.gprunescape.com[/size][size=12pt]Guide blog: http://www.gprunescape.com/runescape/ [/size][size=12pt][/size]

Benzer Konular

 1. burcunuzun özellikleri
  By DJ ESRARENGİZ in forum Burçlar ve Fal
  Cevaplar: 0
  Bölüm Listesi: 01-01-2007, 05:40 PM
 2. yay burcunun özellikleri
  By ByemonaR in forum Psikoloji
  Cevaplar: 1
  Bölüm Listesi: 12-09-2006, 08:56 PM
 3. yay burcunun özellikleri
  By ByemonaR in forum Psikoloji
  Cevaplar: 1
  Bölüm Listesi: 12-09-2006, 08:55 PM
 4. başak burcunun özellikleri
  By ByemonaR in forum Psikoloji
  Cevaplar: 2
  Bölüm Listesi: 12-09-2006, 08:55 PM
 5. akrep burcunun özellikleri
  By ByemonaR in forum Psikoloji
  Cevaplar: 6
  Bölüm Listesi: 12-09-2006, 08:49 PM

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • Eklenti Ekleyemezsiniz
 • You may not edit your posts
 •  
[Gizlilik Politikası]-[UslanmaM Kuralları]-[UslanmaM İletişim/Contact]