Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Gta San Andreas'ın gizli yüzü ....
Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 55 Sayfa bulundu

Konu: Gta San Andreas'ın gizli yüzü ....

 1. #1

  new Gta San Andreas'ın gizli yüzü ....  Küçüketen Büyüğe bütün kişilerin kalbinde özel bir yeri olan Gta San Andreasın çok gizli sırları varmış aslında e )!
  İşte o Sırlar:

  - Oyunda Amerika Birleşik Devletleri'nin UFO araştırmaları yapıldığı öne sürülen oldukça
  gizli olan askeri bölge yani 51. Bölge'yi (Area 51) temsil eden Area 69 adında
  bir bölge bulunuyor. Bu bölgeye bazen UFO benzeri araçlar iniyor.

  -Bir kargo uçağına girildiğinde 'Siyah giyen adamlar'
  filmindeki uzaylı(mustafa topaloğlu) avcıları geliyor ve filmdeki repliklerle
  saldırıyorlar.

  -El Castillo del Diablo'daki kayalıklarda 6 adet mefta torbası gizli.

  -Ayrıca topladığım bilgilere göre Carlın evine girdiğinizde televizyonunun önünde halka kızı beliriyor. Ama bilemiyorum hemen gelip yok oluyor.

  -Dağlarda dolaştığınızda 'Koca Ayak Yeti' adlı büyük yaratık ortaya çıkıyor.

  -intihar eden insanlar >>>> Yayalar ,san fierroda bir binanın üstünde doğuyor. sonra düşüp ölüyorlar sanırım bir oyun hatasıydı kasıtlı bir şey yapılmamış..

  -Not Welcome yazısı >>>>> Big Smoke' un saklandığı dairenin kapısında bulunan Hoş Gelmediniz yazısı. Big Smoke, CJ için bu yazıyı koymuş..

  -Valentino Rossi' nin motorsikleti. ===>> Bildiğiniz gibi ünlü motorcu Valentino Rossi' de 46 numara motorsiklet kullanmaktadır.Bu motoru Las Venturasta bir limanda bulabilirsiniz..

  -Kayadaki işaretler ===>> Bazı kayalarda ilginç semboller var..

  -Kırılabilen köprü ===>> Köprünün resimde görünen tarafına bir araçla çarptığınızda , köprünün korkulukları kırılacaktır.oyuna son görevde kullanılmak için koyulmuştur.Son görevde,C.r.A.s.H.'ın başı Officer Tenpenny,bu köprüden aşağıya,Grove Street'e düşer.

  -Vice City nin resmi..===>> Vice City' nin kapak resminin birebir kopyası

  -K harfi ===>> SanFierro da bir binanın üzerinde beliren K harfi.var..

  -"r" harfi ===>> Bulutsuz bir gecede gökyüzüne baktığınızda "r" ' i görürsünüz herhalde Rockstar gamesin r sidir
  Las Venturasa giderken oradaki bir kasabada var.

  -Kayıp şehir ===>> Bu gibi yerler Amerika'da vardır. Ondan koymuşlar herhalde Bu şehirlerden 1-2 tane var. Çok büyük dağların arasında gizli.çok korkunç bir yer.hiçbir insan yok ara sıra hayaletler çıkıyor.

  -Dövülen vatandaş ===>> Sorguya çekiyorlar aslında , herhangi bir yaya olabiliyor. Vatandaşi serbest bıraksanız dahi , yürüyerek çıkamaz çünkü oraya sabitlenmiş Los Santosta bir polis binasındaydı herhalde.

  -Vice City oyuncakları ===>> Tommy ve Lance in oyuncakları oyunda mevcut.

  -Ghost car >>>Herkes bu arabayı hayalete benzetiyor .niye diye sorarsanız
  çünkü bu arabalar kendi kendine hareket ediyor ve içlerinde sürücü yok
  aslında bu araba bir hayalet araba değil.Neden diye sorarsanız bu arabayı rockstar games, bir yokuşun tepesine koymuş dolayısıyla araba aşağıya doğrı kayıyor.

  -San fierronun bir kasabasındaki Cluck'ın Bell'den çıkınca oyun gereği havada kımıldayabilen bir beyaz nesne görülür.

  -Denizin içinde büyük ve yıkık dökük bir denizaltı var.içine binilemiyor

  -sabahleyin akşam gözüken yer. ===>> Interior'da her zaman karanlık hava vardır

  -Mezar taşındaki "Carl" yazısı >>Mezarlıkta bir mezardaydı.Mezar taşına dikkatli bakarsanız üstünde Carl yazdığını görürsünüz (carl=oyunda yönettiğimiz herifin adı)

  -7 ve 13 sayısının bir arada kullanılması >>>7 hıristiyanların uğurlu rakamı 13te uğursuz bunları bir tabelada 713 sayısı şeklinde görüyoruz..

  -Kanlı bölge >>>oyundaki karakterlerden birine aitmiş

  -FERRACONN
  Dağdaki hayalet>>>Bir Kasabada geceleyince nadir olarak koca ayak adında turuncu bir canavar geliyor ve silahlarla öldürülemiyor..

  -Ağaçtaki maymuna benzeyen şekil ===>> Bazı ağaçlarda maymuna benzer şekilleri görüyoruz..

  -Los Santosta Vinewood yazısının arkasındaki bir seri katilin mezarına gidince çığlıklar duyarsınız.

  yönettiğimiz karakterin annesiniz mezarına gidince de çığlıklar duyarsınız..

  -Ayrıca San Fierro'yu Las Venturas'a bağlayan köprünün üstünde There are no easter eggs up here go away yazıyordu. Anlamı da "Burada sürpriz yumurta yok. Kaybol" Sürpriz yumurtadan kasıt oyunlardaki bu tarz gizli şeyler tabi.

  -Oyundaki tabela'ların bazılarında rakip oyunların afişleri var.

  -Belirli yerlerden "Oblivion" isimli paralel bir evrene geçiliyor.

  -gta sana ndreasta kız arkadaş yapıp onu gezdire biliyoruz bu da garip deil derseniz yanına gidip elinizde çicek varsa eğer yukarda taba bas yasısı çıkar basın taba çiceği ona verir eğer çicek yoksa kızı öper

  Obliviona geçiş=Gantondaki spor salonundan giriyoruz ilk olarak içerde kim var kim yoksa öldürüyoruz sonra ROCKETMAN yazıp Jetpack hilesini açıyoruz sonra kapıdaki Giriş/Çıkış sarı okuna Jeetpackle yürüyüp havalanıyoruz ve obliviondayız bu kadar basit.

  -carl\'ın annesinin mezarında hayalet filan da yok AMA orada durup hiçbir müzik dinlemeden başka bir ses açmadan pür dikkat dinlerseniz bir öksürük sesi olduğunu duyabilirsiniz..

  -ceset torbaları doğru ve bunun da bir garipliği yok çünkü terk edilmiş havaalanındaki uçak hurdalarından anladığınız kadarıyla uçak kazasında ölmüş insanlar.

  -Çöldeki terk edilmiş mezarda bir mezar taşında çok anlaşılmaz bir şekilde CARL yazdığı da doğrudur.

  -Ryder\'ın evine Obliviondan girdiğinizde içerde bir GTA Vice City posteri görebilirsiniz.

  -Oyunda Las Venturas\'ın dışarısındaki çöllerin ortasında bir tepede The Big Ear adı altında dev bir anten görebilirsiniz bunun ne işe yaradığı malum ama en gariplerinden biri oradan aşağı inip biraz ilerlerseniz insan yapımı olmayan taştan bir tünel görebilirsiniz.

  -Hayalet arabalar var ama onlar aslında hayalet mayalet değil.Rockstar eskiden taşralıların kullandığı o hasarlı eski model arabaları köy civarlarına koymak istemişler ama adamın biri yanlış bir hesaplama yaparak bunu yokuşlu bir yere koymuş.Bu araba da tabi yanına gidince gözüktüğü için siz geldiğinizde yokuştan aşağı kayıp çarparak şu hayalet araba saçmalığını oluşturmuş.

  -Sırf Vinewood\'dan değil az önce yukarıda belirttiğim The Big Ear\'ın altındaki safari kamyonetine binip RADIO X i açarak beklerseniz üstünüze İntihar Uçakları yağdığını görürsünüz.

  arkadaşlar doğru mu bilmiyorum ama bir gün oynadığımda smokun evinini oralarda smoke çok benzeyen bi canavar gördüm saat 04.00 da gitmiştim.tabi bunun gelmesi için oyunu btirmek lazım

  arkadaşlar defalarca denediğim ve her defa gördüğüm ufo yöntemini sizlerle paylaşıyorum. san andreas'ın güney batısındaki büyük dağın en tepesine, gece yarısı saatlerinde çıkın. bulunduğunuz yüksekliğin paraleline doğru etrafa bakın. ard arda bir nokta, arkasında iz bırakarak ve yanıp sönerek hızlıca hareket ediyor ve sonunda kayboluyor. bunlara bakarken bazen yukarıdan dalışa geçen uçaklar da görülüyor. bence deneyin ve fotoğraflamayı unutmayın.

  area 51. bölgenin olduğu yerdir hani böyle dev bir çanak anten var orası o dağlardan birinde tepesi içe doğru çökmüş onun içindede mefta torbaları yani ceset torbaları var bi söylentiye göre onu Catalina koymuş ve 6 eski kocasıymış

  Oblivion çok korkunç bir yer değil ama onun sayesinde Sweeten Og Loc'un hatta Ryder'ın evine bile girebiliyoruz ama Oblivion'un denizi çok ürkütücü hele dalarak gezerseniz ayrıca ufo görme yöntemleride
  var

  Son olarakta oyunda (san fierrodamı las venturestemi bilmiom ama Los santontosta deil) saat 06:00 da kaybolan gece ortaya çıkan bir duvar yazısı var.
  Zamanında Rockstar firması bir açıklama yaparak oyun içerisinde "UFO" tarzındaki içeriğin olmadığını söylemişti. Yai oyunfa "UFO, Yeti" gibi yaratıklar mod olmadan olmuyor. Internet üzerinde bu tarz görselleri oyuna yükleyen modlar mevcut.Ve bu yazılanların bazıları yalan olabilir söylemedi demeyi internetten araştırabilirsiniz.Rockstar Games bunların bazılarının doğru olduğunu ama bazılarının yalan olduğunu söylüyo arastırıp bulabilirsiniz.

  Bazı Resimler:

  İlk resim obliviondan bir görüntü.
  Diğer iki resim ise Half Life'dan bir bölüm . Area 69 denen yer oyunda gerçekten. Youtube'da videosu da var. "Black Project" görevindeyken alacagınız bir jetpack ile kapıdan geçerek ulaşılabiliyor. Area 69 HalfLife Black Mesa araştırma merkezine çok benziyor. Ayrıca ikisi de zaten gerçek dünyadaki area 51 denen bölgeyi temel alıyor.

  Ayrıca San Fierro'yu Las Venturas'a bağlayan köprünün üstünde There are no easter eggs up here go away yazıyordu. Anlamı da "Burada sürpriz yumurta yok. Kaybol" Sürpriz yumurtadan kasıt oyunlardaki bu tarz gizli şeyler tabi.
  Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi: 16ghostworldgg1.jpg
Görüntüleme: 69106
Büyüklüğü: 56,4 KB (Kilobyte)   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi: 691id2.jpg
Görüntüleme: 26278
Büyüklüğü: 71,8 KB (Kilobyte)   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi: 694ub8.jpg
Görüntüleme: 21502
Büyüklüğü: 57,6 KB (Kilobyte)  
  Angehängte Grafiken  

 2. #2
 3. #3

  Standart

  emeğe saygı lütfen yorum yokmu arkadaşlar ????

 4. #4

  Standart

  o ufo olayına baktımda ben onu normalde hep görüyorm

 5. #5
 6. #6

  Standart

  saol oblivonu biliyordum bir sitede yazıyordu oblivon gerçektende ürkütücü bir yer

 7. #7

  Standart

  Aslında Spor Salonundan Bir Depoya Gidiyorsunuz o depodan liberty citye geçiş yapabiliyorsunuz.
  Ayrıca Halka Kızı (samara) da benim ilgimi en çok çekenler arasındaydı

 8. #8
 9. #9

  Standart

  bunların hepsi dogru hayalet araba konusu gerçkten oyun hatası olabilir birçok kez gittim ama 3 kez beni takip edip ezdisonra acayip bir köyde basladım(oyunu bitirdim ek görevler hariç)snırm haylet sehir dedigmiz

 10. #10
Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • Eklenti Ekleyemezsiniz
 • You may not edit your posts
 •  
[Gizlilik Politikası]-[UslanmaM Kuralları]-[UslanmaM İletişim/Contact]