Amerikalı Film Yıldızlarının ve Avrupalı Mankenlerin Öncülüğünü Yaptığı Sivri Yada Dolgu Topuklu Abiye Ayakkabılar ile “Kot Altı Şıklık” Tüm Dünyada Kabul Gören Bir Moda Akımına Dönüştü.İnci koleksiyonunda yaz geceleri için tam da “kot altı” denecek şıklıkta ve modernlikte bir çok trendy model var. İnci’nin lame, dore, bakırdan oluşan taşlarla ve zincirlerle süslenmiş sıra dışı ayakkabıları da bulunuyor.
İnci 'babalar günü'ne şimdiden hazır
2006 yaz sezonunun yenilikçi ve öncü ayakkabı modellerinden oluşan İnci koleksiyonu tüm babaların ihtiyacına ve zevkine göre bir çok model ve seçenekten oluşuyor.


İnci ‘nin genç modern ve dinamik babalar için tasarladığı sandalet ve terlik modelleri hem kullanışlı hemde dikkat çekici. Sandalet ve terliklerde Kahverenginin en şık tonları kendini gösterirken, klasik tasarımlarda da siyahın ve yine farklı renklerin hoş kombinasyonları öne çıkıyor. Spor modellerde yaratılan esneklik ve rahatlık, babaların ayaklarında adeta taze çimenlerin üzerinde yürüyormuş hissi yaratıyor. Değişik aksesuarlarla da zenginleştirilen bu şık modeller, babalar günü için en iyi hediye seçeneklerinden biri olarak,tüm İnci mağazalarında sizleri bekliyor