Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
At Görevi(Savaş Atı,Asker At ,Normal At)
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 20 Sayfa bulundu

Konu: At Görevi(Savaş Atı,Asker At ,Normal At)

 1. #1

  new At Görevi(Savaş Atı,Asker At ,Normal At)  ..........Bir At Edinmek için İhtiyacınız olanlar.......


  1.At Görevine başlamak için 25 Seviye olmanız.
  2. 100k Birikiminiz bulunması.


  Başlıyoruz.
  Önce Ahır Uşagının yanına git ve "ata binmek istiyorum" komutunu seç. Ondan sonra uşak sana Maymun Zindanından at madalyonunu bulup getirmen görevini verecektir. Zindan bekçisi tüm imparatorlukların alanındaki ikinci haritada bulunuyor.

  Haritaya ulaşmak için M'e tıkla ve zindan görevlisini ara.

  Zindanların bulundukları yerler bunlar:

  Jinno-İmparatorlugu

  Shinsoo- İmparatorlugu

  Chunjo- İmparatorlugu


  Bir sonraki adım zindanda gerçekleşiyor. Zindanda 20 dakikan var. Orada mümkün oldukça çok maymun öldür, ta ki onlardan bir tanesi 40 Seviye at madalyonu düşürene kadar. Eger şanslı isen ilk denemede bu bileti elde edebilirsin, ama eger bunu yapamazsan, zindana tekrar giriş yapabilmek için bir saat beklemen gerekiyor.

  Şimdi bileti aldıktan sonra, ahır uşagının yanına gidin ve bileti at madalyonu için degiştirin (bu ilk seçenegin olacaktır), ondan sonra vahşi okçu görevini almak için yine ahır uşagına tıklayın.

  Görev, 30 dakika içinde 20 vahşi okçu öldürmekten oluşuyor. Vahşi okçular ikinici harita alanında bulunuyor. O yüzden bu görevi ikinci haritada bulunan ahır uşagından başlayın, böylece görevi tamamlamak için daha iyi imkan elde etmiş olursunuz. Eger gorevi tamamlamayı başaramazsınız madalyonu kaybedeceksiniz. Bu durumda Maymun Zindanı görevini baştan yapmak zorunda kalacaksınız.

  Vahşi okçular şurada bulunabilir:

  Jinno-Empire

  Shinsoo-Empire

  Chunjo-Empire

  Tüm vahşi okçuları öldürdügunuz zaman sayaç duracak. Ahır uşagının yanına geri dönün. Uşak size bir at resmi yapacaktır. Bu resmin yapılması yaklaşık 1 gün sürecektir. (Her 12 saatte bir deneyin).

  Resmin yapılmasından sonra yapmanız gereken tek şey 100k ödeme yapmak ve atınız hazır. Atınızı almak için resme sag tıklamalısınız. (Almak için %10 şansa sahipsiniz. O yüzden eger atı alamaz iseniz, alana kadar denemeye devam edin.


  Savaş Atı Edinmek

  İlk önce atınızı 10 Seviyeye getirmeniz gerekiyor. Siz 35. Seviye olmalısınız ve 1 at madalyonuna sahip olmalısınız. Şimdi atınızı geliştirebilirsiniz. Ahır uşagının yanına gidin, o size 30 dakika içinde 50 yılan veya akrep öldürme görevini verecektir. Bunu başarmak gerçekten zor.

  Bundan sonra yapmanız gereken 1 gün beklemek (12 saat da olabilir) ve 500k ödemek.

  Bir savaş atına sahipsiniz.

 2. #2
 3. #3
 4. #4
 5. #5
  n2mikedi7
  Guest

  Standart

  eline sağlık güzel döküman olmuş__ben madalyonu buldum ama 20 tane vahşi okçu öldüremedim sürem yetmed__madalyonda yandı tabi dahada uğraşmadım__

 6. #6
 7. #7
 8. #8

  Standart

  yok daha bustu olsa ilk bende olurdu

 9. #9

 10. #10

  Standart

  atı beslemediğinde kaç günde ölüo???

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. Normal Nedİr? Sİz Normal Mİsİnİz?
  By DaĞ in forum Felsefe Bilimi
  Cevaplar: 5
  Bölüm Listesi: 10-30-2011, 11:53 PM

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • Eklenti Ekleyemezsiniz
 • You may not edit your posts
 •  
[Gizlilik Politikası]-[UslanmaM Kuralları]-[UslanmaM İletişim/Contact]