İlginç Dükkan isimleri cillop oto yikama. karakter sarkuteri.. ankara sihhiyede.. bi de kafka market vardi.. tashimasu araba yıkama dükkanı pink floyd kuaför, ankara sakarya caddesinde sıfır market, ankara asagi ayrancida dis hekimi oya bilir. konya da meskun bulunan bir dis hekiminin ofis tabelasidir. özboeing restaurant / bursa dingil kundura varak kırtasiye söker otomobil servisi.24 saat acik.
kalcaoglu market diye bir ornegi vardır bu dükkanların dogu karadeniz yöresinde hayal et ve mangal var istanbulda.. bostanci civari.. "all your head needs" amsterdam'dadir.. "bir sen bir market" isimli mahalle bakkaliyesi bu başlık altına verilebilecek en aşikar örneklerdendir. alibo market. sahibi ali kisisi ben minicim bir cocukken tanistigimiza benim adim ali, genelde alibo derler, arkadaslarimsa jest ali der demisti. ctrl alt del internet cafe rodom internet bufe sst bak bii internet cafe teaway isimli berberi de eklemek isterim buraya.
ankara çayyolu'ndadır kendisi... çotanak sürücü kursu yasemine dosemecilik dejavu kebap salonu everything gıda pazarı. çarparoglu sürücü kursu sünnetçi ahmet delibalta sado döner (ksk), merhaba büfe (bostanlı) otuz bir eczanesi pentagram dershanesi hayrola kafe (tarabya sahilde) yandım çavuş "ye babam ye" kebapcı ingiltere'nin reading kasabasında sultans of the köfte.