Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
oğlak-oğlak uyumu
1 den 3´e kadar. Toplam 3 Sayfa bulundu

Konu: oğlak-oğlak uyumu

  1. #1

    new2 oğlak-oğlak uyumu    Oğlak burcu arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. Çünkü her iki tip de bir çok ortak özelliğe sahiptir. Her ikisi de zor ve iddialı bir tiplerdir. Kişilik özellikleri kesin çizgilerle belirlenmiştir. Kolay kolay da kişiliklerinden taviz vermezler. Çalışkan, azimli ve zekidirler. Akıllarına koydukları bir işi bitirmeden rahat etmezler. Hareketlidirler ve sevdikleri kişiye sonuna kadar bağlanırlar. Fakat bir diğer taraftan fazlasıyla karamsar ve kıskançtırlar. Bir tarafın diğerini mutlaka dengelemesi gerekir. Aksi taktirde aralarında birçok gereksiz anlaşmazlık yaşanacaktır. Ayrıca cimrilik boyutunda tutumludurlar. Birbirlerini çok fazla eleştirebilirler. Aralarında bir anlaşmazlık söz konusu olduğu taktirde her ikisi de inadından vazgeçmeyecektir. :-):-):-):-)üel açıdan her iki taraf da duygusal ve isteklidir. Fakat öncelikleri romantizmden yanadır. Uzun vadede dengeli ve uyumlu bir ilişki olmayacaktır.

  2. #2

    new2 oğlak-kova uyumu

    Oğlak ve Kova burçları arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. Oğlak insanı duygusal, düşünceli ve sabırlıdır. Bir kez sevdi mi yapmayacağı fedakarlık yoktur. Her konuda sevdiği kişiye destek olur. Yalnız utangaç bir mizacı olduğu için kendini ifade etmekte zorluk çekebilir. Sevdiği kişiyi fazlasıyla sahiplenir ve kıskançtır. Tam bir güven insanıdır. Fakat Oğlak'ı anlamak Kova için zaman zaman zor olabilir. Çünkü duygularını belli etmez ve incinmekten korkar. Kova'nın onu elinde tutması için ona güven vermesi ve düşüncelerini yumuşak bir dille ifade etmesi gerekir. Oğlak maddi yönden cimri denilecek kadar tutumludur. Bunun nedeni kendini güvende hissetme duygusundan kaynaklanmaktadır. Kova duygusal ve bir o kadar da değişken bir kişiliğe sahiptir. Sürekli bir değişim halindedir. Sürekli değişik ortamlarda değişik kişilerle olmaktan keyif alır. Her iki tipin de ilişkiden ve hayattan beklentileri farklıdır. Kova burcu, Oğlak'a güven vermez. :-):-):-):-)üel açıdan da beklentileri pek birbirlerine uymaz. Uzun vadede uyumlu bir ilişki yakalamaları zordur.

  3. #3

    new2 oğlak-balık uyumu

    Oğlak ve Balık arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. Oğlak insanı duygusal, düşünceli ve sabırlıdır. Bir kez sevdi mi yapmayacağı fedakarlık yoktur. Her konuda sevdiği kişiye destek olur. Yalnız utangaç bir mizacı olduğu için kendini ifade etmekte zorluk çekebilir. Sevdiği kişiyi fazlasıyla sahiplenir ve kıskançtır. Tam bir güven insanıdır. Fakat bu burcu anlamak karşı taraf için zaman zaman zor olabilir. Çünkü duygularını belli etmez ve incinmekten korkar. Balık burcunun onu elinde tutması için ona güven vermesi ve düşüncelerini yumuşak bir dille ifade etmesi gerekir. Oğlak burcu insanı maddi yönden cimri denilecek kadar tutumludur. Bunun nedeni kendini güvende hissetme duygusundan kaynaklanmaktadır. Oğlak'ın realist yapısına rağmen Balık burcu hayalcidir. Oğlak'ın ilgisini çekebilecek konular hakkında konuşmayı pek beceremez. Balık insanı daha sakin ve munistir. Öylesine duygusaldır ki bu duygusallık onun hayal aleminde yaşayan bir insan olmasına neden olur. Ayakları kolay kolay yere basmaz ve gerçekleri göz ardı ederek yaşamayı tercih eder. Hayata karşı fazla cesareti yoktur. Bu nedenle bu iki tipin olumlu bir ilişki içinde olmaları imkansızdır. :-):-):-):-)üel yönden ise Oğlak'ın beklentileri karşısında Balık burcunun aşırı duygusallığı ön plana çıkar. Bu iki tip arasında uyumlu bir ilişki görmek mümkün değildir.

Benzer Konular

  1. OĞlak
    By ABYSS in forum Rüya Tabirleri
    Cevaplar: 2
    Bölüm Listesi: 08-25-2010, 05:38 PM
  2. 2007 'de OĞLAK
    By EXiR in forum Oğlak Falı
    Cevaplar: 2
    Bölüm Listesi: 03-26-2008, 10:35 PM
  3. oğlak erkeği
    By CallaouS in forum Burçlar ve Fal
    Cevaplar: 0
    Bölüm Listesi: 06-17-2007, 09:29 AM
  4. Oğlak burcu ve diğer burçlarla uyumu
    By CallaouS in forum Burçlar ve Fal
    Cevaplar: 0
    Bölüm Listesi: 06-17-2007, 09:27 AM
  5. oğlak
    By TavsanicE in forum Burçlar ve Fal
    Cevaplar: 0
    Bölüm Listesi: 06-06-2007, 07:19 PM

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin

Yetkileriniz

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • Eklenti Ekleyemezsiniz
  • You may not edit your posts
  •  
[Gizlilik Politikası]-[UslanmaM Kuralları]-[UslanmaM İletişim/Contact]