Erkekler aslında ne demek ister? Erkekleri bir türlü anlayamamaktan yakınıyorsanız söylediklerini anlamadıysanız kodlarını çözememişsiniz demektir. En azından birkaç konuda şifreleri kırabilirsiniz!


Koç burcu erkeği severse

Aşık olunca kalbiniz küt küt atıyor eliniz ayağınız birbirine dolaşıyor belki yemek yiyemiyor belki de uyku bile uyuyamıyorsunuz. Bunlar sizin bildiğiniz değişiklikler. Bir de bilmedikleriniz var! Aşk demek; etrafınızdaki tüm mutsuzlukları unutup hayata pembe gözlüklerle bakmak demek... Canınız ne kadar acısa da eğer âşıksanız ne moraliniz bozulur ne de hayata küsersiniz. Bayanlar Koç erkeğine önemli soruları aaaifli anlarında sormanızda fayda var! İçkiliyken ya da yatmadan önce değil.

Boğa burcu erkeği severse

Kadınlardan da aynı sıcaklığı beklerler eşlerinin desteğini her an beklerler. Günlük yaşamda karşılaştıkları sıkıntılarını şefkatli bir kadın kucağında anlatmayı arzularlar ancak eleştirildiklerinde of annem gibi konuşuyorsun deyip işin içinden çıkarlar. Siz en iyisi ikisinin ortasını yakalamaya çalışın. Boğa erkeği yatakta hâkimiyet kuran kadından hoşlanır. aaaa hayatınızın güzel olması problemlerin yok olmasını sağlamaz ama ilişkinin zorlu zamanlarında yumuşatıcı etken olabilir..

İkizler burcu erkeği severse

Bir kadını beğendiğini belli etmekten çekinmezler. Duygularını saklamaz bu çok güzel bir ilişkiyi başlatmak anlamına gelebilir. İkizler aşık olduğunuzda sevgiliye olan sevginizin sizi çok daha farklı bir boyuta geçirdiğini her şeyi unutturacak boyutta tüm vücudunuzu sardığını bazen yaşamınızda her şeyden sıyrılıp sadece onun varlığını düşündürdüğünü fark etmişsinizdir. İhmal edilmek ve aaaain az olduğu bir evlilik bu burç erkeklerinin en büyük korkusudur…

Yengeç burcu erkeği severse

Yengeç erkekleri gerek sözleriyle gerekse de jestleriyle sevgisini göstermeyi ister. İçten “seni seviyorum” sözleri ve sıcak buseler gibi.. Alışırsa daha derin bağlanır ve size doyamıyordur. Mum ışığı eşliğinde yenilen romantik akşam yemekleri sizin için ideal.. Sizi sevdiğini hâlâ söylememiş olsa da parmaklarıyla duygularını belli edebilir. Parmaklarıyla kollarına dokunması bilinçaltındaki size sarılma isteğinin bir belirtisidir. Rahatlayabilirsiniz.

Aslan burcu erkeği severse

Bir Aslan erkeğin duygularını en güzel şekilde ifade eden gözlerini doğru okumayı öğrenirseniz şimdiye kadar hiç dikkat etmediğiniz şeyleri fark edebilirsiniz. "Seni istiyorum." size doğru bakan bir erkek görüyorsanız sizi beğenmiş demektir. Algılanabilecek en temel mesaj ise şu olabilir: "Seni beğendim ve daha uzun süre görmek için gözlerimi açık tutmaya çalışıyorum" Sevgililerinin kendilerinden daha fazla dikkat çekmesi Aslan erkeğini kıskandıracak ve oldukça öfkelendirecek bir durumdur.

Başak burcu erkeği severse

Hafifçe dokunuyorsayorsa: Hafif bir dokunuş o kişinin mutlu olduğuna işaret eder. Her halinizle güzel bulur. Elbette ki de saçlarınız yapılı olduğunda ve ışıl ışıl parladığınızda size iltifat etmesini doğal karşılıyor olabilirsiniz. Yataktan kalktığınız andan gece uyuyana kadar geçen her saniyenizde ister bakımlı görünmek için tonlarca para harcayın isterseniz de en doğal halinizle makyaj bile yapmadan gezin o sizi yine de güzel bulacaktır. Bu durumda gözü sizden başkasını görmüyor demektir. Sözün kısası iç güzelliğiniz de olsun yeter.

Terazi burcu erkeği severse

Öncelikle bir Terazi âşık olduğunu ilk olarak sizi baştan aşağı süzerek belli eder. Kesintisiz olan ilgisi size özel olduğunuzu hissettirir. Sizi bulduğunda mutlu olup acı çeken kişidir. Ve buna AŞK diyenlerdir... Yapmamız gereken hayalini kurduğumuz büyüyü sevdiğinize karşı duyduğunuz sevgide görmek ve masallarda yaşanan şeylerin beklentisi içine girmemek. Hep kadınlar aşk ister sanıyorsanız yanılıyorsunuz; erkekler de ilişkilerinde ilgi ve aşk beklerler.

Akrep burcu erkeği severse

Akrep erkeği kararlıdır ne istediğini bilir. Onun için kadın birazda müstehcen olmalıdır.. Akrep erkekleri sorun yaratan kadınlardan hoşlanmazlar!' Fedakâr olur sizin için tartışmaya girebilirler. Size sorular sorarak ihtiyaçlarınızı anlamaya çalışır. Erkeğin kalbine giden yol mideden geçtiği kadar sizi güldürebilmekten de geçer. Birçoğumuz çocuk ruhlu olduğunu kabul ederiz... Siz de bunu artık kabul etseniz çok iyi olur!

Yay burcu erkeği severse

Evlilik beraberlik düzenli bir aaaa hayatı anlamına da geliyor. Yay Erkekleri yatakta mutlu oldukları ve mutlu ettikleri bir evlilik isterler. Kesintisiz ilgi ona özel olduğunu hissettirir. Her erkek kendini bulunmaz Hint kumaşı zanneder ama bunu bir de sizin davranışlarınızdan anlarsa ondan daha mutlu erkek olmayacaktır. Her zaman sevgilinize ilgi gösterirseniz o da sizin için her şeyi yapmaya hazır olacaktır.

Oğlak burcu erkeği severse

Erkekleri kadınlarda olaylara karşı verdikleri tepkilerde samimiyet sözlerinde doğallık ararlar. “Seni seviyorum” derken gözlerinin içine bakıp içtenliği yakalayabilmesini beklerler. Somurtkan daima mutsuz olan kadınların er yada geç dırdır etmeye başlayacaklarını bildikleri için bu tür kadınların yanında ruhları daralır. Daha doğrusu bu tür kadınların yanında kalmayı pek tercih etmezler iyi vakit geçirmek varken neden hiçbir şeyden memnun olmayan birini memnun etmeye çalışsınlar ki?

Kova burcu erkeği severse

Her ne kadar cesur kadınları sevdiklerini söyleseler de erkekler seçim hakkının onlara bırakılmasını isterler. Kovalamaca oyununu çok severler ve genelde kovalanmak değil kovalamak isterler. Her erkeğin içinde bir avcı içgüdüsü vardır sizi takip ederken de bu güdülerini hayata geçirirler. Kim erkeklerin flörtü sevmediğini söyleyebilir ki? Tam tersine bayılırlar. Aşkından eriseniz de bırakın o size gelsin. Doz ve zaman ayarlamasını ona bırakın. Doğal olun yeter. Değerinizden bir şey kaybettirmez.

Balık burcu erkeği severse

O kafanızın içinde kurduğunuz denklemleri bir kenara bırakın ve aşkta mantık aramayın. Sadece aşkınızı sevdiğiniz kadına gösterin. Bakın kadın denilen bu varlık sizin için neler yapıyor... Duygusal yönünü ön planda tutan Balık kadınını mutlu etmeye yetecektir. Bir bakış 100 kelimeden daha fazla şey söyler denir ve gerçek de bu.. Aşkta sorgulamayı bırakın ve aaafini çıkarın! “Seni seviyorum” sözleri sıcak öpücükler şefkatli sarılmalar puan kazandıran biricik davranış şekilleridir.