Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Vampir bilgileri nasıl olunur vc17 virüsü vampirligi nasıl saglar mutlaka oku!
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 35 Sayfa bulundu

Konu: Vampir bilgileri nasıl olunur vc17 virüsü vampirligi nasıl saglar mutlaka oku!

 1. #1

  alrm Vampir bilgileri nasıl olunur vc17 virüsü vampirligi nasıl saglar mutlaka oku!  Arkadaşlar Ben Hep Vampirlere Saygı Duymuşumdur Bu Yüzden Bir Araştırma Yaptım Ve bunları Buldum (Alıntıdır Başka siteden)(reklam olsun die sölemioorm)

  Vampir olmakya çalışmak günümüzde yeni bir genç akımı hadi yazımın 2. kısmında ufak bir iki bilgi vereyim, vampirlik dediğinizde aslında 2 çeşit anlam vardır, bunların ilki anladığınız vampir, diğer ikincisi de duygusal vampirlik, size bu yazıda her ikisinin de ortak bazı özelliklerini anlatacağım.

  Vampir olmak için gördüğüm neredeyse tüm kaynaklar vc17 virüsüne ihtiyacınız olduğunu yazıyor, bu virüs sadece bir tür tarantulada bulunuyor ve insanı felç eden bir virüstür, bu virüse karşı bağışıklık kazanmış böcek yiyen hayvan türü tilkiler, çakallar ve yarasalardır, tarantula yiyerek kanına bu virüsü geçiren bir yarasanın ısırmasıyla vampir olunduğunu idda eden bir vampir oluş inanışı olduğu zaten biliniyor, ama o zaman şunu da aklımıza getirmeliyiz, bu virüs bulaşmış bir kurt ısırırsa da kurtadam olmamız gereklidir.

  En yaygın inanışsa bir vampirin ısırmasıyla oluşan türlerdir, fakat bunda da yaygın görüş vampirlerin her ısırdığı vampir olmaz, vampirin sizi çevirmeyi istemesi gerekir, yine yabancı kaynaklar çoğunlukla vampirlerin kendi aralarında grup oldukları ve kayda değer kişileri çevirdiklerini söylüyorlar, bazı kaynaklarda okuduğum ilginç fikirlerse şunlar,

  Vapirler her “vampir olmak istiyorum” diyeni vampir yapmazlar, haklı sebeplerinizin olması gerekir.
  Vampirler sizi test etmeden ve size güvenmeden asla sizi vampir yapmazlar.
  Vampirler geçici hevesli kişileri vampir yapmazlar.
  Vampirler facebook, twitter gibi sosyal paylaşım sitelerini takip etmezler.
  Vampirler teknolojiyi çok iyi kullanırlar ama yahoo, aim, gaim, msn gibi programları tercih ederler.
  Vampirler kendilerini asil görürler bu sebeple sizin asil olduğunuzu görmek isterler.
  Hemen ilk anda ısırılıp vampir olacağınız sanmayın sizi bir süre bekletirler.
  Yani gerçekten de vampirler araştırılıyor, sonuç ne çıkar bilemem ama nasıl vampir olunur sorusuna en iyi cevap bu olsa gerek.

  Eh o zaman soralım var mı vampir olmak isteyen?
  ?????

  Vampirligi saglayan VC17 Virüsü Nedir?

  ANLATIM 1


  Öncelikle vampirler ölü değildir. VC17 virüsünün vücuttaki sindirim, sinir ve kas hücreleri üzerinde gerçekleştirdiği mutasyondan ortaya çıkmış bir hastalıktır vampirlik.

  VC17 virüsünün oluşum zamanı milattan önceki yıllara dayanıyor, özellikle ortaçağ da Avrupa'da yaygınlaşan bu virüs, halk tarafından hastalıklı kişinin şeytan ele geçirmiş gibi görülmesine sebep olmuş ve abartılı vampir efsaneleri ortaya çıkmıştır.

  Toplumda yanlış bilinen vampir özelliklerinden bazıları ve doğruları şunlardır:
  - Vampirler güneş ışığına çıkabilir, güneş ışığına sadece alerjik boyutta duyarlılıkları vardır. Güneş ışığının vampir genli birine yapabileceği en büyük zarar nefes darlığı olacaktır.

  - Sarımsak veya gümüşün vampirler üzerine herhangi bir etkisi yoktur.

  - Pentagram ve diğer pagan işaretlerinden hoşlanmazlar. Pentagram bilindiği gibi bir pagan işaretidir ve kilise tarafından pagan dinine saldırı amacı ile pagan sembollerine şeytanı anlamlar yüklenmiştir. Vampirizm doğaya karşıt bir durum olduğundan, vampirler pentagramı asla kullanmazlar.

  - Köpek dişleri dikkat çekici uzunlukta değildir.

  - Ölümsüz değildirler, maksimum ömürleri 600 yıl, ortalama ise 150 yıldır.
  - Temel besin kaynakları kandır ama yemekte yiyebilirler. Kan ihtiyaçlarını genellikle hayvanlardan temin ederler ayrıca hayvansal kanda yeterince şeker bulunmadığı için gerekli şeker miktarı için bolca tatlı içerikli besin tüketirler.

  Şimdi de doğru bilinen vampir özelliklerine bakalım:

  - Karanlıkta görme yetileri insanlara oranla çok daha fazladır.

  - 5 duyu organları oldukça hassastır. Çok iyi koku alabilir, çok kısık sesleri bile duyabilir ve çok uzakları görebilirler.

  - Saf kan olanları altıncı hisse sahiptir. Buradaki altıncı his, karşısında bulunan insanın düşüncelerini ve duygularını hissetmektir.

  - Fiziksel güçleri insanlara göre daha fazladır.

  - Yaraları hızla iyileşebilir, yüksek rejenerasyona sahiptirler.

  Vampirleri nasıl ayırt edebiliriz?
  - Karanlıktan hoşlanırlar, özellikle florasan ışıktan nefret ederler.
  - Bol miktarda tatlı besin tüketirler.
  - Akan kan gördüklerinde tepkileri farklılaşır.
  - Kendilerinin bir yeri kanadığında mutlaka kanı az miktarda da olsa emerler.
  - Gündüz ile gece arasında büyük karakter farklılığına sahiptirler. Gündüzleri oldukça sessiz, sakin ve asosyal görünen vampir, geceleri tam tersi özellikler kazanır.
  - Yaşam tarzları oldukça farklıdır bu yüzden onların hakkında özel bir soru sorduğunuzda bu sorulardan kaçış eğilimi gösterebilirler.
  - Herhangi bir politik görüşün veya dinin aşırı fanatiği değillerdir.
  - Hayvanlar ile araları çok kötüdür, hemen hemen bütün hayvanlardan nefret ederler. Özellikle kedi, köpek, fare, kuş ve böceklerden hoşlanmazlar.
  - Göz bebekleri genellikle koyu tonlara sahiptir (koyu mavi, kahverengi, siyahımsı ve yeşil ).
  - Safkan vampirlerin saçları gençken beyazlamış olabilir.
  - İnsanların gözlerine direk bakmaktan hoşlanmazlar, gözlerini sık sık kaçırabilirler, bunun nedeni ise gözlerin vampiri kan için teşvik etmesidir.
  - Çoğu vampir şiddet dolu yapısını bastırmak için klasik veya yavaş senfonik müzik dinlemektedir. Sanılanın aksine vampirler death metal dinleyen ve kendinden geçen tipler değillerdir.
  - Sudan hoşlanmazlar.
  - Kesinlikle kol saati veya künye takmazlar.
  - Loş ışık hariç her türlü ışıktan nefret ederler, özellikle tam üstlerinde duran ışık oldukça rahatsız edicidir.
  - Altıncı hisleri gelişmiş olduğundan çevreleriyle ilgilidirler, bir vampiri bir çok kez size bakarken yakalayabilirsiniz.
  - Hız ve güç olarak insandan üstündürler.
  - Zeka ve bilgi düzeyleri ise yaşları ile orantılıdır.
  - Bir vampir asla vampir olduğunu söylemez, bu konu katı kurallarla yasaklanmıştır.
  - Hastalıkları çok kısa sürer, yaraları çabuk iyileşir.
  - Soğuğa dayanıklı fakat sıcağa oldukça hassastırlar.
  - Sanılanın aksine sürekli koyu tonlarını tercih eden, sert imajlı ve sessiz değildirler. Her davranışa sahip vampir olabilir.
  - Hayal güçleri aşırı biçimde geniştir.
  - En açık üç vampir hareketini sık sık yaparlar. Birincisi iki elin başparmaklarının eller bitişikken aynı anda burna yaklaştırılması. Bu davranış kana olan isteği azaltmaktadır. İkinci davranış ise, kulakların oynatılmasıdır. Bu davranış istemsizdir, amacı yoktur. Üçüncü davranış, dilin dişlere sürtülmesidir. Bir vampirin dişleri genetik yapısından dolayı kanla maruz kalmadığı sürece acımaktadır.
  - Perdeleme sistemine sahiptir. Bir vampir perdeleme yaptığında ( genellikle güneşli havalarda gözlerini korumak için yapar ) etrafında sadece gideceği yer kadarki bir kısma odaklanır. Bu da tanıdığı biri yanından geçse bile farketmemesine neden olur. Ancak perdeleme yokken vampirlerin göz bebekleri sürekli hareket eder ve bütün çevreye göz gezdirir ve onların hislerini algılar.
  - Vampirlerin yürüyüşleri insanlardan biraz farklıdır. Bacak kaslarının yapısındaki farklılık nedeni ile biraz daha uzun ve eğik adamlar atarlar.

  Günümüzde Durumlar

  Vampirler varlıklarını ortaya çıkarmamak gayretindirler, tahmin edilebileceği gibi bu durum büyük bir kargaşa ve kaosa neden olabilecektir. Genellikle zengin veya orta halli olarak yaşayan vampirler kan ihtiyaçlarını özel olarak kurulan şirketler tarafından hayvanlardan elde etmektedir. Ancak insan kanıyla beslenen vampirler de vardır. Bu tür vampirler, vampir konseyi tarafından aranır ve gerekli görüldüğünde öldürülür. İnsan kanıyla beslenen vampirlerin fark edilmesi çok daha kolaydır çünkü gözlerinde kırmızı bölgeler oluşmuştur ve tırnak etleri kıpkırmızıdır.

  Yönetenler Biliyor

  Bir çok ünlü üniversitenin araştırmasına ve kanıtlar sunmasına rağmen, vampirizm olayı saklı tutulmaktadır. Amerikan hükümetinin sadece 2009'da Amerikan hastanelerinde kaybolan tonlarca serumun soruşturmasını nedensiz olarak durdurması, hükümetlerin vampirizm virüsü ile panik olmaması için, özel olarak ilgilendiğini göstermektedir. Hayvansal kan ile beslenen vampirler sorun teşkil etmemekte ancak hala kan ile beslenen vahşi vampirler, vampirizmin öğrenilmesi halinde büyük bir kargaşaya neden olabilecektir. Yale University'e göre dünyadaki toplam vampir sayısı hayvansal olanlar 12000, vahşi olanlar ise tam sayısı bilinmemekle birlikte 700 olmak üzere, yaklaşık 13000 civarındadır.

  Sahtekârlık

  Gençler arasında yaygınlaşan sahte vampirim akımının ise özentilik ve psikolojik hastalık olduğu belirtilmiştir. Öncelikle VC17 taşımayan biri vampir olamaz, ikinci olarak da bu gençlerin eylemleri sırasında yere çizdikleri pentagram ve tapınma şekilleri gerçek vampirizme terstir. Ayrıca belirilmesi gereken son nokta şudur ki; sık olmasa da her milletten ve dinden vampir


  ANLATIM 2


  Mutasyon virüslerinin bir çeşidi olan VC17 olarak bilinen virüs, mide ve kasları mutasyona uğratmaktadır..Mide normal yiyeceklerle kanı kolayca ayırt edebiliyor.Bildiğiniğz gibi alınan onca besinden yanlızca küçük bi kısmı enerji-besin oalrak kullanılabiliyor.Mutasyon ile içilen kan tamamen vücuda yayılır.

  GÜÇ? === Laktik asit bildiğiniz gibi yorulma hissini verir.Laktik asit senaaaini durduran bu virüs aynı zamanda sınır varyansını da ortadan kaldırır..Normal bir insanın gücünden 6-7 kat fazla güce sahiptirler...

  HIZ? === Mide kanı direkt olarak bağırsağa gönderir.Bağırsak hiç bi oynama yapmadan vücuda kanın geçmesini sağlar..Normalde alınan enerjinin onlarca katı fazlalıgında enerjiye sahip olunur( ATP= adenozin trifosfat (enerji) ) kaslardaki sınır varyansının da yok olmasıyla kaslar hızlı çalışır.

  SAĞLIK(Ölümsüzlük yoktur):::: VC17 virüsünü taşıyanlar normal insandan uzun süre yaşarlar ancak ölümsüz değillerdir.hücre bölünmesi ve rejenerasyon hızı maximumdadır. dolayısıyla yaraları hızlı biçimde iyileşir..ancak filmlerde gördüğünüz gibi 1 saniyede değil. Örneğin ufak bi bıçak kesiği yarası 1 saat içinde kapanabilir..

  VUCUT:Twilight ta gördüğünüz gibi vücutlar porselen yapıda değildir.

  DUYGU:VC17 virüsü kapan kişi mide ve sinir sistemi mutasyonunda birçok evreyle karşılaşır.4. evre olan duygusal evrede tüm duyguların etkisi artmaya başlar..Sinirlenebileceği bir konuya normal halinden çok fazla tepki gösterebilir.

  ZİHİN:
  Duyularda sadece işitme duyusunda değişim gözlenir.Kısık sesleri duyabilirler..Ancak normal insandan daha uzağı göremezler.. Ancak hisleri kuvvetlidir.. Karşısındaki insanın ne hissettiğini anlayabilir.Ancak filmlerde gördüğünüz gibi bir zihin okuma olayı yoktur.. İkna yetenekleri yüksektir... VC17 virüsü araştırması yapan Amerikalı bilimadamı heyetinden C.M. yi , VC17 virüsü taşıyan bir hasta kendisini bulundugu kontrol hücresinden cıkarması için ikna etmiş ancak girişmlerinde başarısız olmuştur.

  Bilinen yanlışlar :
  *Beyaz, soğuk, soluk tenli değillerdir.Virüs ırk ayırt edemez.Zenci bir şahsa da bulaşabilir.
  *Ölümsüzlük söz konusu değildir.Yanlızca Hücre bölünmeleri rejenerasyon hızları yüksek, zararlı besin alımı minimum seviyededir.
  *Gözleri renk değiştirmez veya kırmızı değildir..Ancak baktıkları her yere direkt olarak odaklanırlar
  *Zihin okuyamaz, kimseyi etki altına alamazlar
  *Güneş ışığı onların cildini ELMAS GİBİ PARLATMAZ veya şiddetli yanma yapmaz...


  VC17 bazı yerlerde VV olarak da geçebiliyor, türünü merak edip araştırmak isteyenler için çeşidi endogenous retrovirus (17v) olarak geçiyor. orjinal ismini yazdım kolaylık olur size.


  ANCAK 20-25 30-35 YAŞLARI BU VİRÜSE DAYANABİLİYOR ÜSTELİK BUNUN İÇİN 3 AŞAMA VAR

  1. Bu virüsü taşıyan gerçek örümceği bulacaksın

  2. Örümceğin taşıdığı virüsü herhangi bir yarasanın karın bölgesine enjekte ediceksin

  3. Bu yarasanın seni ısırmasını sağlıcaksın

  Vampirler varlıklarını ortaya çıkarmamak gayretindirler, tahmin edilebileceği gibi bu durum büyük bir kargaşa ve kaosa neden olabilecektir. Genellikle zengin veya orta halli olarak yaşayan vampirler kan ihtiyaçlarını özel olarak kurulan şirketler tarafından hayvanlardan elde etmektedir. Ancak insan kanıyla beslenen vampirler de vardır. Bu tür vampirler, vampir konseyi tarafından aranır ve gerekli görüldüğünde öldürülür

  vc17 yi bilinen tek yol var tabiki sizde bilirsiniz yani tarantula zehrini yarasanın karnına enjekte edecen falan işte bunu yapacaktık biz ama durduk ve düşündük 30 zu geçkin tarantula cinsi var ve bin'i geçkin yarasa cinsi var ve yarasaların hepsi bildiğiniz gibi kan emmezler kemirgenlerdir ve böcek falan yerler ama dünyada 3 yarasa türü vampir yarasadır bunlar filmlerdeki vampirler gibi kurbanından vampir dişleriyle delikler açarak oradan kan emerler ama öldürücü etkiside vardır insanı ısırırsa ölürsünüz ama demek istediğim şu vc17 yi bu vampir yarasalaramı bulaştırmamız lağzım onuda bilmiyoruz ama mantıklı olarak bakınca ortaya bu çıkıyor ve birde vc17 nin anlatımına bakınca galiba bir hayvanın özelliklerini insana taşıyor vc17 direk kan içmenide sağlamıyor yarasaya bulaşınca yarasa seni ısırırsa yarasa özellikleri sana geçer anlatıma bakınca bu mantık oluşuyor akılda tabi doğrusunu bilmem birde az önce dediğim gibi filmlerdeki tüm vampirler kurgu olan vampirler vampir yarasaların özelliklerini taşır vampir yarasa vampir dişleriyle delikler açarlar ve o delikten kan emerler tam filmlerdeki gibi bence vc17 yi denemeyin olmma olasılığınız yüksek gibi gözüküyor bakınca vampir yarasa bulmanız gerektiği görünüyor ee birde tarantulanın cinside fark ederse iş zorlaşır ama hobi olarak tarantula yarasa besleyenler var vc17 yi tmamlamak için heralde petshop lardan alacaksınız bu arada vampir yarasa türlerinide yazıyorum dünyada sadece 3 türü vardır ve adları şunlardır (Desmodus rotundus) (Diphylla ecaudata) (Diaemus youngi) okuduğunuz için teşekkürler.

  İsim: emegesaygi6.gif
Görüntüleme: 50185
Büyüklük: 18,2 KB (Kilobyte)

  Konu Sharppaw tarafından (02-07-2014 Saat 08:02 AM ) değiştirilmiştir.

 2. #2

  Standart

  pardon sıgmadı devamı:vc17 yi bilinen tek yol var tabiki sizde bilirsiniz yani tarantula zehrini yarasanın karnına enjekte edecen falan işte bunu yapacaktık biz ama durduk ve düşündük 30 zu geçkin tarantula cinsi var ve bin'i geçkin yarasa cinsi var ve yarasaların hepsi bildiğiniz gibi kan emmezler kemirgenlerdir ve böcek falan yerler ama dünyada 3 yarasa türü vampir yarasadır bunlar filmlerdeki vampirler gibi kurbanından vampir dişleriyle delikler açarak oradan kan emerler ama öldürücü etkiside vardır insanı ısırırsa ölürsünüz ama demek istediğim şu vc17 yi bu vampir yarasalaramı bulaştırmamız lağzım onuda bilmiyoruz ama mantıklı olarak bakınca ortaya bu çıkıyor ve birde vc17 nin anlatımına bakınca galiba bir hayvanın özelliklerini insana taşıyor vc17 direk kan içmenide sağlamıyor yarasaya bulaşınca yarasa seni ısırırsa yarasa özellikleri sana geçer anlatıma bakınca bu mantık oluşuyor akılda tabi doğrusunu bilmem birde az önce dediğim gibi filmlerdeki tüm vampirler kurgu olan vampirler vampir yarasaların özelliklerini taşır vampir yarasa vampir dişleriyle delikler açarlar ve o delikten kan emerler tam filmlerdeki gibi bence vc17 yi denemeyin olmma olasılığınız yüksek gibi gözüküyor bakınca vampir yarasa bulmanız gerektiği görünüyor ee birde tarantulanın cinside fark ederse iş zorlaşır ama hobi olarak tarantula yarasa besleyenler var vc17 yi tmamlamak için heralde petshop lardan alacaksınız bu arada vampir yarasa türlerinide yazıyorum dünyada sadece 3 türü vardır ve adları şunlardır (Desmodus rotundus) (Diphylla ecaudata) (Diaemus youngi) okuduğunuz için teşekkürler
  Konu Sharppaw tarafından (02-07-2014 Saat 08:02 AM ) değiştirilmiştir.

 3. #3

  Standart

  vc17 yi bilinen tek yol var tabiki sizde bilirsiniz yani tarantula zehrini yarasanın karnına enjekte edecen falan işte bunu yapacaktık biz ama durduk ve düşündük 30 zu geçkin tarantula cinsi var ve bin'i geçkin yarasa cinsi var ve yarasaların hepsi bildiğiniz gibi kan emmezler kemirgenlerdir ve böcek falan yerler ama dünyada 3 yarasa türü vampir yarasadır bunlar filmlerdeki vampirler gibi kurbanından vampir dişleriyle delikler açarak oradan kan emerler ama öldürücü etkiside vardır insanı ısırırsa ölürsünüz ama demek istediğim şu vc17 yi bu vampir yarasalaramı bulaştırmamız lağzım onuda bilmiyoruz ama mantıklı olarak bakınca ortaya bu çıkıyor ve birde vc17 nin anlatımına bakınca galiba bir hayvanın özelliklerini insana taşıyor vc17 direk kan içmenide sağlamıyor yarasaya bulaşınca yarasa seni ısırırsa yarasa özellikleri sana geçer anlatıma bakınca bu mantık oluşuyor akılda tabi doğrusunu bilmem birde az önce dediğim gibi filmlerdeki tüm vampirler kurgu olan vampirler vampir yarasaların özelliklerini taşır vampir yarasa vampir dişleriyle delikler açarlar ve o delikten kan emerler tam filmlerdeki gibi bence vc17 yi denemeyin olmma olasılığınız yüksek gibi gözüküyor bakınca vampir yarasa bulmanız gerektiği görünüyor ee birde tarantulanın cinside fark ederse iş zorlaşır ama hobi olarak tarantula yarasa besleyenler var vc17 yi tmamlamak için heralde petshop lardan alacaksınız bu arada vampir yarasa türlerinide yazıyorum dünyada sadece 3 türü vardır ve adları şunlardır (Desmodus rotundus) (Diphylla ecaudata) (Diaemus youngi) okuduğunuz için teşekkürler

 4. #4
 5. #5

  Standart

  böle söyleme vc17 virüsü gerçek ve çok ölümcüldür wikipediada vc16 virüsünü araştır aynısı bulursun

 6. #6

  Standart

  Alıntı whath O_O´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
  böle söyleme vc17 virüsü gerçek ve çok ölümcüldür wikipediada vc16 virüsünü araştır aynısı bulursun
  pardon 17 olacaktı

 7. #7

  Standart

  Hepsi Yalan + Alıntı Bari Alıntı Deseydin Fena Kandırmışlar Ne virüsü

 8. #8

  Standart

  Vampirlik olmak istenenecek birşey değildir ruhunla savaşmak kendini durdurmak için acılar çekmek herzaman dişlerinin ağrıması , ama illa bu efsanemi değilmi diye sorarsınız hayır vampirler vardır , belkide çoğunuz bana inanmayacaksınız ama bende vampir ve arkadaşın yazdığı konuda anlatım 1 deki yanlışlar çok fazla daha açık bir konu yapacağım... , ama vampir olmak için belirli sebeplerinin olması yeri doğrudur , ısırılarak vampir olma teorisi vardır ama vampirin kanını içmen oda senin kanınını içmesi gerekir yoksa bu gerçekleşmez ama bir nedeni olmadan vampirinin kanını içerseniz sizi yaşatmaz . Ben 13 yıldır vampirlik hastalığındayım şuan yaşım 24 ben öle 10 11 yaşındakı alacakaranlık filmlerinden özenen çocukda değilim ama derimki keşke hayat alacakaranlık gibi olsa ...


  Bilgi isteyen özel mesaj atsın faceden konuşalım .

 9. #9

  Standart

  arkadaşlar bazılarının beynini yıkıyorlar inanmayın

 10. #10

  cong Vampir

  Alıntı Vampires1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
  Vampirlik olmak istenenecek birşey değildir ruhunla savaşmak kendini durdurmak için acılar çekmek herzaman dişlerinin ağrıması , ama illa bu efsanemi değilmi diye sorarsınız hayır vampirler vardır , belkide çoğunuz bana inanmayacaksınız ama bende vampir ve arkadaşın yazdığı konuda anlatım 1 deki yanlışlar çok fazla daha açık bir konu yapacağım... , ama vampir olmak için belirli sebeplerinin olması yeri doğrudur , ısırılarak vampir olma teorisi vardır ama vampirin kanını içmen oda senin kanınını içmesi gerekir yoksa bu gerçekleşmez ama bir nedeni olmadan vampirinin kanını içerseniz sizi yaşatmaz . Ben 13 yıldır vampirlik hastalığındayım şuan yaşım 24 ben öle 10 11 yaşındakı alacakaranlık filmlerinden özenen çocukda değilim ama derimki keşke hayat alacakaranlık gibi olsa ...


  Bilgi isteyen özel mesaj atsın faceden konuşalım .
  Lütfen beni eklermisin ?
  dd

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 17
  Bölüm Listesi: 01-11-2012, 07:29 PM
 2. Vc17 Virüsü Vampirizm Bilimsel İncelemesi
  By darkblue123 in forum Bilgi Deposu
  Cevaplar: 10
  Bölüm Listesi: 09-27-2011, 05:15 PM
 3. VC17 virüsü (Vampirizm)
  By xXxAssasinxXx in forum İlginç Bilgiler
  Cevaplar: 5
  Bölüm Listesi: 03-06-2011, 09:26 AM
 4. Cevaplar: 0
  Bölüm Listesi: 08-27-2010, 04:06 PM
 5. Nasıl iyi koç olunur?
  By kesfetk in forum Kariyer ve Kişisel Gelişim
  Cevaplar: 1
  Bölüm Listesi: 01-24-2010, 10:01 PM

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • Eklenti Ekleyemezsiniz
 • You may not edit your posts
 •  
[Gizlilik Politikası]-[UslanmaM Kuralları]-[UslanmaM İletişim/Contact]