Serseri karizması nasıl yapılır?Kasıla kasıla yürüyen, ukala ve maça tipleri bilirsiniz. Kadınlar yataklarına tırmanırken, kendileri için yalvarırken bile o anı hiç umursamadan anında vazgeçebilirlermiş gibi davranırlar. Erkekler bu adamlardan nefret eder. Kadınlarsa serseri tiplerin peşinden ayrılmaz. Onlardan bin olmanızın zamanı geldi.
Caddeden geçen herhangi bir kadına bir adamda ne aradığım sorarsanız yanıt hep aynıdır. Nazik olmasının, kendisine iyi davranmasının ve kaliteli bir espri anlayışının olmasının yeterli olacağını söylerler. Fakat tüm bu "İsterim" dediği özellikleri geride bırakarak, kendini kullanacak ve suistimal edecek olan bir serseriye teslim olur.
Şüphesiz ki kadınların söyledikleri ve yaptıkları arasında kilometrelerce fark var. Fakat serseri erkek söz konusu olduğunda kadınların kendi kendilerini kandırdıklarını iddia edip işin içinden çıkamıyor sunuz. Öncelikle serseri karakterinin başta gelen özelliklerini masaya yatırıp bu karakteri anlamaya çakşmak lazım:

■ Ukala, küstah ve kibirli
■ Kendi ihtiyaçlarına öncelik veren
■ Kadınların gereksinimlerini önemsemeyen
■ Bir başkası ne düşünürse düşünsün, istediğini istediği anda yapan
■ Hiç kimseye, hiçbir şeye bağlı değûmiş gibi davranan ,
■ aaaae düşkünlüğüyle gurur duyan
■ İyi bir insan olmakla uzaktan yakından alakası olmayan
■ Kadınlara köpek çeken


Serserinin negatif özellikleri bunlar. Ama kadınlar sineğin ışığa çekilmesi gibi bu korkutucu gibi görünen özelliklere akın ederler. Neden? Hiçbir mantıklı kadın sömürülmeyi, suistimal edilmeyi istemez. Demek ki burada başka faktörler işin içine giriyor. Cevabı bulmak için serseri .tipin kadınları çeken pozitif özellikleri üzerinde durmaksınız. Serseri adamlar etraflarına hiç saklanmayan ehlileştirilmemiş bir erkeksilik, özgürlük ve güven saçarlar. Özellikle kendine güven kadınlar üzerinde afrodizyak etkisi yapar. Ama bu kendine güven serseri karakterlerin ellerinde bencil bir küstahlığa dönüşür. Kadınlar bu erkeklere tamamen duygusal düzeyde tepki verir.

Nasıl erkekler kadınların dişiliğini çekici buluyorsa, kadınlar da aşırı erkeksiliğe karşı tepkisiz kalamazlar. Aşırı erkeksilik serseri adamlarda gani gani bulunan bir özelliktir. Burada olan şey aslında şu: Kadın kendine güven ve erkeksi güç özelliklerine neredeyse içgüdüsel olarak tepki veriyor. Diğer bütün özelliklere gözlerini yumarak onları görmemeyi tercih ediyor. O halde, yapılması gereken serseri tipinin olumsuz özelliklerini alıp işinize yaraması için olumlu yöne çevirmek. Başka bir deyişle, gerçekten serseri olmadan serseriymiş gibi yapmak. Böylece, kaba saba bir adama dönüşmeden centilmenliğinizi de koruyabilirsiniz.

Bağımsızlık bildirgesi
Kadınları hiç önemsemiyormuş, onları elde etmek gibi bir derdiniz yokmuş gibi davranın. Kim olduğunuzu unutmayın ve asla bir kadın için değişmeyin. Hatta onunla birlikte olsanız bile yumuşamayım Kendi hayatınıza ve kendi hobilerinize bağlı kaim. Zamanınızın çoğunu erkeklerin yaptığı şeyleri yapmaya ayırın. Mesela futbol merakınızdan ya da araba tutkunuzdan vazgeçmeyin. Tavrınız şu olmalı: "Ben buyum. Ya sev, ya terk et..."

Duygularınızı göstermeyin
İlgisiz olun ve kaygınızı, üzüntünüzü belli etmeyin. Çoğu zaman poker suratma sahip olmalısınız. Gizeminizi koruyun. Kadınların aklınızdan geçeni tahmin etmesine izin vermeyin. Ne düşündüğünüzü asla anlamamaklar. Sürekli merak etmelermi sağlayın. Dengesiz hareketler iyidir. Sağınız solunuz belli olmamalı.

Tartışmalarda onu mat edin
Kadınların kaprislerini hoş görmeyi reddedin. Sizi test etmeye çalıştığını fark ederseniz, istediğini almasına izin vermeyin. Ona ters çıkıp büyümesini söyleyin. "Hayır" demekten kesinlikle çekinmeyin. İstemediğiniz bir şeyi size yaptıramasın. Ayağının altına paspas olmayın. Tavrınızı koruyun ya da mevzu uzarsa direkt kapıyı gösterin.

Arzu dolu bakışlar savurun

Serseri karakterli adamlar cinsel olarak kendilerine tamamıyla güveniyormuş gibi dururlar. Kadınlar da bu kendinden eminliği takdir ederler. İçinizde olan doğal erkeksi cinsellik arzusundan korkmayın veya bunu saklamaya çalışmayın. Bu sizin bir parçanız. Azgın aptal bir adam gibi görünmeden bir kadından etkilendiğinizi, onu arzuladığını belli etmelisiniz. Bir erkek böyle göründüğünde kadınlar, onun yatak odasında ne yaptığım bilerek sevişeceğinden emin olurlar.

Ulaşılması zor ve sürekli meşgul olun
Kadınlar için her zaman müsait olan adamlar sıkıcıdır. Ne isterlerse "Tamam" diyen, her programlarına uyan adam çekici gelmez. Serseri adamlar bencilce bağımsızdır. Umutsuzca kadınların etrafında dolaşmazlar, yapacak başka işleri vardır. Birlikte bir şeyler yapmak için zaman koparmak zordur. Bu, kadınlara çekici gelir. Kadınlar her zaman sahip olamadıkları şeyi isterler. Size sahip olduklarında oyun sona yaklaşmıştır. Kısacası size tümden sahip olmalarına izin vermeyin. İşinize ve eğlencenize bakın. Sizinle nadiren zaman geçirebilsin. Kendinizi bir şeylerle meşgul edin. Tam bir gizem adamı olun. Sizi elde edebilmek ve size ulaşabilmek için bir mücadele vermek zorunda kalmalı. Savaşarak elde edilen şeyi kaybetmeyi kabullenmek imkansızdır.

Özgüven opsiyonunu açın
Karizmatik serseriler her zaman kadınların onları istediğini düşünürler. Onların sözlüğünde "özgüven eksikliği" diye bir madde yoktur. Bu alışılmış erkek umutsuzluğunun tam tersidir. Kısaca şöyle düşünmek gerekir:
"Yakalanmak istenen benim. Av benim. Kadınlar beni elde etmek için uğraşmaklar." Kadın bir erkekle iyilik hoşluk olsun diye konuşmaz. Mutlaka bir amacı vardır. İyi çocuk olmanın bedeli ağırdır. Kadınlara yemek ve içecek sağlamak, bakım masraflarım üstlenmek, her söylediklerini kabul etmek ve üstüne sürekli kendisini iyi hissetmesini sağlayacak sözler sarf etmeyi gerektirir. Bu sizin zayıf ve korkak olduğunuzu gösterir. Böylece daha çok kullanılırsınız. Karizmatik serseri bunların hiçbirini önemsemez. Serseri imajının hatlarını kalınlaştırmak için her daim kararlı ve tereddütsüz olun. Bir kez karar verdikten soma ikinci kez değiştirmeyin. Laf ağzınızdan bir kere çıksm ve racon gibi olsun. Fikrinizi söyleyin ve diğerlerinin ne düşündüğünü dinlemeyin bile. Karizmatik serseri imajı size aptallık gibi gelebilir. Fakat sıradan bir erkeğe kadınları etkileme konusunda çok şey sunar. Serserinin tipik bazı özelliklerini gözleyerek ve yerine göre bunları uygulamayı deneyerek durumları lehinize çevirebilirsiniz. İllaki aşırı yakışıklılık veya George Clooney tarzı hülyalı bakışlar gerekmiyor. Bu işin anahtarı sadece özgüven...