Burbery
BRIT Brit erkeği kendine olan güvenini içtenliğinden alıyor. Kural tanımayan ruhu ve sakinliği, müzik, sanat, seyahat ve arkadaşlarına olan düşkünlüğü ilgiyle karşılanır. Dağınık ama elegan bir stil sahibi Brit erkeği efor sarfetmeden yarattığı stiliyle anlaşılması zor duruyor. Parfüm oryantal ve ağaçsı. Üst notasında donmuş cardamom, kalp notasında vahşi gülün eleganlığı var.
BRIT 100 ml EDT139.000.000


Bvlgari
BLV NOTTE ERKEK Bvlgari Blv Notte Erkek; Şişe tasarımında geniş kavisler, alçakgönüllü çizilmiş zarif kenarlar, dokunulası duygusallık hakim. Gecenin ışığını yansıtan tasarım, bulunması zor bir ruha sahip. Parfüm kişiyi sofistike tutun çiçeği, taze kokulu galangal, mistik içerik siyah çikolata ve değerli venge ile gecenin dünyasına bir yolculuğa çıkarıyor.

BLV NOTTE ERKEK 50 ml 89.500.000Byblos
BYBLOS BAMBOO Taze, hafif ve duygusal; Bamboo'nun bize hissettirdikleri. Teknolojiyi kullanan ve esiri olmayan, belirli moda kalıpları ile sınırlı kalmayan ve hayatla baş edebilenlerin parfümü. Üst nota turunçgiller ve baharat, orta nota çiçeksi, alt nota ise odunsu içeriğe sahip.C. Klein
BE Zengin, yumuşak, zinde bir tazeliği sıcak ve duygulu, beyaz amberçiçeği ile birleştirerek berrak ve çağdaş bir boyut kazanıyor.Tepe notaları; bergamot, baie de genevrier, mandalina, nane ve lavanta. Kalp notaları; hafif baharatların taze bir karışımı manolya kokusu ve şeftali lezzeti ile alevleniyor. Dip notaları; Tatlı ve saf sandal ağacı, tonka beans ve opoponaksın zenginliği ve coşkusu ile birleşiyor.

CK BE 200 ml EDT136.000.000


D&G
DOLCE&GABBANA POUR HOMME Uyarıcı, dinamik, ****üel ve şık. Üst notalarında; Limon, bergamut, portakal ve mandalina, kalp notalarında; biber, lavanta, tarhun ve adaçayı, dip notalarında ise; tütün, süsen, sedir ağacı, misk, tonka baklası ve sandal ağacı bulunuyor.
DOLCE&GABBANA POUR HOMME 125 ml EDT113.500.000


Davidoff
COOL WATER Bu koku zıtlıklar içerir. Derin bir tazelik hissi aromatik ve çiçeksi elementlerle birleşir. Kokusu kalıcı etkisi ile sanki kendi kokumuz gibi derinin altına kadar işler. İlhamını okyanustan alan kokular arasında öncüdür. İlk defa bu kokuda ozona ait notalar klasik notalarla birleştirilmiştir. Taze çiçekler ve ağaçsı elementler kokunun kalbindeki zıtlıkları temsil eder. Ilık ve hissi notalat, erkeksi ve enerjik temelleri oluşturur.

GOOD LIFE 125 ml EDT133.000.000


Davidoff
Echo Şehirde yaşayan erkek için geliştirilen Davidoff Echo, saf havaya ve ****lik etkilere sahip bir tazelikle kuvvetlendirilen ağaçsı ve baharatçı notalara sahip bir koku.

Echo 100 ml EDT143.000.000


Escada
Sentiment Pour Homme Escada Sentiment Pour Homme; beklenmedik şekilde taze, zarif, kavrayıcı, parlak ve meydan okuyan bir koku. Enerji patlamasına yol açan sofistike bir karışım. Beklenmedik içeriklerin belli belirsiz birleşimi, yeşil ve tahtamsı notalar ışıltılı ve yumuşak, bir erkek parfümünde birleşmiş.
Escada Sentiment Pour Homme 100 ml EDT110.000.000


Escada
MAGNETISM for men Gücünü her yerde hissettiren somut enerji yüklü bir parfüm. Escada şişesinin içine toplanmış bu natürel saf elektrik, kişiye pozitif bir enerji veriyor ve kendini her yerde anında belli ediyor. İçeriğindeki harekete geçirici afrodizyak etkileri sayesinde çevresinde baştan çıkarıcı bir etki bırakıyor. Magnetism erkeği, kendine güvenen güçlü yapısı ve yaydığı bu pozitif elektrik ile bulunduğu ortamda tüm dikkatleri üzerine çekiyor

MAGNETISM for men 100 ml EDT118.000.000


Guerlain
L'INSTANT de GUERLAIN Şişesi tıpkı bir heykel gibi ve onu kavramak için eliniz uzanır. Bu parfümün erkeği gerçekliğe ve içtenliğe susamıştır. Onunla karşılaştığınız an, inisiyatifi ele aldığı andır. Limon ve bergamut'un keskin yoğunluğu, Çin anasonu'nun çatırdayan buzun üzerinde uyanışı, Mysore'da yetişen sandal ağacının tende bıraktığı erkeksi izlenim, güneşi delip geçercesine yükselen paçuli pafümün notalarına hakim.

L'INSTANT de GUERLAIN 125 ml EDT150.000.000Issey Miyake
EAU D'ISSEY Parlıyor ve ışık saçıyor. Karanlıkta bir ateşböceği parıldar ve siz farkına varmadan düzinelercesi ışıldayan hünerlerini gösterir. İşte bu mevsim büyüleyen parfümlerin dönemidir. Mutluluk bu parfümün içinde. Eau d'issey ferah hissi veren şakayık ve frezya ile kendini ifade ediyor. Yeşil biberiye ve kişniş yapraklarıyla adeta bir patlama yaşıyor ve karşı konulamaz tütün notasıyla sona eriyor. Yaz çabucak geçer... Gece gökyüzünde görünen bir parıltı... Kaçıp gitmesine izin vermeyin...