Erkeklerin duymaktan nefret ettiği 5 şey..
"Eski erkek arkadaşım..."
Kadınlar eski erkek arkadaşlarından söz etmekten hoşlanır. Peki, neden? Eski erkek arkadaşlınıza dair anlattıklarınızla şunu demek istersiniz; "Seninleyim ancak hala diğer adamı düşünüyorum." Her şeye rağmen erkekler yarışı sever ancak aynı ortamda olmasalar da randevuda kendilerini yarışta hissetmekten hoşlanmazlar.

Telefon edersem kızar mısın?"

Elbette kızar. Çocuklarınızı merak edebilirsiniz veya büyükanneniz ölüm döşeğinde olabilir ancak size sesli mesaj bırakabilirler. Şimdi dürüst olun, bir saat için dikkatinizi randevunuza vermek sizi öldürmez.
“Kürtaj hakkında ne düşünüyorsun?”

Bu tür bir soru erkeği test etmek anlamına gelir. Bu kadar hassas konular ölçüyü kaçırabilir. Bu konuda güçlü fikirleriniz olabilir ama ilk etapta ilgilenilen bunlar olmayacaktır. Buluşmada gerilmek yerine biraz eğlenin, bu sıcak konuları konuşmayı geleceğe bırakın.
“Ve daha sonra bir çift şirin bir sandalet buldum"

Siz ve kız arkadaşınız saatlerce alışveriş, ayakkabılar, yeni saç stilleri hakkında konuşabilirsiniz. Ancak buluştuğunuz kız arkadaşınız değil!.. Bir erkekle olduğunuzu unutmayın! Borsa, popüler spor takımları, oyuncular, arabalar hakkında erkekler nasıl sizinle konuşamazsa, siz de aynı iyiliği ona yapmalısınız!
"Bir aileye sahip olmak hakkında ne hissediyorsunuz?"
İlk birkaç buluşmada bu tür bir soru sorduğunuzda, erkek biyolojik saatinizin hızlı ilerlediğini düşünebilir. Bu kesinlikle iyi bir fikir değil! Erkekler genel olarak bir aile kurmak istemez. Potansiyel bebek yapma makinesinden daha fazlası olduklarını bilmek isterler! Hepsinden önemlisi romantizm nereye gitti?