Merhaba değerli Uslanmam.com üyeleri. Türkiyenin Her bölgesine teknik serviz hizmeti sunmaktayız. Teknicservis.com olarak Forum üyelerine özel %20 indirim uyguluyoruz.

Şirketimizin Kısaca Tanıtımı.

Amacımız Nedir?

Teknicservis.com olarak, sektörde büyük bir eksikliğini gördüğümüz teknik servis konularında sizin bir numaralı çözüm ortağınız olmayı hedefliyoruz. Çalışmalarımızı yürütürken, Arçelik, Beko, Bosch, Samsung, Demirdöküm gibi markaların buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, elektirikli süpürge, halı yıkama makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, klima, kombi ve bunlar dışında aklınıza gelebilecek tüm elektronik ürünleriniz için servis hizmeti veren yetkili ve özel firmaları bir araya toplamak niyetindeyiz. İstanbul, İzmir, Ankara, Adana olmak üzere tüm Türkiye genelinde çalışmalarımız devam edecek. Günlük hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştıran ve sizin en büyük yardımcınız olan cihazlarınız arızalandığı zaman gönül rahatlığı ile arama motorumuzu kullanabilir ve size en yakın servise ulaşabilirsiniz. Etkin ve en kaliteli servis hizmetini almanız için, işinde uzman ekipleri bünyemizde toplamaya devam ediyoruz.

Neden Teknicservis.com sitesini Tercih Etmeliyim?

Teknicservis.com sitesinde, servis hizmeti alanında kendini ıspatlamış ustalar bulundurmaya özen gösteriyoruz. Her hangi bir Beyaz Eşya, Klima yada Kombi'de meydana gelen arızaya doğru tehşisi koymak ve gerekli müdahalenin yerinde yapılması gerektiğinin farkındayız. Arçelik, Bosch, Beko, Samsung ve Demirdöküm markalarının bütün ürünlerini Teknicservis.com ustalarına gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Uzman ve her açıdan donanımlı olan ekiplerimiz en kısa sürede arızanızı giderip ürününüzü teslim edecektir.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Beklenmedik bir durumda arıza veren buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, elektirikli süpürge, halı yıkama makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, klima, kombi, derin dondurucu gibi elektronik cihazlarınızı yine çalışır bir şekilde sizlere teslim etmek ve aradığınız teknik servis ile sizi en kısa sürede buluşturmaktır.

Detaylı bilgi için : https://www.teknicservis.com/