Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Dünyanın en hızlı bulaşık makinesi
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu

Konu: Dünyanın en hızlı bulaşık makinesi

 1. #1

  Standart Dünyanın en hızlı bulaşık makinesi  Dünyanın en hızlı bulaşık makinesi
  Beyaz eşya sektörünün lider markası Arçelik, bulaşık makinesinde zaman tasarrufu ve yüksek yıkama performansını birarada sunan “Ekspres 58 dk. 65 C” programlı bulaşık makinesini tüketicilerin beğenisine sundu.

  Arçelik’in en yeni bulaşık makinesi 6271 E, 12 kişilik tam kapasite bulaşığı 58 dk. gibi çok kısa sürede ve A yıkama performası ile yıkama özelliği ile dünyanın en hızlı bulaşık makinesi ünvanını elinde tutuyor. Hız ve yüksek performansın buluştuğu Arçelik 6271 E, yıkama kalitesinden ödün vermeden zaman tasarrufu sağlamanın ayrıcalığını yaşatıyor!

  Arçelik 6271 E bulaşık makinesini benzerlerinden farklı kılan bir başka teknolojik özelliği ise 6 kişilik bulaşık için tasarlanan Süper Mini 20 dk. 35 C programı.

  Arçelik A.Ş.’nin uzun yıllara dayalı teknolojik birikimi ve AR-GE çalışmalarının sonucu olan 7 programlı Arçelik 6271 E, sağladığı teknolojik konforun yanısıra, estetik görüntüsü ile de çağdaş mutfakların dekoratif fonksiyonlarına eşlik ediyor. Makine üzerinde yer alan LCD ekran, yıkama programının tüm aşamalarını rahatlıkla izleme imkanı sunarken, makinenin şık ve temiz görünümünü korumasını da sağlıyor. LCD ekran aynı zamanda, seçilen program ve fonksiyonları hafızasında tutarken bir sonraki kullanımda hatırlatma yapabilen özelliğe de sahip. Arçelik 6271 E’nin önemli özelliklerinden biri olan “Otosense Sensör” Sistemi, makinedeki bulaşıkların kirlilik derecesini otomatik olarak saptayarak yıkama süresine, su sıcaklığına ve miktarına karar verirken “Ekstra Kurutma Fonksiyonu” ise bulaşıkları çabuk ve mükemmel bir şekilde kuruturak parlak bir görünüm kazandırıyor.

  Arçelik 6271 E’nin benzersiz özelliklerini pekiştiren “özel üst sepet yükseklik ayar” sistemi, makine dolu halde iken tek bir hareketle sepetin yüksekliğini kolayca ayarlama imkanı sunuyor. Bu özellik, son dakika bulaşıklarının ya da büyük hacimli tepsi ve tencerelerin makineye yerleştirilmesini sorun olmaktan çıkarıyor.

  Fonksiyonelliğe ek olarak güvenli bir bulaşık makinesi olan Arçelik 6271 E, herhangi bir sızıntı halinde su girişinin otomatik olarak kapatılmasını sağlayan su taşma emniyet sistemi ve çocuklu evler için ideal bir çözüm olan çocuk kilidi ile modern çağın kullanıcı beklentilerini maksimum düzeyde karşılıyor.

  Teknik Özellikleri

  Ürün Ölçüleri :Y x G x D : 85 cm, 59,8 cm ,57 cm
  Kapasite : 12 kişilik yemek takımı
  Program sayısı : 7 (Süper Mini 20 dk, Hızlı 30 dk, Ekonomi, Ekspres 58 dk, Yoğun, Hassas ve Otomatik)
  Yıkama sıcaklıkları : 35°C, 40ºC ,50ºC, 65ºC, 70°C
  Su tüketimi* : 13 lt
  Elektrik tüketimi* : 1,05kWh
  Enerji Performansı* : A
  Yıkama Performansı * : A
  Kurutma Performansı * : A
  Enerji ve su tüketimi değerleri EN 50242’ye göre Ekonomi 50C programında ölçülmüştür

 2. #2

  Standart

  Elbiseleri renklerine göre ayırıp yıkayan bir makine yapsalar ne güzel olur. Şimdi çamaşırları ayıracan yıkamaya vericen programlayacaksın bunlarda çok zaman alıyor.

Benzer Konular

 1. Leke tutmayan bulaşık makinesi
  By EXiR in forum Beyaz Eşyalar
  Cevaplar: 0
  Bölüm Listesi: 08-15-2007, 04:55 PM
 2. Bulaşık makinesi değil, zeka küpü
  By EXiR in forum Beyaz Eşyalar
  Cevaplar: 0
  Bölüm Listesi: 08-15-2007, 04:51 PM
 3. Şeffaf kapaklı bulaşık makinesi
  By EXiR in forum Beyaz Eşyalar
  Cevaplar: 0
  Bölüm Listesi: 08-15-2007, 04:31 PM
 4. Leke tutmayan bulaşık makinesi
  By ByemonaR in forum Beyaz Eşyalar
  Cevaplar: 0
  Bölüm Listesi: 02-02-2007, 11:38 PM
 5. Bosch 65E02 Bulaşık Makinesi
  By xCaLiBrEx in forum Beyaz Eşyalar
  Cevaplar: 0
  Bölüm Listesi: 11-22-2006, 02:37 AM

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • Eklenti Ekleyemezsiniz
 • You may not edit your posts
 •  
[Gizlilik Politikası]-[UslanmaM Kuralları]-[UslanmaM İletişim/Contact]