Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Kanşekeri Düşürücü kür
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu

Konu: Kanşekeri Düşürücü kür

 1. #1

  new Kanşekeri Düşürücü kür  Kan şekerini düşüren bitkiler ve yiyecekler husunda Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu lahana yaprağının oldukça etkili olduğunu belirtmiştir. Sayın Saraçoğlu aşağıdaki kürün kan şekeri düşürmek özelliğinin yanı sıra, ayrıca dolaşımı düzenleyici özelliğinin de olduğunu kaydetmiştir.
  Kan şekeri düşürücü ve dolaşımı düzenleyici lahana kürü
  1 litreden az yarım litreden fazla (yaklaşık 750-800 ml veya 5 su bardağı) kaynamakta olan suda 7-8 tane beyaz lahana yaprağını, parçalamadan (doğramadan, bir bütün olarak) kısık ateşte 10 dakika ağzı kapalı olarak haşlayınız. Haşlama esnasında kapağı açarak, bir kaşık yardımıyla yaprakların tamamının suyun içerisinde kalmasına özen gösteriniz. Tahta kaşık kullanmanız daha iyi olur.
  Ilıdıktan sonra haşlanmış beyaz lahana yapraklarını süzerek ayırınız ve aç karnına ya da yemeklerden 1 saat sonra sadece 1,5 su bardağı kadar suyunu içiniz. Aç karnına içilmesi daha olmaktadır. Haşlanmış beyaz lahana yapraklarını tüketmenize lüzum yoktur. 5-6 gün uygulanacak bu kürde, beyaz lahananın her gün taze olarak hazırlanması gerekir. Bir defada her öğünden sonra 1,5 su bardağını içmekte zorlanıyorsanız, bu taktirde gün boyu aralıklarla her defasında yarım su bardağı içerek de kürünüzü uygulayabilirsiniz. Eğer, kan şekeriniz zaman zaman yükseliyor ve de dolaşım bozukluğu şikayetleri de yaşıyorsanız, beyaz lahana kürü mükemmel bir takviyedir. Kan şekerinizin aşırı yükselmesine ve dolaşım bozukluğuna karşı da zaman zaman bir önleyici olarak uygulayabilirsiniz. Şeker hastalarının yılda 3-4 kez bu kürü uygulamalarında büyük faydalar vardır.
  Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun, nasıl olsa kan şekeri bu kürle düşüyor, deyip doktor kontrolüne gitmekten ve kan şekerini ölçtürmekten vazgeçilmemesi gerektiğine dikkat çekmekte olduğunu da unutmalıyım.
  Bu içerik kan sekeri nasil dusurulur, şeker düzenleyici bitkiler, yüksek şeker nasıl düşürülür, ibrahim saraçoğlu şeker düşürücü bitkiler, şekeri nasıl düşürebilirim, kan, şeker hastalarının şekeri nasıl düşer, şeker nasıl dusurulur, sekerimi nasil düsürürüm, şeker evde nasıl düşürülür, yuksek şekeri düşüren bitki, ahmet maranki seker nasil düsüren yemekler, ahmet maranki seker nasil düser, açlık kan sekeri nasıl düser, şekeri düşüren kür, şeker gıdalar ile nasıl düşürülür, şeker en hızlı nasıl düşürülür, şeker hastaların şekeri nasıl düşer, şeker en hızlı nasıl düşer, şekeri nasıl düşürülür konularını barındırır. Alıntı değildir yazan By Arda Nağmı değer fenerkara

 2. #2

  Standart

  Böyle İnşallah başka konu açılmaz. Biraz İbrahim Saraç oğlundan bilgi aldım +replerinizi eksik etmeyin Sadece başını alıntı yapdım gersini aaaa kendimm yazdım . işe yarıyor gerçekden.

Benzer Konular

 1. Ateş Düşürücü Şifalı Bitkiler
  By PIANIST in forum Alternatif Tıp
  Cevaplar: 0
  Bölüm Listesi: 07-28-2010, 06:54 PM
 2. Ateş düşürücü şuruplara dikkat !
  By TWEETY in forum Sağlık ve Yaşam
  Cevaplar: 0
  Bölüm Listesi: 09-24-2009, 01:17 PM
 3. Kolesterol düşürücü yararlı öneriler
  By RebelliouS in forum Sağlık ve Yaşam
  Cevaplar: 0
  Bölüm Listesi: 06-13-2008, 10:10 AM
 4. Cevaplar: 0
  Bölüm Listesi: 06-07-2008, 03:50 PM

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • Eklenti Ekleyemezsiniz
 • You may not edit your posts
 •  
[Gizlilik Politikası]-[UslanmaM Kuralları]-[UslanmaM İletişim/Contact]