Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2968

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Ağzınızı Açmadan Etkileme Tüyoları
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 14 Sayfa bulundu

Konu: Ağzınızı Açmadan Etkileme Tüyoları

 1. #1

  Arrow Ağzınızı Açmadan Etkileme Tüyoları  İlişki uzmanlarına göre her erkeğin birlikte olmak isteyeceği bir kadın olmanın sırrı, vücut dilinde saklı! İngiliz ilişki uzmanı Tracey Cox''un yazdığı''Nasıl Biri Olunur, Nasıl Biri Bulunur?'' (How To Be One, How To Get One) isimli kitap "sevgili adayı" erkeği vücut dilini kullanarak etkileme yollarını anlatıyor. Daily Mail gazetesine de haber olan kitap, kadınları sağlıklı bir ilişki için yönlendiriyor:

  EMİN ADIMLAR ATIN
  * Mutlu, tutkulu insanlar hedeflerine doğru hızlı yürür. Amaçları olmayanlar ise ayaklarını sürür. Karşınızdaki erkekte olumlu bir etki bırakmak için başınızı dik tutun ve canlı adımlar atın.

  * Avcunuzu yumruk haline getirmemeye dikkat edin; bırakın doğal halleriyle kalsınlar.

  * Kırıtın! Yürürken kalçalarınızı ne kadar çok sallarsanız, kadınsı görüntünüz o kadar artar!

  * Düz bir çizgi üstünde yürüyün. Her adım atışınızda, adımınızın tam önünüze gelmesine dikkat edin.

  * Gözlerinizi yere indirmeyin. Geleceği görüyormuş gibi dümdüz önünüze bakın.

  * Elinizi cebinize sokmayın. Cebin içindeki eller, gizlenme ihtiyacı duyduğunuz mesajını verir.

  * Ayağınızı sürümeyin. Adımlarınız ne kadar hafif olursa, kalbiniz de o kadar hafifler. Mutlu insanlar uçar adımlarla yürür.

  GÖZ TEMASI KURUN
  * Çok resmi olmayan bir tavırla tokalaşın. Bu size hem asil bir görüntü verir, hem de karşınızdakine dokunma fırsatı tanır.

  * Gözlerinizi onun gözlerine kilitleyin, üçe kadar saydıktan sonra bakışlarınızı başka yöne çevirin. Bu çok etkili bir tavırdır!

  * Huzursuz davranmayın ve paltonuzu hemen çıkartmayın. Paltonuzun düğmelerini hemen açarsanız, kendinizi ona teslim ettiğinizin mesajını verirsiniz.

  MESAFEYİ KORUYUN
  Eğer karşınızdaki kişiye çok yaklaşırsanız, fazlasıyla girişken biri olarak algılanırsınız. Uzakta durursanız "soğuk" olduğunuz düşünülür. İşte size mesafe rehberi:
  - Kişisel alan (45-122 cm): Birbirleriyle bir süredir laflayanlar, genellikle bu mesafeyi korur.
  - Samimiyet alanı (15-45 cm): Bu alan yakın arkadaşlar ve sevgililer içindir. Eğer karşınızdaki kişinin ne istediğinden emin olamıyorsanız, yarım saatlik bir konuşmanın sonunda "samimiyet alanı"na girerek tepkilerini sınayın.
  - Mahremiyet alanı (0-15 cm): İnsanlar bu bölgeye üç sebepten ötürü girer: Saldırmak, bir şeyler fısıldamak ya da öpüşmek için... Karşınızdaki insanın niyetini anlamak için bu alana girmeyi deneyin.

  DİMDİK DURUN
  Ayakta durma biçimi, geçmişimizle, kişiliğimizle ve hayata bakış açımızla ilgili birçok ipucu verir. İnsanlarının sizin hakkınızdaki düşüncelerinin yüzde 90''ı, tanıştıktan sonraki ilk 90 saniye boyunca biçimlenir. Dolayısıyla bedeninizin genel duruşu büyük önem taşır.

  * Dik durmaya ve karşınızdakiyle göz teması kurmaya özen gösterin.

  * Omuzlarınızın çökmüş bir halde durmamasına dikkat edin. Bu, sürekli hayal kırıklığına uğradığınız izlenimi uyandırır.

  * Kollarınızı birbirine dolamayın; onları yana doğru hafifçe açın ve ayaklarınızı birbirinden biraz ayırın. Böylece yere daha sıkı basarsınız. Etkisi de sağlam olur!

  Elinin duruşuna dikkat

  Karşınızdakinin vücut dilini okursanız, size ilgi duyup duymadığını anlarsınız. İşte, onun ilgisini sergileyen uyarı sinyalleri:

  * KIRMIZI IŞIK: Buluştuğunuz erkeğin elinin çenesine gitme sıklığı, sizden ne kadar sıkıldığının işaretidir. Geleceğe yönelik hayal kurmasanız iyi olur!

  * SARI IŞIK: Eğer çenesini kaşımaya başlarsa bir karar vermek üzere demektir. Gözlüğünün sapını dişliyor ya da saatinin kayışıyla oynuyorsa, konuşacak bir şeyler bulmakta zorlanıyordur. Sonuç olumlu da olabilir, olumsuz da...

  * YEŞİL IŞIK: Eli işaret parmağı yukarıyı gösterecek biçimde çenesinin üstünde rahatça duruyorsa, bu size ilgi gösterdiğinin işaretidir. Sizinle bir ilişkiye yeşil ışık yakmış demektir. Bundan sonrası size bağlıdır...

 2. #2
 3. #3

  Standart

  * Gözlerinizi onun gözlerine kilitleyin, üçe kadar saydıktan sonra bakışlarınızı başka yöne çevirin. Bu çok etkili bir tavırdır!
  yapılmıs bir arastrmaya göre karsı cinsle kesintisiz 1 dk göz teması kurarsanız 100/90 asık oluyor..

 4. #4
  LSD_
  Guest

 5. #5
 6. #6
 7. #7

  Standart

  bunun için en etkili çözüm sevgilinize bilgilerinidzen özel kitap yaptırın donup kalıyor :d Çok etkİlİ bİr yöntem gvesilİnİzehedİye dİye bİr yerde yaptIrmIŞtIm

 8. #8

 9. #9
 10. #10

  Standart

  Bunları Deniyordum.Ve Gerçektende Etkisi Oluyor.Gözlerinizi onun gözlerine kilitleyin, üçe kadar saydıktan sonra bakışlarınızı başka yöne çevirin.Özellikle Bunu Duymamıştım.Cumartesi Günü Yapacağım Tanışma Teklifinde Senin Fikirlerininde Faydası Olucak Dostum.Sağol...

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • Eklenti Ekleyemezsiniz
 • You may not edit your posts
 •  
[Gizlilik Politikası]-[UslanmaM Kuralları]-[UslanmaM İletişim/Contact]