Golden Rose çok özel ürünü Paris Nail Lacguer ile tırnaklarda trend yaratıyor. Sezonun en gözde renkleri mor ve kırmızının tüm tonları bu seride!Golden Rose’un benzersiz oje serisi Golden Rose Paris Nail Lacquer ile kışın en gözde renklerine sahip olacaksınız.

Golden Rose’un özel tasarımlı şişesi ile piyasaya sunulan; ekstra parlak çabuk kuruyan ve uzun süre kalıcı bu oje serisi kaliteli fırçasıyla kolay uygulama sağlıyor. Zengin renk seçenekleri ile göz alıcı tırnaklar yaratarak güzelliğinizi tamamlıyor.

Bu çok özel tırnak serisinin birbirinden güzel renkleri arasından seçim yapmakta zorlanacaksınız!2011 kış sezonunun en gözde renkleri olan mor ve kırmızının tüm tonları bu seride yer alıyor. Kahverenginin koyu kahve açık kahve sütlü tonlarına kadar uzanan çok çeşitlilikte yansımalarına hayran kalacaksınız. Mürdüm gold lacivert ve bej de yine bu yılın en trendi alternatiflerinden…

Gündelik ve iş hayatınızda gece eğlencelerinde arkadaş buluşmalarında özel günlerde kısaca hayatınızın her anında vazgeçemeyeceksiniz!

Golden Rose Paris Nail Lacquer 125 TL.