UYGUN SAÇ EKİMİ FİYATLARI TÜRKİYE 2018

Saç ektirmek, kellik sorununu tamamen ortadan kaldıran bir yöntem olarak tarihe geçmiştir. Bu işlemler için işin uzmanı olan firmaların tercih edilmesi, sağlıklı saçlara sahip olmak için son derece önemli bir husustur.
OPERASYON ÖNCESİ

Operasyondan önce, bu işin uzmanları, iğne işlemi ile işe başlarlar. İlk iğne ile alerji testi yapılır. Sonraki iğneler uyuşturucu özelliklere sahiptir. Saçın kesilme işlemi de unutulmamalıdır. Bu işlemden önce kan tahlili işlemleri önemlidir. Kan tahlili işlemleri sonucunda, tahlilin temiz çıkması ile birlikte, operasyon başlar. Operasyon işlemleri için belli bir gün belirlenir. Üç bin adet greft ekimi işlemi yaklaşık 7 saat sürmektedir. Arada mola verilmektedir. Hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirilen bu ekme işleminde, hastanın rahat etmesi önemlidir.
Ensede, iki kulak arkasındaki saçların analiz edilmesi ile birlikte, saçın kalitesi hakkında genel bir bilgi verilebilir. Fue tekniği dediğimiz teknikle, iki kulak arkasındaki saçın, etkili bir teknikle saç olmayan bölgelere nakledilmesi, başarılı sonuçlar vermektedir. Saç ekimi fiyatları Türkiye 2018 kategorisinde, ekilen kıl adeti fiyatı belirlemektedir. Tavsiyelere uyulduğu zaman, her hangi bir sağlık sorunuyla karşılaşmazsınız.
saç ekimiOPERASYON SONRASI

Operasyon sonrasında, vitamin takviyesi kullanılır ve yeni ekilen saçların adaptasyonu hızlandırılır. İlk saç yıkama işlemi, özel bir losyon ile gerçekleştirilir. İlk iki hafta toz ve güneşten korunarak, ekilen kökün daha sağlıklı bir şekilde büyümesi sağlanır. Sonraki iki hafta, ağırlık kaldırmama ve benzeri tavsiyeler uyulması gerekir. Sağlıklı bir şekilde ekim işleminin gerçekleşmesi için, tavsiyelere uyulması zorunludur. Tarakla tekrar barışmanızı sağlayacak bu operasyonla gençleştiğinizi fark edeceksiniz. Ömür boyu garantili bu ekim işlemlerinde, her hangi bir sağlık sorunu yaşanmaz.
Uzmanlarımızın tavsiyelerine göre hareket ettiğiniz zaman, sağlık sorunu yaşamazsınız. Saçın temizlenmesi işlemi de son derece önemlidir. Özellikle her zaman için saçlara zararlı olan maddeleri, bakım ve temizlikte kullanmayın. Özel şampuan ve temizlik maddelerini kullanmanız, saçınızın her zaman sağlıklı kalmasını sağlayacak bir işlemdir. Besleyici vitaminlerin, temizlik maddelerinin ve benzeri ürünlerin kullanılmasına özen gösterin. İşin uzmanları her zaman için tercih edilmelidir.

http://fuesacekimtanitim.com