Anketimiz: Sizce AB'ye Girmeli Miyiz Girmemeli Miyiz??

Katılımcı sayısı
88. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
 • Girmeliyiz

  14 15,91%
 • Girmemeliyiz

  74 84,09%
Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 71 Sayfa bulundu

Konu: Sizce AB'ye Girmeli Miyiz Girmemeli Miyiz??

 1. #1

  Standart  Gİrmelİyİz

 2. #2

  Standart

  cvp verirken nedenleri hakkında ufak bi açıklama da yaparsak iyi olur arkadaşlar..

 3. #3

  Standart

  benim çok da umrumda değil açıkçası gerçi iyi tarafları da olabilir ama kendimizi heba ediyoruz AB AB die zorunlu mu sanki?

 4. #4

  Standart

  Arkadaşlar nedir bu AB ? hatırlayın bir, 80 yıl önce vatanımızı sömürmek için gelen bir düşmandır. Şu an sanki her şey bitti bütün emelleri bitti bizim güçlü bir ülke olmamız için çaba sarf eden bir birlik mi ? Bu mu AB ?
  Doğuda bir kürt ölüyor , bütün AB insan hakları (güya) haydaaaa hemen koşuyorlar diyarbakır'a. pekii Kastamonuda nice mehmetimiz canlarını seve seve verdiler şehit oldular. Bu hain insan hakları bir kere geldi mi Kastamonuya veya yozgata veya kırşehire, manisaya..... Hııı ?
  İfade özgürlüğü dediler işte bugün bütün vatan hainleri cirit atıyorlar ülkemizde. Namussuz elif şafak yüce milletimize hakaret ediyor bazı kimseler Türklüğü aşağılıyor AB onlara destek oluyor nerde bölücü hain varsa AB hemen koşuyor imdadına. Değil mi ? Bunlar yalan mı ??
  Biz bunların birliğine girmek için can atıyoruz böyle şey olur mu ?
  AB nin dediklerini yapmamalıyız birliğe girmek için milliyetimizden ödün veremeyiz

 5. #5

  Standart

  Arkadaşım yerden göğe kadar haklısın başımızda böyle devlet ve halkımızda koyun olursa bunlar gayet normal Türkiye Şehit veriyor aldıran yok AB'ye onay veren biri ölüyor nerdeyse Dünya ayaklanıyor AB sürecinde Türkiye Bugüne kadar gerilemediği kadar geriledi iç ve dış borcu rakamı unuttum yaa kusura bakmayın bilmem kaç trilyon Euro bu sadece ana borç bunun faizinide unutmamak gerekiyor 1945 yılına ait borçlar duruyor Türkiye'nin ödeyeceği ne demek oluyorya 1945 yılından kalan borç bu devlet ne yapıyor AB sürecinde böyleyiz yaa birde AB'ye girersek ne olacak bilmiyorum. Çünkü Türkiye'nin nüfüsü 75 milyon küsür 76 cvarında bir nüfüs var bu sadece kimlikliler kimliksizleride koyarsak yaklaşık 100 milyona yakın bir nüfüs söz konusu sizce AB bizi kabul edermi ???

 6. #6

  Standart

  Walla Avrupa BİrlİĞİ BoŞ İŞ Ben Sİze SÖyleyİm Onun Yerİne Bİr Aklimiz BaŞimiza Gelse Ve Çİn Rusya Kore Hİndİstan Japonya Ve Bİz Bİr BİrleŞsek GÖrÜn O Zamna Sİz Ab Yİ Natoyu Amerİkayi Hepsİ Nasil TutuŞuyor Ama Bİzİmkİlerde Nerde O Kadar Kafa Yada DİĞerlerİnde Nerede O Ilimli YaklaŞim...

 7. #7

  Standart

  bence girmemeliyiz. avrupa birliğine girmek adına ne kadar saçmalık yapıldığı ortada. sevgili başbakanımız avrupanın köpeği oldu kapısında hav hav havlıyo. Atatürk zamanında bu tarz örgütler gelip bizden üye olmamızı istiyorlardı hatırlatırım ama Atamız bu tarz teklifleri kabul etmiyordu.ab ye girmek demek bizim için kısmen asimile olmak anlamına gelecektir bence. ab falan boş bizim ülke olarak silkelenip kendimize gelmemiz gerekiyor.

 8. #8

  Standart

  biz buraya giremeyiz almazlar almayızda demezler diyemezler türkiyeyi gözden cıkaramazlar bunlar hep planlarının bir parcası bir yanda amerika bir yandan avrupa birligi bir yandan imefe bizi bitirmeye calişıyorlar tarım ülkesi olan ülkemız tüm tarım ürünlerını ital eder olduk hayvancılık ona keza hangı birini sayayım saygılarımla

 9. #9

  Standart

  Konu, mod arkadaslarin yardimi ile ankete cevrilirse, saniyorum, sayisal olarak ta bir fikir sahibi olabiliriz.
  saygilar

 10. #10

  Standart

  ya biz geçirmişiz kafamıza at gözlüklerini sadece batıya bakıyoruz sanki dünya batıdan ibaret aslında türkiye ile işbirliği yapmaya hazır kaçtene ülke var hemde hiç koşulsuz ama ab denen topluluk sunu yap bunu yap alamassan alma kardesim almıyorum dede bizde önümüze bakalım yatıyoruz ab kalkıyoruz ab bizi istemeyn yere bizim girmemiz ne kadar doğru olur bilmiyorum 40 yıldır uğraştırıyolar arkadaslar dile kolay 40 yıl...
  Türkiye nerdeyse yarı ömrünü bu birliğe girmekle harcamıs yazık gercekten yazıkk

Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin

Beğenilen Sayfayı İşaretleyin

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • Eklenti Ekleyemezsiniz
 • You may not edit your posts
 •  
[Gizlilik Politikası]-[UslanmaM Kuralları]-[UslanmaM İletişim/Contact]